פנסיון


פנסיון לכלבים – הנאה לכלב, שקט נפשי לכם

גם אם אתם מאלה שיוצאים הרבה לטיולי שטח ולקמפינגים, ולוקחים אתכם את הכלב, כחלק מבני המשפחה, לעיתים אתם רוצים לנסוע לנופש אחר לחו"ל, או לסוף שבוע במלון, ואז, אין באפשרותכם לקחת אתכם את הכלב. עליכם לחפש מקום להשאיר אותו. בארץ מספר גדול מאוד של מקומות איכותיים להשאיר כלבים: פנסיון לכלבים טוב ואיכותי יאפשר לכם ליהנות מהחופש שלכם בראש שקט.


איך נראה הפנסיון לכלבים?

ברור כי כמו שאתם מחפשים מקום טוב עבור עצמכם, אתם מחפשים מקום טוב עבור הכלב שלכם. פנסיון לכלבים אינו מכלאה בה כולאים את הכלבים בתאים קטנים וצפופים, בהמתנה עד שתשובו לקחת אותם. פנסיון איכותי לכלבים הוא מקום בו לכל כלב חדר אישי בגודל מכובד, המתאים למידותיו של הכלב. מסביב מדשאות רחבות ידיים ירוקות ומטופחות וחצרות, בהן אפשר לטייל עם הכלב, ולאפשר לו לרוץ, לחלץ עצמות ולהוציא מרץ. בנוסף, צוות מקצועי ומיומן מוציא את הכלבים לטיול פעמיים ביום, בדיוק כמו שאתם עושים. וכן, המקום מטופח ונקי.
כלבים אשר שוהים באותו פנסיון לכלבים מקבלים מזון טוב ואיכותי, המותאם לגילם ולצורכיהם, וכמו כן, על פי ההרגלים שלהם מהבית.


פנסיונים איכותיים לכלבים

לפני שמביאים כלבים לפנסיון לכלבים, כדאי לתאם את זמן ההגעה, בכדי להיות בטוחים כי יש מקום פנוי עבור הכלב, במיוחד הדברים אמורים בהקשר של גורים מתחת לחמישה חודשים. אלה מקבלים מקום מיוחד הכולל השגחה צמודה, וכן טיפול שונה באותו פנסיון לכלבים, כמו שנהוג לתת לתינוקות, ולכן, יש צורך להכין עבורם במיוחד את המקום.

העובדים בפנסיון לכלבים צריכים להיות אנשים אשר אוהבים בעלי חיים בכלל וכלבים בפרט, רצוי שיהיו בעלי רקע וניסיון בטיפול בכלבים. לכן, אל תהססו לשאול לגבי הידע שלהם והניסיון, לפני שאתם משאירים בידיהם את חיית המחמד שלכם.

כלב אשר שוהה בפנסיון כלבים איכותי, מספר ימים או אפילו מספר שבועות, לא יפתח חווית נטישה, הוא ירגיש טוב, מאושר ובריא, ויקבל את פניכם בשמחה ובגעגועים, כאשר תבואו לקחת אותו בסיוף החופשה שלכם.