מסיבת רווקות

מסיבת רווקות:

אין ספק בזה שהחברה בישראלית עוברת שינויים באופן כמעט בלתי פוסק. חיי היום יום שלנו משתנים ללא הפסקה. מנהג חדש הוא תמיד טרנד מבוקש ורצוי כמעט בכל תחומי חיינו. מסיבת רווקות הינה דוגמא טובה לכך. ערבי רווקות או מסיבות רווקים או רווקות, בשנים האחרונות, הפכה בחברה הישראלית למנהג נפוץ ולאטרקציה מקובלת. נכון, בחברה הערבית בישראל עדיין לא ניתן להבחין במסיבת רווקים או במסיבת רווקות כתופעה.

רווקים ורווקות מחפשים רעיונות למסיבות שלהם. הם גם מחפשים ומאלתרים משחקים מיוחדים משעשעים לאותן מסיבות. ארגון מסיבת רווקים או מסיבת רווקות, הפך למעין מקצוע שלא כולם מסוגלים לעשות אותו בהצלחה.בעת ארגון מסיבת רווקות, לוקחים בחשבון מספר משתנים כמו מקום מסיבת הרווקות המועדף, התקציב שהוקצה למסיבת הרווקות, רעיונות חדשים שאפשר לבצע במסיבה, משחקים חדשים למסיבת הרווקות, מתנות מתאימות, מספר המוזמנים למסיבה ועוד.

איפה עושים מסיבת רווקות:

השאלה החשובה אשר נשאלת על ידי רווקות לפני שמחליטות על מסיבת רווקות היא המקום שבו יעשו את המסיבה. המקום צריך להיות מעניין וחדש, אטרקטיבי ולא שגרתי. לכן מתחילים לעלות רעיונות שונים לגבי המקום. חלק בוחרות לעשות את המסיבה בתוך וילה מפוארת ומפנקת שתתאים למסיבת רווקות. וילה שתתן להן פרטיות ורוגע. לוילה מזמינים אוכל שמכין אותו שף במיוחד למסיבת רווקות. השף מכין את מנות וסוגי האוכל שהן מבקשות ואולי מכין סוגים שהוא מציע למסיבה. שף מסיבת רווקות ממלא ,אם כן, תפקיד חשוב במסיבה של הרווקות. במהלך המסיבה בוילה עולים כל מיני רעיונות למשחקים, משחקי חברה שיתאימו למסיבה. לעיתים הרווקות מזמינות רקדנית בטן למסיבת רווקות. רקדנית בטן היא רקדנית אשר מבצעת ריקוד מזרחי בצורה אמנותית יפה וסגנון מיוחד ומשמח. רווקות יכולות להצטרף אל רקדנית הבטן ולרקוד כל הלילה. ספק אם רעיון הרקדנית בטן יכול להתאים לאירוע של מסיבת רווקות דתיות. הרי גם רווקות דתיות עושות מסיבת רווקות אולם שונה מבחינת התוכן והרעיונות והמשחקים ממסיבת רווקות חילוניות. מסיבת רווקות יכולה גם לכלול סדנת צחוק מיוחדת לאירוע. סדנת צחוק יכולה להיות רעיון חדשני שירענן וישמח את הרווקות.

מקום נוסף לעשות בו מסיבת רווקות הוא בריכה. המדובר כאן בבריכה שכורה או פרטית הכוללת ספא שיהיה אפשר בה לרווקות לשמוח ולהתפרק. להזמין סקסולוגית לבריכה ולספא למסיבת רווקות הוא גם רעיון שחושבות הרווקות עליו והוא די מקובל. רווקות יכולות לשתף סקסולוגית במסיבה, ולדעת ממנה הרבה על עצמן. שאלה נוספת היא שאילת המתנות. מה לקחת כמתנה למסיבת רווקות. המתנות הן דבר המשתנה מאדם לאדם. אולם, למסיבת רווקות כדאי תמיד לחשוב על מתנה שתתאים לתקציב, לגיל ולמסיבה.


טיפים עבור מסיבת רווקות

לא מומלץ להסתיר קיום מסיבה כזו מבן הזוג, חבל להתחיל נישואין עם שקר. אל תעשו במסיבת רווקות שום דבר מביש וכך לא תצטרכו להסתיר את זה.

כשאתן מארגנות מסיבת רווקות, קחו בחשבון למי אתן מארגנות אותה. לא כדאי להביך את הכלה מעבר למה שהיא מסוגלת להתמודד איתו

משחק נחמד עבור מסיבת רווקות הוא לצלם את בעלה לעתיד בוידיאו בו הוא יענה על שאלות טריוויה. הכלה עונה על השאלות גם כן וכאשר היא טועה היא שותה שוט ואם היא צודקת החברות שותות

במסיבת רווקות נהוג שהכלה לבושה בבגד אדום וחברותיה כולן בלבן


מסיבת רווקות - כדאי לדעת

אם אתן עושות את מסיבת הרווקות בסוויטה בבית מלון, הימנעו מלספר זאת לבית המלון. לרוב המסיבות הללו די רועשות ויתכן ויסרבו להשכיר לכן חדר, או ייקחו מחיר מופקע.

בברים מסוימים קיימת אפשרות להשכיר חדר לעשות בו את מסיבת הרווקות, רק יש לקחת בחשבון שלכל אחת יהיה מינימום של משקאות להזמין

במידה והתקציב הוא דל תמיד ניתן לעשות את מסיבת הרווקות אצל אחת הבנות ושכל אחת מביאה אוכל מהבית.


טיפים עבור סקסולוגית

מומלץ להכין את כל הבנות אשר מגיעות למסיבת רווקות שאתן מזמינות סקסולוגית למסיבה. סקסולוגית תדבר אתכן על סקס, תענה על השאלות שלכן לגבי סקס וזוגיות ותביא איתה אביזרים. ישנן בנות אשר זה יכול להביך אותן וכדאי שיהיו מוכנות לכך נפשית מראש

לא משנה היכן אתן עושות את מסיבת הרווקות, תשקיעו מחשבה לגבי עיצוב המקום על מנת שתהיה אווירה נעימה ופתוחה. כך השיחה עם הסקסולוגית תהיה הרבה יותר נעימה ונוחה

אם הזמנתן למסיבת רווקות מספר בנות אשר לא מכירות אחת את השנייה ו/או מכירות רק הכרות שטחית, עד שהסקסולוגית מגיעה תעשו הכרות ומשחקי הכרות כדי שכולן ירגישו בנוח אחת עם השנייה.

לאחר שהצלחתן להשיג אווירה נינוחה ונעימה במסיבת רווקות, אפשר לשים מוזיקה, להוציא אלכוהול ולרקוד קצת בשביל להתחיל להיכנס לאווירה


סקסולוגית – כדאי לדעת

סקסולוגית מגיעה למסיבת רווקות עם הציפייה מראש לענות על שאלות. בשביל זה הסקסולוגית שם, היא למדה את התחום ומתעסקת בו מידי יום ואין משהו שאתן יכולות לשאול שיביך אותה.

נסו לזרום עם הסקסולוגית. סקסולוגיות במסיבת רווקות מכינות איזושהי פעילות כדי שתיהנו מהערב, תזרמו איתן ותנו להן להוביל גם אם בהתחלה זה נראה קצת מפחיד

כשאתן בוחרות סקסולוגית למסיבת רווקות, נסו לבחור אחת שמשדרת קלילות ופתיחות ותתרום לאווירה נוחה ופתוחה במסיבת רווקות.

 

טיפים עבור הזמנת חשפן

מסיבת רווקות היא הזדמנות נפלאה להיפגש עם החברות, לשתות, לרכל, וכמובן – ליהנות ללא גבולות בערב של נשים בלבד!

חשפן הוא אחד מסוגי הבילוי המועדפים על בנות במסיבת רווקות, אך אל תשכחו מי היא הכלה, וודאו כי היא אכן מעוניינת בחשפן!

הבהירו לחשפן כמה רחוק אתן מעוניינות להגיע, בהתאם לאופי של כל הבנות המשתתפות במסיבה.

מחירי חשפנים יכולים להיות בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים – ערכו סקר שוק מקיף, וודאו כמה זמן נמשכת ההופעה, ואם החשפן מגיע עם אביזרים ומוסיקה משלו, או שעליכן לדאוג לדבר מה.


חשפן - כדאי לדעת

אם בחרתם חשפן דרך אתר באינטרנט, בקשו לראות סרטון קצר או תמונות המוכיחות מה הוא יודע לעשות.

ערב עם חשפן יכול להתקיים בביתכן, בווילה עם ג'קוזי המושכרת מראש, בספא או ערב צ'יפנדיילס במועדון המיוחד לשם כך.

ככל שיהיה יותר אלכוהול, כך האווירה תהייה פרועה יותר. דאגו לבר איכותי, וכמובן – דאגו להשקות את הכלה!

אל תזמינו את החשפן לתחילת הערב, אלא כוונו את שעת ההגעה לאמצע הערב, לאחר שכל הבנות שתו מעט, והאווירה התחממה.