מנהל עסקים

לימודי מנהל עסקים

לימודי מנהל עסקים הם תחום הלימודים המבוקש ביותר לקראת תואר ראשון או תואר שני. לימודי מנהל עסקים תואר שני מעניקים לבוגרי תואר ראשון מכל התחומים אפשרות להשתלב כמנהלים בתעשיות השונות המבקשות בוגרי תואר שני במנהל עסקים על מנת לאייש את התפקידים הבכירים. לימוד מנהל עסקים מתקיים במוסדות הלימודים השונים כמו המכונים ללימודי מנהל עסקים, אוניברסיטאות או מכללות. ההבדל בין המכונים השונים המקיימים לימודי מנהל עסקים הוא בתנאי הקבלה ללימודים, התכנים והמחירים.


לימודי מנהל עסקים מחירים

המחירים של לימודי מנהל עסקים במוסדות הלימודים השונים משתנים בהתאם לסוג המוסד המקיים אותם. האוניברסיטאות המקיימות לימודי מנהל עסקים מסובסדות על ידי המדינה ולכן מציעות מגוון רחב של מסלולים במחירים של שכר לימוד אוניברסיטאי. גם תואר במנהל עסקים, MBA נלמד באוניברסיטאות בשכר לימוד מסובסד. במקביל לאוניברסיטאות, לימודי מנהל עסקים מתקיימים במסגרת מכוני הלימוד המעבירים קורס מנהל עסקים ובמסגרת המכללות הפרטיות המקיימות לימודי מנהל עסקים שמחירם יכול להיות גבוה מהרבה ממחיר החוגים המתקיימים באוניברסיטאות.


אפשרויות תעסוקה

בעבור בוגרי לימודי מנהל עסקים תואר שני או תואר ראשון, ההשתלבות בשוק העבודה קלה במיוחד הודות להיצע הגדול של חברות וארגונים עבור בוגרי לימודי מנהל עסקים. בוגרי הלימודים של האוניברסיטאות או המכללות השונות משתלבים בתעשיות הגדולות במשק בתפקידי מפתח בהתאם לתחום ההתמחות שבחרו.


תחומי התמחות

לימודי מנהל עסקים ערוכים בתכניות לימודים עם התמחויות מסוימות. בין ההתמחויות המבוקשות ניתן למנות התמחות בשיווק, חשבונאות שמאפשרת השתלבות בשוק הפיננסים, שוק ההון, התמחות במערכות מידע, התמחות בניהול משאבי אנוש. ההתמחויות השונות שמוצעות במסלולי תואר במנהל עסקים, MBA מאפשרות לאנשי מקצוע מתחומים שונים לרכוש השכלה משלימה במנהל עסקים על מנת לזכות באפשרויות קידום והשתלבות בתעשיות המובילות במשק כמנהלים ובעלי תפקידים. התמחויות אלו גם מאפשרות לבעלי מקצוע לערוך הסבה מקצועית ועדיין ליהנות מהיתרונות של הלימודים שעשו בתואר הראשון.

לסיכום, לימודי מנהל עסקים הם לימודים מבוקשים מאוד הפותחים בפני הסטודנטים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה במשק. את הלימודים ניתן לקיים באוניברסיטאות, במכללות ובמכוני הלימודים ללימודי ניהול ומנהל עסקים.

 

הצעת מחיר בקליק ללימודי מנהל עסקים