שאיבת שומן

מדריך ניתוח שאיבת שומן

שאיבת שומן היא פתרון ניתוח מקומי, המיועד לטפל במצבורי שומן עקשניים באזורים כמו ירכיים, בטן ומותניים. חשוב לציין כי שאיבת שומן אינה יכולה להיות תחליף לדיאטה ולפעילות גופנית לצורך ירידה במשקל. אנשים הסובלים מעודף משקל בכל גופם לא יוכלו להסתייע בשאיבת שומן, אלא צריכים להיכנס למשטר של אכילה נכונה ופעילות גופנית נמרצת. מנתח פלסטי אחראי לא יסכים לערוך ניתוח שאיבת שומן במטופלים מסוג זה, ויפנה אותם לדיאטנית.


כיצד ניתוח שאיבת שומן מתבצע?

ניתוח שאיבת שומן, כשמו כן הוא. במהלכו מחדיר המנתח צינוריות דקות אל מצבורי השומן, ושואב את השומן העודף החוצה מן הגוף. התהליך הניתוח נמשך כשעה או שעתיים, ומתבצע בדרך כלל בהרדמה מקומית. ברוב המקרים לא נדרש אשפוז לאחר שאיבת שומן, ולאחר ההתאוששות שב המטופל לביתו. האזור שממנו נשאב השומן ייעטף בחבישה אלסטית, לשם הורדת נפיחות וסיוע בעיצוב סופי של האזור המטופל.

את החבישה האלסטית יש ללבוש כשבועיים, אלא אם הורה הרופא המנתח אחרת. לניתוח שאיבת שומן עלולות להיות תופעות לוואי כמו שטפי דם או ירידה בהמוגלובין. שטפי הדם (סימנים כחולים) יחלפו מעצמם, ובהמוגלובין מטפלים על ידי נטילת כדורי ברזל. ניתן לחזור לפעילות גופנית מלאה, כולל ספורט, לאחר חודש, בהתייעצות עם הרופא, כמובן.


שאיבת שומן - עלייה מהמשבר

לא משנה מה קרה לך שקטע את הזרם הטבעי של החיים שלך, בן אם הייתה זו תאונה פיזית כגון תאונת דרכים או קובלנה נפשית כגון גירושין- קרה הדבר והייתה קטיעה. אנשים רבים, רבים יותר ממה שאנחנו חושבים, מעלים במשקלם בעקבות המשברים הללו ומשם, הדרך אל הערכה עצמית נמוכה, תחושת קורבנות ומסכנות וחוסר היכולת להחליט על גורלך- קצרים למדי.


לקום ולהתנער

קודם כל, התנער. קום מאיפה שלא תהיה וגש אל המראה הכי קרובה. זה האדם שאתה. עמוק בפנים, אי שם מתחת לכל השומן הלא אופייני הזה לך, עדיין שוכן האדם שאתה רוצה להיות והיית גאה להיות עד שכל זה קרה. עכשיו גש אל הטלפון וחייג מספרי עזרה. הראשון שבהם צריך לדאוג לנפש שלך, מצא לך תומך: פסיכולוג, עו"ס, מאמן אישי או אפילו קבוצת תמיכה לאנשים במצבך. משזה מאחוריך- פנה אל מאמן כושר או הרשם אל המכון. כאן נוצרת בעיה נוספת. הרי לא נעים ללכת אל חדר כושר כשאתה נראה כך- זה עוד עלול לגרום לך להישאר בבית.


לא לכולם

אין בכלל ספק כי הפתרון של שאיבת שומן אינו בשביל כולם. אבל יש סיכוי שתוכל להרוויח מכך חיזוק מיידי שייתן לך את הצעד הראשון בכיוון. כל זאת, בתנאי שלא תרגיש כי שאיבת שומן הינה פתרון בפני עצמו או פתרון סופי. זוהי רק תחילת הדרך, כדי לתחזק את תוצאות שאיבת שומן תצטרך להתעמל, לאכול בריא ולחזור להלך חיים נורמאלי. שאיבות שומן טובות במיוחד לאנשים אצלם ריכוז השומן הוא במקום ספציפי- לדוגמא: שאיבת שומן בבטן, שאיבת שומן בידיים, שאיבת שומן מהירכיים או מהישבן. מובן שישנם שאיבת שומן לגברים וגם שאיבת שומן לנשים- כך שזו לא צריכה להיות בעיה.


קצת על כסף, כמה עולה הליך שאיבת שומן?

בעולם הסרת השומן יש שיטות ודרכים שונות, כדי לדעת האם אתה מועמד טוב לתהליכי שאיבת או המסת שומן כדאי להתייעץ עם רופא. הוא גם יוכל להסביר לך את ההבדלים בין שאיבת שומן ללא ניתוח דוגמת שאיבת שומן בלייזר לבין ניתוח שאיבת שומן בשיטות שונות. לשיטות שונות של שאיבת שומן מחיר שונה.


כמה עולה ניתוח שאיבת שומן ?

ניתוח שאיבת שומן טווחי מחירים - 14,000-17,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

הצעת מחיר בקליק לשאיבת שומן