קניית לידים איכותיים
קניית לידים איכותיים
מעל 80,000 גולשים ומעל 700 עסקים לא טועים!

90% מהגולשים שלנו מגיעים לאתרי רשת שירות 10 מחיפושים בגוגל כאשר הגולש מחפש את השירות או המוצר על דעת עצמו וללא התערבות פרסומית או שכנוע שלנו.

בבדיקות טלפוניות שערכנו לפניות שהתקבלו במגוון תחומים נמצא כי לפחות 70% מהפניות שהתקבלו נסגרו, הכוונה שהגולש המחפש בסופו של דבר רכש את אותו שירות או מוצר שחיפש וגם אם הרכישה לא הייתה דרך עסק אשר מנוי לשירות 10 עדיין זה מראה על איכות הפנייה.

פרסום על בסיס הצלחה! השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

נסו אותנו

 

לקוחות ממליצים על קניית לידים בשירות 10
אורי ציוני ממליץ, אני מופתע לטובה, זה עובד ומאוד רווחי לעסק שלי
ניר מבובינגה ממליץ על שירות 10
דני ג´קוזי ממליץ על שירות 10
מה זה לידים

לידים הם פניות של לקוחות פוטנציאלים אשר מבקשים לקבל הצעות מחיר ומידע עבור מוצר או שירות.

*** בונוס - הקמת אתר אינטרנט ופרסום בחינם באתר שנמצא בתהליך קידום אתרים

קניית לידים מאתרי שירות 10 מאוד אטרקטיבית ולא רק מפני שהליד מגיע לאתרים לאחר שגולש ביצע חיפוש בגוגל אורגני שזה הליד הכי איכותי שקיים, אלא גם מכיוון שלקוחות שלנו מקבלים בנוסף פרסום לעסק בחינם הכולל מיניסייט מתקדם ומערכת ניהול לידים, פרסום אישי זה מגדיל את הסיכוי לסגור את הפניות שהתקבלו.

מחיר לידים אצלנו הוא מאוד אטרקטיבי, מניסיון שלנו העלות של יצירת לידים או במילים אחרות העלות של יצירת פנייה בודדת לעסק מפרסום בגוגל או פייסבוק היא גדולה פי כמה מהמחיר של קניית ליד "מוכן" מאיתנו ובנוסף אין כאן לבעל העסק את עניין הסיכון של העלות הכספית שקיימת כאשר משקיעים כסף בפרסום, אותו סיכון בהפסד כספי עבור פרסום שמביא בעיקר חשיפות ומעט פניות.

ליד בלעדי מול ליד מחולק

לידים בלעדיים : אצלנו מדובר על לידים שהעסק קיבל מדף נחיתה אישי או מיניסייט, בעצם זו פנייה ישירה לעסק באמצעות טופס צור קשר, SMS או טלפון. לידים בלעדיים הם בעליי סיכויי סגירה הרבה יותר גבוהים מאשר לידים מחולקים וזאת מכיוון שהלקוח הפוטנציאלי רואה כבר בדף הנחיתה את מוצרי ושירותי העסק.

לידים מחולקים : זהו ליד אשר נשלח ל 2-5 עסקים מאותו התחום, כאן הפונה לא רוצה להתקשר עסק עסק והוא מעדיף שהעסקים המומלצים יחזרו אליו. שיטה זו מגדילה לכל עסק את כמות "הסגירות" מכיוון שללקוח הפוטנציאלי יש מספר הצעות להשוואה ולכן לרוב הוא מפסיק לחפש חלופות נוספות ובוחר את ההצעה המתאימה לו ביותר ולאו דווקא את המחיר הזול ביותר. כל פעם עסק אחר הוא זה אשר מצליח לגייס לקוח פוטנציאלי ובסופו של דבר כל בעלי העסקים יוצאים רווחיים ומרוצים.

לידים - איך מומלץ לחזור לפניות של לקוחות פוטנציאלים באינטרנט?