הסרת קעקועים בלייזר


מדריך הסרת קעקועים בלייזר:

     

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים ע"י מנתח פלסטי

הסרת קעקועים בלייזר

הסרת קעקועים בלייזר חסרונות

מחיר הסרת קעקועים

לסיכום

הסרת קעקועים – סיבות:

קיימים רבים המבקשים לבצע הסרת קעקועים, מסיבות שונות. חוזרים בתשובה המבקשים הסרת קעקועים עקב האיסור ההלכתי, עולים שקעקעו את עורם באתיופיה, וכעת מבקשים הורדת קעקועים. כמו כן יש המתחרטים על קעקועים שנעשו בתקופת הנעורים וכעת מבקשים להיפטר מהם.


הסרת קעקועים על ידי מנתח פלסטי:

הסרת קעקועים על ידי מנתח פלסטי מתבצעת על ידי חיתוך העור, ובסגירת החתך על ידי תפרים. לעתים יש צורך בחזרה על הפעולה, או אף בהשתלת עור במקרה של קעקוע גדול במיוחד. הסרת קעקועים על ידי מנתח פלסטי היא תהליך לא קל, המתבצע בהרדמה מקומית או כללית, בחדר ניתוח. הסרת קעקועים על ידי מנתח פלסטי מתאימה למי שאינו יכול להשתמש בשיטת הסרת קעקועים בלייזר, כמו בעלי קוצב לב.


הסרת קעקועים בלייזר, הסרת קעקועים ללא צלקות:

שיטת הסרת קעקועים בלייזר מתאימה לבעלי קעקועים קטנים. בשיטה זו מקרינים לייזר אל השכבה התת עורית, והקרניים נספגות בתוך הפיגמנטים היוצרים את צבעו של הקעקוע. הסרת קעקוע בלייזר מחממת את הפיגמנטים ויוצרת כוויה הגורמת לגוף לדחות החוצה את הפיגמנטים של הקעקוע. הסרת קעקועים בלייזר מתאימה ביותר לקעקועים בגווני שחור, כחול וסגול. הסרת קעקועים צבעוניים בגוני אדום, כתום וירוק מצריכה חזרה על הפעולה, עם קרניים באורכים שונים. הסרת קעקועים בלייזר היא השיטה היחידה ל-הסרת קעקועים ללא צלקות.


הסרת קעקועים בלייזר – חסרונות:

בשיטה זו של הסרת קעקועים בלייזר נדרשים כמה וכמה טיפולים, בעיקר כאשר מדובר בקעקוע מקצועי, שבוצע במחטים דקות. קעקועים שבוצעו בצורה חובבנית יוסרו מהר יותר בשיטת הסרת קעקועים בלייזר. כמו כן, ייתכן שהסרת קעקועים צבעוניים תותיר בכל זאת כתמי צבע חלשים בעור, שלא הוסרו בצורה מלאה. חיסרון נוסף הוא שלא ניתן לחזות מראש את הצלחת טיפול הסרת קעקועים בלייזר, ואת כמות הטיפולים שתידרש.


כמה עולה הסרת קעקועים?

מחיר הסרת קעקוע אינו אחיד, ותלוי בגודל הקעקוע, באיכות הצבע ובסוגו, ובמספר הטיפולים הנדרשים. ישנם רופאים הקובעים מחיר הסרת קעקוע ללא הגבלת מספר הטיפולים, ויש הקובעים מחיר לטיפול. גם לשיטת הסרת קעקועים יש השפעה על המחיר: הסרת קעקועים על ידי מנתח פלסטי תהייה יקרה יותר מטיפול הסרת קעקוע בלייזר.


הסרת קעקועים – לסיכום:

קיימות שיטות רבות להורדת קעקועים. הסרת קעקועים בלייזר היא השיטה היחידה להסרת קעקועים ללא צלקות. כמו כן מצליח הלייזר לטפל גם ב-הסרת קעקועים צבעוניים, בהצלחה של 95%.


קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם להסרת קעקועים