ביטוח צד ג

ביטוח צד ג' לחיות מחמד

הרבה דברים אפשר להגיד על החברים הטובים ביותר של האדם, אבל דבר אחד אוהבי הכלבים נוהגים לשכוח: הכלב הינו חיית טרף, האוכלת בשר והאדם- נו, מה לעשות, עשוי בשר. וטרינרים ומומחים טוענים כי כלבים נבדלים ע"פ הגזעים שלהם ולפיכך יש החברותיים יותר ויש הפחות, יש שמתאימים למשפחה עם ילדים ויש שאינם- אבל המציאות שונה במקצת.


לא חתול

הכלב הינו חיה אקטיבית וצריכה את הפעילות הגופנית הקבועה שלה. רבים מבין האנשים המגדלים כלבים, עושים זאת דווקא בדירות, ללא גינה. כך בעצם, לכלב יש מרחב מועט בלבד לזוז בו. כלב בריא- כזה שאינו מפוטם באוכל ביתי המלא סוכר ומלח, לא ישמין וישכב בפינה בשקט כמו חתול גדול, רק מחכה שתעבירו עליו ליטוף. כלב בריא הוא דווקא זה שלא ייתן לכם מנוחה, יתזז בתוך הבית ואם לא תענו לדרישתו לטיול ופעילות גופנית- הרי שהוא גם יהיה תוקפני.


דאגה בסיסית

כאמור, גם הכלב הנחמד ביותר יכול להיהפך לתוקפני במקרים בהם הוא מלא אנרגיה מבלי היכולת לתעל אותה לאנשהו. שלא לדבר על כך שישנם מקרים קבועים מראש בהם יהיה הכלב תוקפני- אם ניקח לדוגמא את הכלבה לאחר המלטה, הרי שלמרות ההגיוניות של התוקפנות שלה, רבים האנשים שננשכים ומוותרים על הכלבות שלהן על לא עוול בכפתן.


ספורט ספורט ושוב ספורט

אז מה עושים? באופן לא מפתיע ממש, הכלב מגיב יפה מאד להליכון. לכן, אם אתם מבוגרים מדי, עייפים מדי או לא מסוגלים לתת לכלבם את הפעילות הגופנית לה הוא זקוק מסיבה אחרת- פשוט העלו אותו על ההליכון. עדיין, היות וישנן תקופות בחיים בהן הכלב תוקפני יותר, מטבע הדברים, מומלץ מאד לעשות ביטוח צד ג' לכלב שלך- כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים מבחינה כלכלית לפחות אם הכלב יעשה נזקים לסובבים אתכם.


על הביטוח

ביטוח צד ג' לכלב שלך יכול להיות שימושי מאד גם בתקופות אפלות בחיים שלכם, כגון אשפוז ארוך במהלכו אין זמן ליותר מאשר 10 דקות סיבוב עם הכלב. אם כי לדידי, כל אדם בעל כלב חייב ביטוח צד ג'.

 

קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם עבור ביטוח צד ג