ניתוח אף

מדריך ניתוח אף:

ניתוח אף הוא ניתוח ותיק ביותר, אם לצרכים קוסמטיים, אם לצרכים רפואיים ולעתים קרובות גם שילוב בין השניים. ישנה חשיבות עצומה לבחירה נכונה של מנתח אף, מכיוון שבניתוחים אלה חשובה מיומנות המנתח לאין ערוך. במהלך ניתוח אף מעצב המנתח הפלסטי את חלקי האף הבנויים מרקמת סחוס ומרקמת עצם, מתקן חסימות במעברי אוויר (אם יש צורך בכך) וכל זאת לצורך יצירת אף המשתלב בצורה הרמונית עם שאר חלקי הפנים. חשוב להבין כי התעקשות על אף קטן מדי או סולד מדי עשויה ליצור דיסהרמוניה במראה הכללי של הפנים. מנתח מנוסה ומיומן יערוך פגישת ייעוץ מקיפה, יבין את רצון הלקוח או הלקוחה ויסביר בפרוטרוט את המבנה הרצוי של האף בהתאם למבנה הפנים.

לא כל פציעה שלנו היא גם פציעה נפשית. בעיקר אצל גברים- לעיתים קרובות- הפציעות והצלקות שלנו גורמות לנו לחיוך. כך למשל אותו שבר באף שלך, שהיה תוצאה של חוסר הסכמה לוהט עם אחיך הגדול- שמעטר אותך כבר שנים- מעלה בך חיוך. אבל עם השנים נראה כאילו השבר, שהתאחה באופן לא סמפטי למדי, הולך ונהיה מכוער יותר ויותר. היום אתה כבר לא ילד, ועם כל הכבוד לזיכרונות המתוקים- אתה מרגיש שזה פוגע בפרזנטציה העצמית שלך. כדאי מאד שתחשוב על ניתוח אף.


לא לבד

דע לך שאתה לא עוף מוזר, ממש לא. אנשים רבים וכן, גם גברים רבים חושבים, מבררים ואף עוברים ניתוחי אף כל יום. גם כאלה שאין שום דבר לא בסדר באף שלהם, פרט לעובדה שאינו לרוחם. וזה בסדר. אין שום סיבה שבעולם שרק הנשים ייהנו מכל מה שיש לעולם הטכנולוגיה האסטטית להציע. גם אנחנו פה. ניתוח אף הוא ניתוח פשוט יחסית בעולם הניתוחים הפלסטיים כך שגם אם משהו משתבש חלילה, יש מומחים אפילו לעשיית תיקון ניתוח אף.


קודם כסף

ה"פינוק" של ניתוח אף לא יקר מעבר ליכולות ההשגה של האדם הממוצע. לשאלה כמה עולה ניתוח אף תשובות רבות שכן למכוני ניתוח אף מחירים שונים. מכונים מתקדמים יכולים להציע לך תמונות עבר של לקוחות קודמים או תמונות ממוחשבות שלך של ניתוח אף לפני ואחרי. כך שתוכל גם לראות את מה שאתה מעוניין לרכוש. עוד אספקט של כסף הוא זמן ההחלמה- שכן זהו הפסד ימי עבודה כמובן. לסוגים שונים של ניתוח אף החלמה שונה, זה גם תלוי באדם. אבל ככלל אפשר לאומר שלא מדובר על זמן רב למדי בניתוח רגיל ובעת עשיית ניתוח אף ללא ניתוח מדובר על עוד פחות מזה.


שוויון זכויות

כאמור, אין שום סיבה שגם הגברים לא ייהנו מאותם שירותים מהם נהנים הנשים והיום שלל מרפאות ומכונים המומחים בעשיית ניתוח אף לנשים עושים עבודה דומה ומעולה בנוגע אל ניתוח אף לגברים. עכשיו נותר לך רק להתגבר על הסטיגמה ולעשות שינוי.


כיצד ניתוח אף מתבצע?

חלק מן המנתחים מבצעים ניתוח אף בהרדמה מקומית וטשטוש עמוק, וחלקם מעדיפים הרדמה כללית. לכל שיטה יתרונות וחסרונות, וחשוב לוודא ולברר מה השיטה אותה אנו מעדיפים.

לאחר הניתוח מותקן קיבוע חיצוני, "גבס", על האף, המוסר על ידי הרופא לאחר כשבוע. נפיחות המלווה את תהליך ההחלמה יורדת לאחר כחודש, במרבית המקרים, אולם יש יוצאי דופן. שטפי דם, שהם תוצאה טבעית של כל ניתוח יחלפו לאחר כשבוע גם הם. לאחר כמה חודשים, עם הסתלקות כל שריד לנפיחות ניתן לראות בבירור את התוצאה הסופית של ניתוח אף.


כמה עולה ניתוח אף ?

ניתוח אף טווחי מחירים - 5,000-11,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

הצעת מחיר בקליק לניתוח אף