הסרת משקפיים

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – איך זה עובד?

ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הוא אחד החידושים הרפואיים המקלים את חייהם של רבים. קיימות מספר שיטות הורדת משקפיים, כולן מבוססות לייזר. ניתוח הסרת משקפיים אורך דקות ספורות, ללא זמן החלמה או אשפוז אחריו.


ניתוח להסרת משקפיים בלייזר – מי מתאים?

ככל שמתפתחת הטכנולוגיה, רבים יותר נמצאים מתאימים לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, אולם יש כאלה שעדיין לא יכולים: חולים במחלות אוטואימוניות, חולי סוכרת, דלקת מפרקים ופסוריאזיס, חולים במחלות עיניים כמו קטרט או גלאוקומה, נשים בהריון ובעלי קרנית דקה במיוחד. בכל מקרה, נדרשת יציבות של מספר המשקפיים לפחות חצי שנה לפני ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

לפני החלטה על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר יש לעבור בדיקה מקיפה של רופא עיניים ושל רופא משפחה, כדי לשלול את כל הסיבות העלולות למנוע הסרת משקפיים. לאחר מכן יתאים הרופא המנתח את השיטה המתאימה ביותר למטופל, מתוך מגוון שיטות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.


ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – הניתוח עצמו.

לפני הניתוח מטפטפים אל העין חומרים מאלחשים ואנטיביוטיקה נגד זיהומים. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אורך כשלושים שניות בכל עין. במהלך הסרת לייזר מלטשים את קרנית העין באופן מבוקר, ללא כאבים. מטופלים מסוימים מדווחים על מעט לחץ בעין במהלך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, אולם התחושה חולפת במהירות, עקב היותו של הטיפול קצר ביותר.


ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – לאחר הניתוח:

השיפור המושג לאחר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא מיידי. כבר עם היציאה מניתוח הסרת לייזר מורגש השיפור בראייה. חלק מן המנותחים מדווחים על טשטוש בראייה או על דמעות, אולם תחושות אלו חולפות כעבור יממה לכל היותר. חשוב להגיע עם מלווה ביום ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, מכיוון שלא תמיד מתאפשרת נהיגה. תוצאות סופיות ניתן לראות כעבור שלושה חודשים מיום ניתוח להסרת משקפיים בלייזר. המגבלה היחידה היא רחצה בים או בבריכה עקב חשש לזיהום.


הסרת משקפיים מחירים – כמה עולה הסרת משקפים?

מחיר הסרת משקפיים נע סביב 8000 ש"ח לשתי העיניים, כמובן שיתכנו סטיות כלפי מעלה ומטה. מחיר ניתוח להסרת משקפיים בלייזר מושפע מן השיטה בה משתמש המנתח ומסיבות נוספות. חלק מקופות החולים מקיימות הסדרים והנחות ששווה לבדוק.


הסרת משקפיים בלייזר סיכונים:

הסיכונים הנדירים אך קיימים לאחר ניתוח הסרת לייזר הם: חזרה של המספר, יובש בעיניים, ירידה בחדות הראייה או הפרעות באיכות הראייה. בחלק מן המקרים ניתן לבצע ניתוח מתקן.

הצעת מחיר בקליק להסרת משקפיים בלייזר