מקדם אתרים

מקדם אתרים – מקצוע חשוב בבניית כל אתר

היום לכל בית עסק, איש מקצוע חופשי, עמותה, וכל מי שאנחנו מעלים על דעתנו, יש אתר באינטרנט. חיפוש במנועי חיפוש, ובראשי ומשמעותי ביניהם – גוגל, מעלה תוצאות רבות, לעיתים עד כמה מיליונים, כאשר ברור ששום גולש לא יכול לסרוק את כולן, לכל היותר את עשרת הראשונים ברשימה. עבור משווק, תעשיין או יצרן, זאת שאלה של להתקיים או לחדול, כי המכירות, והגדלת ההכנסות הם העיקר עבורו.


קידום אתרים – אינו מובן מאליו

בכדי להצליח להפוך את אתר האינטרנט לכזה שמגיע בראש הרשימה בחיפוש במנועי חיפוש, לא מספיק לבנות אתר נחמד, ולא מספיק איש שיודע לכתוב כתיבה שיווקית, וגם מעצב גרפי מוכשר. חשוב שבבניית אתר יהיה משולב גם איש שתפקידו ומקצועו מקדם אתרים. עליו יקום או ייפול מקומו של האתר, והחשיפה שלו ללקוחות פוטנציאליים.

מקדם אתרים הוא איש שצריך להכיר בעיקר את דרך עבודתם של מנועי החיפוש, ושוב, כמובן, בראש ובראשונה מנוע החיפוש הנפוץ בעולם – גוגל. גוגל מעדכן מידי פעם את טכנולוגיות החיפוש שעל פיהם הוא מזהה אתרים ואת האלגוריתמים על פיהם הוא עובד. ולכן, מקדם אתרים, צריך להכיר אותם באותה מהירות שהם הופכים כלי חיפוש מעשיים, בכדי להתאים את האתרים שהוא בונה או עוזר בבנייתם לטכנולוגיות המתאימות.


דרכים לקידום אתרים

קידום אתר במנוע חיפוש תלוי בכמה גורמים: חשוב שהאתר יישב בדומיין חזק ואיכותי, כך שהעלאת האתר לא תתקל בקשיים, ולא תיקח זמן רב מידי, הגולש של היום רגיל היום לעשות הכל במספר שניות קטן, ולא – הוא עובר הלאה.

בזמן בניית האתר חשוב לעשות מחקר מילים, בכדי לבחור את מילות המפתח הנכונות לקידום האתר. לגוגל כלים מתאימים העוזרים במחקר מילים, ובאופטימיזציה של הקוד ושל התוכן.

מקדם אתרים חשוב הוא שיתוף גולשים בכתיבה באתר: פורומים, תגובות, המלצות, טיפים ועוד, מה שמאפשר עידכון שוטף של האתר, והתחדשות שלו (כלי מקדם משמעותי), וגם, שהות ארוכה יותר של המגיבים באתר, וחזרה שלהם אל האתר, לראות תגובות אחרות או תגובות על התגובה שלהם. מקדם אתרים מקצועי יאפשר לגולשים אפשרות תגובה נוחה, זמינה וקלה. 

הצעת מחיר בקליק למקדם אתרים