מוצרי פרסום וקדמ

מדריך לבחירת חברה למוצרי פרסום וקידום מכירות לעסקים באינטרנט

מחפשים חברות למוצרי פרסום לעסקים? מעוניינים לקבל המלצות על חברות קד"מ? רוצים למתג את העסק ולתרום להצלחתו על ידי חלוקת מוצרי מיתוג לעסק וגימיקים ללקוחות? ובכן, כל שעליכם לעשות הוא לחפש באינטרנט ובאתר מתנות לקידום מכירות מחברות המתמחות בכך. בעידן האינטרנט קל לאתר חברות המשווקת מוצרי קידום מכירות לעסקים וניתן לעיין בקטלוג המוצרים של כל חברה על מנת להשוות מחירים, להתרשם מההיצע הרחב ולבחור בהתאם למסגרת התקציב, סוג העסק ופעילותו וסוג הלקוחות. בנוסף, ניתן לרכוש מתנות לחגים בחברות למוצרי פרסום וקד"מ- מתנות ללקוחות החשובים ולעובדים, כמובן, במחירים משתלמים ולאחר השוואת מחירים.


מוצרי פרסום וקידום מכירות

כל עסק חייב לשווק ולמתג עצמו על מנת להצליח במציאות הכלכלית המורכבת בה יש תחרות על כל לקוח. העסק מעוניין להתרחב ולשמור על קשר רציף עם לקוחות וכמו כן הוא מעוניין להגדיל את מעגל לקוחותיו ואין כמו מתנות לקידום מכירות כמו מחזיקי מפתחות לפרסום, עטים לפרסום העסק עם הדפס שם החברה, דפי ממו עם לוגו של העסק, פדים לעכבר עם פרסום ופרטי העסק ועוד מגוון גימיקים ומוצרים ללקוחות. מוצרי הקידום נועדו לאפשר לעסק להעניק מתנה מקורית וייחודית ללקוחות, לספקים או במהלך תערוכות, אירועים עסקיים וכנסים ללקוחות פוטנציאליים וכך הלקוח שומר על נאמנות לעסק ורואה את פרטי החברה מול עיניו ויכול ליצור עם העסק קשר במהירות. כאמור, יש חשיבות גבוהה למוצרי השיווק והפרסום והם נועדו לשמור על קשר רציף עם הלקוחות ולחזק את המותג.


שפע מתנות ומוצרים לקידום מכירות

חברות למוצרי פרסום לעסקים מציעות מגוון עצום של מוצרי מיתוג לעסק, ביניהם אפשרות מגוונות של הדפסה על מוצרים כמו כוסות, מחזיקי מפתחות לפרסום, ריחניות לרכב עם לוגו העסק, כוסות עם פרסום לוגו העסק, דגלים לשולחן, מגנטים למקרר, עטים עם פרסום, לוחות שנה עם לוגו ופרטי העסק, חולצות וכובעים עם פרסום של העסק, שמשיות ועוד. בנוסף, חברות למוצרי קד"מ, שיווק ופרסום מציעות שלל אפשרויות כמו גימיקים ללקוחות חדשים ומקוריים לדוגמה- דיסק און קי עם פרסום של העסק, עכברים ממותגים, פנסי לד ממותגים ועוד. כמו כן, ניתן לרכוש מחברות מומלצות המופיעות באתר מתנות ייחודיות כמו סלסילות שוקולדים עם בקבוק יין והדפס של העסק, מוצרי קידום מכירות לרכב, מוצרי קידום מכירות למחשב, מוצרי קד"מ למטבח וכדומה. אגב, ניתן לבחור במוצרי פרסום ושיווק המתאימים לאופי הפעילות של העסק וכך יכולה רשת למוצרי מטבח להעניק פותחן בקבוקים עם פרסום של העסק או חברת היי-טק המעניקה דיסק און קי עם פרסום של העסק ופרזנטציה על העסק בזיכרון הנייד.


המלצות על חברות קד"מ

אם אתם מחפשים באחד ממנועי החיפוש חברות למוצרי פרסום וקידום מכירות לעסקים תופתעו לגלות רשימה ארוכה של חברות הפועלות במשק הישראלי. לכן, כיצד ניתן לבחור חברה מקצועית, אמינה ואיכותית המבטיחה מוצרי קידום מכירות חדשים, ייחודיים, מקוריים ובמחירים משתלמים? נעזרים באינדקס מקצועי של חברות למוצרי פרסום לעסקים וכך ניתן לקרוא המלצות על חברות קד"מ מובילות ולעיין בחוות דעת של גולשים אשר הזמינו מהחברות השונות ומשתפים עמכם את ניסיונם. אגב, כל ההמלצות וחוות הדעת הן אובייקטיביות ואף ניתן לפנות לגולש שכתב את חוות הדעת. כמו כן, באינדקס מקצועי ניתן להתרשם ממוצרי כל חברה בנפרד, לקרוא אודות החברה וניסיונה בתחום, לעיין בקטלוג מוצרי קידום המכירות והפרסום ובלחיצת כפתור קלה ובאמצעות מילוי טופס קצר ניתן לשלוח לחברות המתאימות ביותר עבורכם בקשה להצעת מחיר ובתוך זמן קצר תקבלו הצעות ישירות אליכם למייל ותוכלו לבחור בהתאם.


כמה עולים מוצרי פרסום?

כדאי לדעת כי יש אלפי מוצרי קידום מכירות, ביניהם מוצרי מיתוג לעסק, מתנות לחגים ולאירועים מיוחדים, מוצרי שיווק מקוריים בהתאמה לעסק ועוד שלל אפשרויות ומוצרי קידום מכירות, קטנים, גדולים, פשוטים, יקרים וזולים. לכן, עוד לפני בחירת המוצר כדאי להשקיע מעט מחשבה ולהגדיר מסגרת תקציב וכן יש להגדיר ולדעת מראש מהי הכמות הנדרשת מאחר ויש לכך השפעה על המחיר. כך, יהיה לכם קל יותר לבחור בין שלל המוצרים הקיימים. על מנת לענות על השאלה כמה עולים מוצרי פרסום כדאי לדעת כי יש מוצרי קד"מ פשוטים וזולים שמחירים שקל אחד ואף פחות מזה ויש מוצרים שמחירים בטווח של עד 10 שקלים. אם תקציבכם מאפשר זאת הרי תוכלו לרכוש מוצרי קד"מ יקרים יותר שמחירם מגיע לכמה עשרות שקלים וכמובן יש מוצרים שמחירים גבוה ממאה שקלים. לכן, לפני שאתם מבזבזים זמן רב בעיון בקטלוגים העשירים ובהם שלל מוצרי קידום מכירות ושיווק כדאי לדעת כי ניתן לסנן בין התוצאות, להגדיר מהו התקציב הייעודי וכך תקבלו רשימה מומלצת של מתנות לקידום מכירות ומוצרי שיווק ופרסום שונים המתאימים לתקציבכם.


מתנות לעובדים ולחגים

לפני החגים ולפני אירועים מיוחדים כמו ימי גיבוש, ימי הולדת וכדומה נהוג להעניק לעובדים או ללקוחות חשובים מתנות לחגים. יש מגוון רחב של מתנות לעובדים ומתנות לחגים ואם בעבר היה נהוג לתת כסף לעובדים או להעניק להם סלסילת שוקולדים הרי כיום יש מוצרים מקוריים וחדשים עם מיתוג העסק וכך ניתן להפתיע את העובדים או הלקוחות החשובים ולהעניק להם מוצרים שימושיים כמו מוצרים לבית, לחוף הים, לטבע, לחצר, לרכב, למחשב וכדומה. ניתן לחפש באתרים של החברות המומלצות מתנות לעובדים או מתנות לחגים המופיעים בקטגוריה נפרדת. אגב, סלסילות שי עדיין נחשבות למתנה אהובה ופופולארית וכיום ניתן לשלוח סלסילות שי עם יין משובח ושוקולדים נפלאים, סלסילות שי עם מוצרים טבעיים כמו סבונים ותמרוקים ריחניים מחומרי גלם טבעיים ועוד אפשרויות.


מוצרי פרסום השוואת מחירים

בעידן האינטרנט קל להשוות מחירים ואינכם צריכים לבזבז זמן ניכר בטלפונים לחברות למוצרי קד"ם ופרסום. כל שעליכם לעשות הוא למלא שאלון קצר באתר ובלחיצת כפתור לשלוח בקשה להצעת מחיר למוצרי פרסום שונים. מומלץ לציין מהי הכמות הנדרשת עבורכם מאחר ויש לכך השפעה על המחיר ולרוב ככל שהכמות גדולה יותר כך ניתן להשיג מחיר טוב וזול יותר לכל יחידה.

בעידן האינטרנט ניתן לערוך סקר שוק מקיף בין חברות מומלצות המשווקות מוצרי קידום מכירות ופרסום וכן מתנות לעובדים ומתנות לחגים. באמצעות האתר תוכלו לפנות לחברות מובילות וליהנות מאלפי מוצרים מקוריים וחדשים וממחירים משתלמים והוגנים.

 

מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות

סוג מוצר כמות מינימום להזמנה טווחי מחירים
     
מצתים 200 0.9-2 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
שקיות אל בד 100 1.5-3.5 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
עטים 200 0.6-2 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
עצי ריח 200 1.5-3 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
חולצות 200 10-16 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
יומנים 200 10-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
יומני כיס 200 5-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
לוחות שנה 200 8-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
כובעים 200 3-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
כובעי רשת 200 4-8 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
שעוני קיר 100 15-30 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
דיסק און קי  100 20-30 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
עכבר מחשב 200 25-50 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
פד לעכבר מחשב 200 15-25 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
קופסא לכרטיסי ביקור 200 8-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
מעמד לכרטיסי ביקור 200 8-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
מחשבון ממותג 200 12-25 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
מחזיק תגי שם ממותג 1,000 3-5 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
מחזיק מפתחות 200 5-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
ספל עם הדפסה 300 7-17 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
סוכריה עם לוגו 2,000 1-1.5 ש"ח (מחיר ליחידה)
     
שוקולד עם לוגו 1,000 1-2 ש"ח (מחיר ליחידה)

 

קבל הצעת מחיר בקליק למוצרי פרסום וקד"מ