המסת שומן

מדריך קצר בנושא המסת שומן - להיות אישה

זה קורה לכל אחת מאתנו: שלושה חודשים אחרי הלידה, את מביטה במראה ומבינה שזהו זה- ככה זה הולך להישאר. זמן ההתאזנות המחודשת של הגוף חלף ועכשיו- כל שנותר הוא להשלים עם המראה שלך או לעשות איתו משהו. לא שיש חלילה משהו לא בסדר בעובדה שילדת, אבל הגוף חווה טראומה לא קלה, הפרופורציות השתנו והצלוליט- אוי הצלוליט. עכשיו, עם קריירה תובענית, תינוק חדש בבית וגם ההתנהלות הכללית- לכי ותמצאי זמן להתעמלות.


זבנג וגמרנו

לא לא, אל תחשבי שהפתרון של המסת שומן הוא פתרון פלא. את תצטרכי לתחזק אותו ולשמור על תזונה בריאה, אבל יש סיכוי סביר כי המסת שומן יאפשר לך לחזור לעצמך, בדיוק כמו שהיית לפני הלידה- מבחינת השומן לפחות. התסכול הגדול שאת חשה כשאת מנסה ללבוש זוג מכנסיים, בניסיון להסתיר את הבטן החדשה הזו, ייפתר בקלות גדולה למדי- עם המסת שומן בבטן. אגב, את לא לבד. אין ספור נשים לא מצליחות לחזור לעצמן אחרי הלידה, גם כאלה שלא יודו בזה וגם כאלה שיספרו לך- שהן מרוצות מאיך שהן נראות עכשיו.


לא ביגי

אולם המסת שומן הינו תהליך קוסמטי לכל דבר, לא מדובר על תהליך כירורגי. המסת שומן ללא ניתוח נפוצה למדי, זה כשלעצמו צריך לעשות לך טוב יותר. לא מדובר על אשפוז, זאת אומרת אין צורך בהחסרה מעבודה או מחיי המשפחה- ותוכלי להמשיך וליהנות מנפלאות האמהות באופן רציף ובלי תחושות אשמה על שאת משקיעה קצת בעצמך. ישנן שיטות שונות להמסה, את ההבדלים בניהן ואת השיטה המתאימה ביותר עבורך תוכלי להבין טוב יותר בהתייעצות עם מומחה.


נפלאות הלייזר

הלייזר כבר מזמן נהפך לחלק חיוני מהרפואה האסטטית- הוא עוזר לנו להפטר ממשקפיים, משיער לא רצוי וגם, כמובן משומן. המסת שומן בלייזר הינה שיטה לא פולשנית להמסת התאים השומניים בגופך. לטיפולי המסת שומן בלייזר מחירים נוחים, גם ביחס לשיטות המסה אחרות. קיימות גם שיטות המסה נוספות, מבין הפופולאריות שבניהן: המסת שומן אולטרה סאונד, המסת שומן בגלי רדיו ואפילו המסת שומן בזריקה. הן נבדלות בניהן בכמה פרמטרים ומתאימות למצבים ואנשים שונים.

בדומה מאוד לשאיבת שומן, המסת שומן נועדה לטפל באופן נקודתי באזורי גוף שבהם הצטבר שומן שאינו יורד גם לאחר דיאטה ופעילות גופנית ממושכת. הסיבה לקיומם של מצבורי שומן אלו יכולה להיות גנטית או אחרת.


כיצד המסת שומן מתבצעת?

המסת שומן מתבצעת בשתי שיטות עיקריות: לייזר ואולטרה סאונד. שתי שיטות אלה אינן פולשניות, ואינן כוללות כל התערבות כירורגית או ניתוחית. בשתי שיטות אלו פועלים מעל פני העור, באזור הרצוי. המסת השומן מתבצעת באמצעות חימום אזור הטיפול, והשומן המומס עוזב את הגוף דרך מערכת הלימפה, המסייעת בניקוז כלל הרעלים מגוף האדם.


לאחר טיפול המסת שומן יש לפעול לפי הוראת רופא:

יש הממליצים על פעילות גופנית עבור האזור שבו בוצעה שאיבת שומן, ויש הגורסים מנוחה – בהתאם לשיטת הטיפול. המסת שומן מביאה להצרת היקפים משמעותית, ואף מסייעת במיצוק העור ובהפחתת צלוליט.

שתי השיטות להמסת שומן – לייזר ואולטרה סאונד – מיועדות לגברים ולנשים ומטפלת בהצלחה בכל אזורי הגוף.

כמה עולים סדרת טיפולי המסת שומן בלייזר?

המסת שומן בלייזר - 6,000-8,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

הצעת מחיר בקליק להמסת שומן