הרמת חזה

מדריך קצר בנושא הרמת חזה - הזמן שלי

את עומדת מחוץ לשער בית הספר ומנופפת לו לשלום. דמעות בעיניך והוא מחייך. לא חשבת שגם באחרון שלך תתרגשי כל כך כשהוא יעלה, סוף כל סוף, לכיתה א'. אבל אולי דווקא בגלל שמדובר באחרון שלך, בגלל שהשלמת כבר שיותר לא תביאי ילדים- זה מרגש כל כך. תקופה פגה לה ועכשיו- יש לך את כל הזמן הזה לעשות בו דברים. זמן שרצית וזמן שחסר לך, עם כל הרגשות המעורבים שהוא מביא עמו. את חוזרת הביתה ומביטה במראה- אכן הגיע הזמן לעשות משהו בשביל עצמך.


ללא בושה

אין לך מה להתבייש יקירה, אבל גם להסתיר את זה לא כדאי: השנים עשו את שלהם וגם הילדים, ההנקה וכח הכבידה- והחזה שלך, כבר לא איפה שהוא היה בגיל 20. בעלך מוצא אותך נחשקת אבל את מביטה במראה ורואה רק זקנה. קדימה- לשנות. הרמת חזה כבר אינו תהליך שרק מעטות חושבות עליו וגם לך מגיע משהו עבור עצמך. תזכרי גם שאמא ואישה מאושרת- זה בית מלא אושר מכל הכיוונים. אם הרמת חזה תעשה לך את ההבדל בתחושה, את הניצוץ בעיניים שאינך רואה במראה- אז זה הזמן לעשות זאת.


לא ישר סכין

ישנן לא מעט שיטות לביצוע הרמת חזה, תתפלאי, ולא תמיד מדובר על אופציה ניתוחית. כיום אפשר למצוא שיטות של הרמת חזה ללא ניתוח, הרמת חזה ברזילאית וגם הרמת חזה טבעית. לשיטות שונות של הרמת חזה מחירים שונים, בהתאם לסיכון, לשיטה, לדברים הנלווים (כגון אשפוז או תרופות). אבל לא רק המחיר קובע מה תהיה השיטה הטובה ביותר עבורך, ויש להתייעץ עם מומחה בשביל להתאים לך את השיטה הטובה עבורך.


לעשות הכל

מצד אחד, את רוצה לקצור מחמאות וליצור שינוי- אין ספק בכך. מצד שני- הדבר האחרון שאת רוצה הוא זוג שדיים ענקיים, לא פרופורציונאליים לגופך, שפשוט צועקים "עשו אותי בניתוח". כיום, קיימות אופציות רבות של ניתוח הרמת חזה שפועלות יותר כשחזור, או כבנייה של חזה טבעי ופרופורציונאלי לגופך, שאף מרגיש אמיתי. אף אחד לא צריך לדעת, שכן הרמת חזה ללא צלקות הוא כבר דבר שבשגרה.


כמה עולה ניתוח הרמת חזה?

טווח מחיר:

ניתוח הרמת חזה - 10,000-14,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

הצעת מחיר בקליק להרמת חזה