קניית לידים איכותיים
קניית לידים איכותיים
מעל 80,000 גולשים ומעל 700 עסקים לא טועים!

90% מהגולשים שלנו מגיעים לאתרי רשת שירות 10 מחיפושים בגוגל כאשר הגולש מחפש את השירות או המוצר על דעת עצמו וללא התערבות פרסומית או שכנוע שלנו.

בבדיקות טלפוניות שערכנו לפניות שהתקבלו במגוון תחומים נמצא כי לפחות 70% מהפניות שהתקבלו נסגרו, הכוונה שהגולש המחפש בסופו של דבר רכש את אותו שירות או מוצר שחיפש וגם אם הרכישה לא הייתה דרך עסק אשר מנוי לשירות 10 עדיין זה מראה על איכות הפנייה.

פרסום על בסיס הצלחה! השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

נסו אותנו

 

לקוחות ממליצים על קניית לידים בשירות 10
מה זה לידים

לידים הם פניות של לקוחות פוטנציאלים אשר מבקשים לקבל הצעות מחיר ומידע עבור מוצר או שירות.

ליד בלעדי מול ליד מחולק

לידים בלעדיים : אצלנו מדובר על לידים שהעסק קיבל מדף נחיתה אישי או מיניסייט, בעצם זו פנייה ישירה לעסק באמצעות טופס צור קשר, SMS או טלפון. לידים בלעדיים הם בעליי סיכויי סגירה הרבה יותר גבוהים מאשר לידים מחולקים וזאת מכיוון שהלקוח הפוטנציאלי רואה כבר בדף הנחיתה את מוצרי ושירותי העסק.

לידים מחולקים : זהו ליד אשר נשלח ל 1-3 עסקים מאותו התחום, כאן הפונה לא רוצה להתקשר עסק עסק והוא מעדיף שהעסקים המומלצים יחזרו אליו. שיטה זו מגדילה לכל עסק את כמות "הסגירות" מכיוון שללקוח הפוטנציאלי יש מספר הצעות להשוואה ולכן לרוב הוא מפסיק לחפש חלופות נוספות ובוחר את ההצעה המתאימה לו ביותר ולאו דווקא את המחיר הזול ביותר. כל פעם עסק אחר הוא זה אשר מצליח לגייס לקוח פוטנציאלי ובסופו של דבר כל בעלי העסקים יוצאים רווחיים ומרוצים.

לידים - איך מומלץ לחזור לפניות של לקוחות פוטנציאלים באינטרנט?