קורס גרפיקה

קורסי גרפיקה – מגוון קורסים מקצועיים

בשנים האחרונות עולה מאוד חשיבותו של המעצב הגרפי, זה אשר מושך את עינו ואת תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי. הוא מעשיר את הטקסט ומשרת אותו. אין תחום סביבנו אשר לא ניכרת בו טביעת האצבע של איש הגרפיקה החל מהעיתון שנזרק לפח, דרך חוברות, פרסומות, שלטי חוצות, הזמנות לאירועים, פליירים, ספרים ועוד. בכדי להיות איש גרפיקה מהשורה הראשונה, כדאי ללמוד קורסי גרפיקה שונים.


קורסי גרפיקה – מה אפשר ללמוד?

לעומת העבר, היום כל עבודת הגרפיקה נעשית בעזרת תוכנות מחשב ייחודיות וייעודיות. ומי שרוצה לשפר את ביצועיו המקצועיים, ולשדרג את יכולותיו, כדאי לו להכיר עד כמה שיותר את התוכנות המקצועיות בענף, וללמוד מספר קורסי גרפיקה.

את הקורסים ניתן ללמוד במספר מכללות ברחבי הארץ. יש מקומות המציעים קורסים מקוונים, ואף קורסים חינמיים באינטרנטיים.

כל קורס כולל הרצאות פרונטליות, ותרגול של הידע הנלמד, בעזרתם של מדריכים מקצועיים, וכן הכנת פרוייקט גמר. ניתן ללמוד כל קורס בנפרד, יחד עם זאת, תוכנות הגרפיקה השונות תומכות זו בזו, ועובדות ביחד.


דוגמאות של קורסי גרפיקה:

קורס דרימוויבר – תוכנה אשר משמשת לבנייה ופיתוח מקצועי של אתרי אינטרנט. בקורס לומדים להכיר את עולם האינטרנט, וכן, כיצד בונים אתר החל משלב התכנון, ועד הביצוע, תוך היכרות עם שפות תכנות שונות, שילוב תוצרים של תוכנות גרפיות מקצועיות, וטקסטים (גם בעברית).

קורס פוטושופ – תוכנת העיצוב הגרפי הפופולארית ביותר, המאפשרת עיצוב תמונות, ונותנת בידי המעצב כלים רבים ביותר לצבע, לגודל, להוספה והסרה של פריטים, ליצירת אפקטים, לשילוב תמונות בטקסט ועוד.

קורס פלאש – פלאש היא תוכנת אנימציה, המאפשרת יצירת אנימציות מסוגים שונים. בעלת תוספות ייחודיות לתחום של אנימציה: תכונות והתנהגויות מגוונות אותן אפשר להלביש על הדמויות. הקורס מכשיר את בוגריו לעבוד בצורה יעילה עם שפת תכנות מתאימה, תוך שילוב של סרטי ווידאו וקבצי קול.

קורס אינדיזיין – אינדזיין היא תוכנה מיוחדת להכנת חוברות וקטלוגים, הכוללת אפשרות של עריכה גרפית, ואפשרות לייבא לתוכה טקסטים שהוכנו בתוכנות מלל שונות.

אילוסטריטור – קורס מקצועי אשר נועד למי שכבר עוסקים במקצוע כמו גרפיקאים, מאיירים, מעצבים, אדריכלים ועוד. התוכנה משלימה את התוכנות: פוטושופ ואידזיין, ויש ביניהן אינטגרציה מלאה.

 

הצעת מחיר בקליק ללימודי קורס גרפיקה