ריצוף, קרמיקה


טיפים עבור ריצוף לבית:

בעיני רבים מאתנו בית הוא לא רק דירה. בית הוא המקום להניח את הראש ולהירגע מיום עבודה מפרך, זה המקום שילדינו יזכרו בתור קן הילדות שלהם. משום מה, רבים מאתנו חולמים על בית קרקע- כזה עם גג רעפים אדום ופרקט בתוך החדרים. לא פרקטי ככל שיהיה, יש משהו בחלום הזה שגורם לנו להתמוגג ולהיאנח, במקום- אנחנו מניחים פרקט בתוך דירת 4 החדרים שלנו, בקומה השלישית ומנסים- לפחות מבפנים- לדמות את הכפריות.


תופעות האקלים

הבעיה העיקרית עם ריצוף לבית של פרקט הוא העובדה שאינו מתאים לאקלים הישראלי- אינו מבודד חום וגרוע מכך- השלבים זזים בקיץ, בחום הקיצוני. בנוסף, חשוב מאד לשמור על הפרקט, כך ששטיפה צבאית של שפיכת דליים חייבת להיפסק וגם החומרים ששוטפים איתם חייבים לעבור בדיקה קפדנית. נשאלת השאלה, האם צריך את כל הבלגן הזה? האם אין ריצוף לבית מסוג אחר שיגרום לכם להרגיש בבית?


לבן וגדול

לאחרונה, הפורצלן המפורסם ביותר הינו הלבן. הסיבה לכך פשוטה- לבן על הרצפה גורם לבית להיראות גדול יותר ומתפקד כמחזיר אור- כך שגם מואר יותר. אין שום ספק שבבתים קטנים חיוני פשוט ללכת על ריצוף לבית לבן, גם אם החלטתם על פרקט. התחזוק של הפורצלן פשוט: הימנעו מלהשתמש באקונומיקה (היא מזיקה לשכבה המגנה העליונה של חלק מהפורצלנים) וכל השאר לא משנה. מצד שני, יש הטוענים כי על ריצוף לבן בולטים כל הלכלוכים בבית- אבל כאן מדובר על בחירה אישית כמובן.


כמו אבל לא

לאלה המעוניינים בכל היתרונות העיצוביים של הפרקט מבלי הצורך לשמור עליו ישנן מספר אופציות. קודם כל למינציה של פרקט- ז"א משטחים דמוי פרקט- דורשת הרבה פחות תחזוק, אבל סובלת מאותן בעיות בנוגע לחום. אם אתם מוכנים לשלם ישנו הפתרון המושלם עבורכם: גרניט פורצלן דמוי פרקט. מדובר על בלטות פורלצן לכל דבר בצבע, מרקם וגודל של פרקט. ככזה, אין לו כלל את הבעיות של הפרקט אבל יש לו את היתרון העיצובי שלו- אז אם לא אכפת לכם לזייף, לכו על זה. אגב, מתאים גם לבחוץ.
 

קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם לריצוף, קרמיקה