ביטוח מקיף

ביטוח מקיף

שלל הביטוחים וחברות הביטוח שמציעות לנו את שירותיהם יכולים לבלבל גם את מומחה הביטוח הגדול ביותר. השינויים ועדכונים בחוקי הביטוח ובפוליסות השונות מבין שלל החברות הופך את ההתעסקות עם הביטוח למשהו מורכב, מורכב מספיק כדי להצדיק מקצוע של אדם- שכל מטרתו היא להתמצא בביטוחים- סוכן הביטוח. שהרי אחרת, איך נבין את ההבדלים בין ביטוח מקיף לחובה, ביטוח מנהלים ופנסיה ועוד?


איש נאמנות

באופן כללי, בכל הביטוחים, פרט אולי לביטוחי הרכב: ביטוח מקיף וחובה, אין ספק כי סוכן הביטוח הוא נכס גדול. חשוב עם זאת, לבחון מקרוב כמה דברים בנוגע לסוכן שלכם- שהרי זה האיש בידיו אתם מפקידים את הכסף שלכם והוא שאמור לנתב אותו לאפיקים שיועילו לכם בעתיד. חשוב לבדוק שהסוכן אכן סוכן מורשה- משימה קלה למדי בעידן האינטרנט. בנוסף, תעשו בדיקה קלה האם הסוכן שלכם הוא סוכן נאמן לחברת ביטוח מסוימת או לא- בסופו של יום חשוב שהנאמנות היחידה של הסוכן יהיה הכיס שלכם.


לבד כמו גדול

אבל מה עושים עם ביטוחים ישירים, בעיקר בנוגע לביטוחי רכב: ביטוח מקיף וחובה? איך יודעים שבוחרים את החברה הטובה ביותר ללא בעיות, במחיר הזול ביותר, כאשר אין לידכם איש מקצוע. האמת, פשוט למדי: חשוב קודם כל לא להקשיב לאף מילה מהפרסומות של החברה. כאשר אתם רוצים לעשות ביטוח ישיר, אספו מידע משירות הלקוחות ישירות ובקשו הצעות מחיר לרכב שלכם. כך תוכלו לדעת מי הזולים ביותר. בשלב הבא- אספו מידע. פורומים מפרסמים אין סוף הודעות על שירותים שקיבלו מחברות ביטוח כאלה ואחרות כשבאמת היה צריך אותם- תלמדו ממי שכבר התנסה.


לברור את העיקר מהתפל

כמה עובדות על החיים: תמיד יהיו אנשים לא מרוצים וכל חברת ביטוח בישראל היא בור בירוקראטי לא קטן. כך שאת התלונות על כך שלקח זמן רב עד ששולם הכסף תבדקו טוב. אם אתם רואים תגובה אחת נוראית אבל 10 טובות, לכו עם הטובות. חשוב רק להיזהר ממפרסמים סמויים. איך תזהו אותם? פשוט מאד- דפדפו חודש או שניים אחורה בפורום וראו הודעות נוספות של אותו כותב. מפרסם סמוי לא יופיע כ"כ רחוק אחורה.

 

הצעת מחיר בקליק לביטוח מקיף