תטא הילינג אלעד שלו

אלעד שלו , מורה לתטא הילינג הוסמך אישית על ידי וויאנה סטיבל.

מורה ומטפל ברפואה משלימה כ-15 שנה.

בעל 2 קליניקות לרפואה סינית משולבת ברמת השרון ובבית ינאי.

מעביר קורסים לתטא הילינג בכל הארץ.

ניתן לקבוע גם פגישות אישיות.
 
.

פרטים נוספים0509030003
ערי שירותרמת השרון
בית ינאי
רמת השרון

בקש הצעת מחיר


 

 

 

 

קורס תטא הילינג

מה זה תטא הילינג?

למי זה מתאים?

על המורה

קורס תטא הילינג

קורס תטא הילינג היא אחת חוויה שיכולה לשנות את חייך. 3 ימים בהם אתה לומד להאט את פעילות המוח ולחדור אל נבכי תת המודע שלך שם קיימות תוכנות שמשפיעות בצורה קריטית על חייך בכל התחומים, בריאות, זוגיות, כלכלה, רגשות , אושר והצלחה.


מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג היא שיטת ריפוי והתפתחות רוחנית ייחודית, שעוזרת להתחבר אל החלק הטהור שבנו, אל האלוהי שבנו, ומשם לכוון את האנרגיה הזו לרפוי והתפתחות. תטא הילינג היא תהליך מדיטטיבי המאפשר למטפל להתחבר לאותו חלק אצל המטופל ולחולל שינוי באמונות שמגבילות אותו ובחלקים המבקשים ריפוי.
השיטה התגלתה על ידי ויאנה סטיבל שריפאה את עצמה מסרטן על ידי שימוש בהילינג. וויאנה ביקשה מאיש מחקר לבדוק את פעילות מוחה בזמן שהיא מבצעת את הטיפול. בבדיקה נראה כי במהלך הטיפול עובר מוחה לשדר בגלי "תטא" בשונה ממצב ערות בו המוח משדר ב"גלי בטא" (14-28הרץ) . גלי תטא הינם גליים איטיים יותר בתדירות של 4-7 הרץ שמאפשרים חיבור עם תת המודע. באופן נורמלי המוח משדר בגלים איטיים אלו בזמן חלימה או טרום שינה..


למי מתאימה שיטת תטא הילינג?

תטא הילינג מתאימה לכל אדם שרוצה לקחת אחרית על חייו ולהפסיק להיות נשלט על ידי דפוסים שנוצרו בו בילדות או שעברו בצורה גנטית.

בקורס האדם לומד לגשת אל תת המודע שלו, לזהות ולשנות תכנות שליליות. להסיר אותן באופן מיידי ולצמיתות. אנשים יכולים לחיות חיים שלמים כשהם "סוחבים" עמם מצוקות והוויות שליליות שאינם מעוניינים בהם כלל. תטא הילינג עוזרת לאנשים לחיות את החיים שהם רוצים לחיות, ללא בעיות בריאות, ללא קשיים כלכליים או רגשיים. המציאות בה אנו חיים היום גורמת לנו לחשוב שזה "טוב מידי", אך למעשה ביכולתנו לשנות את חיינו בפשטות. בקורס תטא הילינג מלמדים כיצד לבצע את תהליך הריפוי באופן עצמי או ריפוי לאחרים. בקורס תטא הילינג מקבלים כלי פרקטי, יעיל ומהיר לגישה אל אותן אמונות ושחרור שלהן.


על המורה:

אלעד שלו , מורה לתטא הילינג הוסמך אישית על ידי וויאנה סטיבל. מורה ומטפל ברפואה משלימה כ-15 שנה. בעל 2 קליניקות לרפואה סינית משולבת ברמת השרון ובבית ינאי.
מעביר קורסים לתטא הילינג בכל הארץ. ניתן לקבוע גם פגישות אישיות.

לפרטים נוספים: 050-9095005 info.shalevclinic@gmail.comקבל הצעת מחיר מהירה ובחינם עבור קורס תטא הילינג