העלמת ורידים

העלמת ורידים

העלמת ורידים ברגליים היא צורך שעומד בפני הרבה מאוד נשים אך גם גברים שאינם שבעי רצון מהמראה הכחלחל והלא נעים לעין של ורידית ברגליים ועל כן הם פונים ופונות לקבלת טיפול של העלמת ורידים. ישנם סוגים שונים של העלמת ורידים כמו העלמת ורידים בלייזר או דרכים אחרות של העלמת ורידים המיועדות לספק תוצאה של העלמת ורידים בולטים או העלמת ורידים ונימים. העלמת נימים היא תת תחום נוסף של הנושא של העלמת ורידים שכן נימים הם כיודע שלוחות של ורידים. הנושא של העלמת ורידים אינו מוגבל רק לרגליים שכן ניתן גם לבצע העלמת ורידים בידיים.

תשומת לב מיוחדת ניתנת לתחום של העלמת ורידים בהריון שכן זוהי תקופה בחיים בה נשים רבות סובלות מבעיות של ורידים נפוחים או ורידים בולטים או ורידים מורחבים. טיפול בורידים בולטים יכול להתבצע בצורות ודרכים שונות. מחיר העלמת וירידים בולטים נקבע במידה רבה לפי הסוג ואופן הטיפול של העלמת ורידים וכן מידת החומרה של הבעיה. בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר שיטות המספקות את האפשרות של העלמת ורידים ללא ניתוח. להלן אנו נקדיש את המשך הדיון לשני היבטים שונים של הנושא של העלמת ורידים.


העלמת ורידים בניתוח

טיפול העלמת ורידים יכול להתבצע על ידי ניתוח שאותו מבצע אדם שהוא מומחה כלי דם. ניתוח מוכח ככלי יעיל מאוד לטיפול בבעיה של דליות והוא כלי מרכזי המשמש לשם ביצוע מגוון גדול של פעולות שונות בתחום המפותח של אסתטיקה רפואית. ניתוח של העלמת ורידים יכול לכלול שתי טכניקות שונות שהן מנוגדות במידה רבה אחת לשנייה ומייצגת כל אחד אסכולה שונה לגמרי של העלמת ורידים. הטכניקה הראשונה היא זו של שליפת ורידים שעומדת בניגוד לטכניקה אחרת של העלמת ורידים המבוססת על עיקרון של הוצאת ורידים.


העלמת ורידים בהזרקה

ניתוח ורידים הוא פעולה שיש עימה בעיות ותופעות לוואי ולכן הרבה אנשים רוצים להימנע ממנה. לכל אלו יש את הפיתרון היום של טיפול העלמת ורידים כמו למשל העלמת ורידים בלייזר שהוזכרה לעיל. טיפולים כאלו יכולים גם להיות יעילים בתור מניעה של ורידים ברגליים. חשוב לציין כי הנושא של העלמת ורידים אינו מוגבל רק לנשים וכי אין ספק כי טיפול העלמת ורידים מתאים גם לגברים ולא רק לנשים.

להצעת מחיר בקליק להעלמת ורידים