הסרת נקודות חן

מדריך הסרת נקודות חן

הסרת נקודות חן

אם יש לך נקודת חן שאינה אסתטית ומפריעה לך על הפנים, את/ה לא לבד. יש מיליונים כמוך אשר מתמודדים עם בעיה הזו ונלחמים בה. אין לך במה להתבייש ויש לך מה לעשות על מנת להתגבר על השומה המציקה.

אך לפני שאנחנו פותרים את הבעיה, בואו בעצם נברר, מהי נקודת חן?

 

מהי נקודת חן

נקודת חן או שומה, היא סך הכל נקודה או כתם שנראית לרוב לא טבעית על הפנים ויכולה לגרום לפנים יפות להפוך להיות בלתי נעימות להביט בהם. נקודות חן מגיעות בגדלים וצורות שונות. נקודות חן קיימות על הגוף כבר מלידה, אך לעיתים עם השנים הן יכולות לגדול במקומות בגוף שלא היו בעבר. הסיבות לקיום נקודות חן על העור יתכן ותורשתיות, אך זה חשוב מאוד שלא להתעלם מהן. לפעמים נקודות חן גדולות מרמזות לסיכון קיים של סרטן העור, כך שטיפול הסרת נקודת חן איננה רק אסתטית ולפעמים היא בריאותית ואף מצילה חיים.

לעומת זאת יש הרואים את נקודות החן כברכה. נקודת חן, כשמה כן היא, יכולה להוסיף המון חן ואופי על עור האדם. אומנם, אם אינך מרוצה עם נקודות החן אשר נמצאות על גופך, ישנן שיטות להסרתם. במקרים רבים אנשים מתלוננים על נקודות חן, על כך שאינם מרוצים מהמראה שלהם איתן ואף גורמות להם לגירוד קבוע באזור. אם לנקודת החן יש תכונות של תאי סרטן, יש להסיר אותה ללא דיחוי.

 

לפני טיפול הסרת נקודות חן

לפני שעושים את הטיפול ונפרדים מנקודת החן לצמיתות, יש מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון. עם הפופולאריות הגוברת של הליכי ניתוחים פלסטיים שונים, יותר ויותר אנשים רצים לבצעם, אך יש לזכור שמדובר בניתוח כירורגי לכל דבר ועל כן מגיע עם סיכונים ושיבושים שיכולים לקרות בזמן הניתוח.

על המטופל שהחליט לעבור טיפול הסרת נקודות חן לקחת בחשבון את הסיכונים הנובעים מטיפול שכזה, יש לבדוק עלויות, האם ניתן לבצע את הטיפול בכלל וגורמים נוספים. כמו כן לפני הטיפול יש להתייעץ עם רופא מומחה לגבי התהליך.

 

יתרונות של הסרת נקודות חן

הסרת שומות בולטות אשר מפריעות בזמן הגילוח

הפחתת גירוי העור, מה שיכול לקרות במידה והשומות משתפשפות בבגדים או בתכשיטים.

עור חלק יותר

שיפור המראה ושיפור הערכה העצמית

עם הסרת שומה חשודה המרמזת לסכנה בריאותית ניתן להציל חיים

 

מי מתאים עבור הסרת נקודות חן?

אנשים שייהנו פיזית ונפשית מטיפול הסרת נקודות חן הם המתאימים ביותר עבור טיפול שכזה. יחד עם זאת יש לזכור שיש גבול למה שניתוח קוסמטי יכול לעשות. ניתוח פלסטי נועד עבור שיפור, לא שלמות וחשוב שמטרות המטופל בעקבות הטיפול יהיו ריאליסטיות.

 

לאחר טיפול הסרת נקודות חן

לאחר טיפול הסרת שומה יתכן ותורגש אי נעימות באזור הטיפול. רמת האי נעימות משתנה בין טיפול לטיפול ומטופל למטופל. ניתן להקל על הכאב בעזרת תרופות מרשם. החלמה מלאה לאחר הטיפול מגיעים תוך שבוע עד שבועיים, יחד עם זאת כל האדמומיות הנוצרות בעקבות הטיפול נעלמות בתוך יומיים עד ארבעה שבועות. רוב הצלקות שמופיעות בעקבות הטיפול נעלמות עם הזמן.

 

סיכונים בטיפול הסרת נקודות חן

בעוד הסיכון בעקבות הסרת שומה הוא מינימאלי, קיימת אפשרות לזיהום בעקבות התהליך. הסיכונים הנלווים בהסרת שומה תלויים גם בשיטה שבה מסירים אותה.

למרות שהסיכונים בטיפול הם אינם גדולים, יתכן מאוד שבעקבות הטיפול יתגלו צלקות. חלק מהצלקות ייעלמו עם הזמן אך יתכן וחלקן יהיו לצמיתות. יחד עם זאת כיום ישנם גם טיפולים עבור צלקות אשר מביאים תוצאות יפות ופותרות בעיה זאת.
 

הצעת מחיר בקליק להסרת נקודות חן