ראשימוצרים

 


פרופיל חברת דני ג'קוזי

אין דבר מפנק יותר מאמבט ג'קוזי חמים ונעים בסופו של יום קשה ומייגע. וזאת הסיבה שבגללה אין דבר יותר מרגיז מג'קוזי מקולקל. בעבר היה נהוג לחשוב שג'קוזי הוא נחלתם של אנשי העשירון העליון ושניתן למצוא אותו רק בבתי עשירים או בסוויטות מפוארות בבתי מלון, היום כבר מדובר כמעט בסטנדרט. מה שרציתם לדעת על ג'קוזי ואחזקתו.


ג'קוזי בבית, טוב בבית

רבים נוטים לחשוב שמקומו של אמבט ג'קוזי הוא בבתי מלון. האמת שמי שמכיר את החוויה המענגת של אמבט ג'קוזי בבית לא יכול לדמיין אפילו את החיים שלפני הכנסת המתקן הקסום הזה. מדובר באמבט בועות המעניק עיסוי בו זמנית לכל הגוף.


מה היתרון של ג'קוזי בבית?

אין ספק שג'קוזי בבית זו חוויה בלתי רגילה. רבים נוהגים לחשוב על כך כמותרות, אך למעשה אמבט ג'קוזי הוא חוויה מרגיעה ומענגת לגוף ולנפש. בדרך כלל שכשאתם רוחצים בג'קוזי במכון ספא או בבית מלון, סביר להניח שאתם לא היחידים. אמבט הג'קוזי במכון הספא אומנם גדול במיוחד, אך החסרון הוא שהחלפת המים בו מתבצעת בתדירות נמוכה ובכדי לחטא את המים נאלצים להשתמש בחומרי כלור.

הג'קוזי שלכם בבית הוא רק שלכם. אתם יכולים לדעת מי רחץ במים ותוכלו להוסיף למים מלחים מינרליים ושמני אמבט בניחוח המועדף עליכם. שלא כמו במכוני הספא, בדרך כלל הג'קוזי הביתי קטן יותר. הסיבה העיקרית לכך היא לשמור על צריכת מים נמוכה וחסכונית יותר.איזה ג'קוזי כדאי לקנות?

השוק מציע סגנונות שונים של אמבט ג'קוזי בגדלים שונים ובצורות שונות. לפני ביצוע הקניה כדאי להיוועץ באנשי מקצוע שונים בהם אדריכל ואינסטלטור. חשוב להתאים את גודל האמבט וצורתו לחלל הכללי של חדר האמבטיה וכמו כן חשוב שמיקום האמבט וכמות ברזי המים תותאם באופן מלא למקור אספקת המים.

כך למשל בבתים משותפים, ובעיקר בבתים ישנים יותר בהם לחץ המים נמוך, כדאי לבדוק טכנית האם ניתן לשלב אמבט ג'קוזי בסגנון שתרצו. הטכנולוגיה של היום מאפשרת פתרונות רבים לכך, רק חשוב ליידע את אנשי המקצוע הנכונים.מי זה דני ג'קוזי?

יש איש אחד שבשבילו ג'קוזי הוא לא סתם אמבט, אצל דני ג'קוזי מדובר באורח חיים. דני עוסק בהרכבה ותיקון אמבט ג'קוזי עוד מהתקופה שהיה ניתן לראות אותו רק בסרטים ההוליוודיים. לדני ניסיון של 20 שנה בתחום והוא מעניק שירות תיקונים לכל סוגי מערכות הג'קוזי, העיסקיות, הביתיות ומערכות הספא.

בין היתר מתמחה דני בתיקון ג'קוזי מתוצרת ישראלית, בהן מערכות ג'קוזי של חברת דולפין לשעבר, ומערכות ג'קוזי תוצרת חו"ל JETAIR . גם אם יש לכם ג'קוזי מתוצרת אחרת ואתם זקוקים לייעוץ טכני או לתיקון, כדאי לקרוא לו לביקור. דני כבר ידע למצוא עבורכם את הפתרון המושלם שישמיש את אמבט הג'קוזי שלכם באופן מיידי ויעניק לכם חווית ספא יוצאת מגדר הרגיל.אלו שירותים מעניק דני ג'קוזי?

דני ג'קוזי נותן פתרונות שונים לתיקון ואחזקה שוטפת של אמבט ג'קוזי בבית, בחצר או בעסק ובהם:


שירותי מכירת, ג'קוזי:

• ייעוץ להתאמת אמבט ג'קוזי לחצר, לבית או למרפסת
• מכירת כימיקלים לחיטוי - טבליות ברום וכלור
• אחזקה וטיפול בבריכות שיחה
• החלפה ותיקון גופי חימום ומנועים
• מכירת כיסויים לג'קוזי בכל גודל ומידה.שירותי תיקון ג'קוזי:

• תיקון מערכות עיסוי וספא
• תיקון נזילות והחלפת צנרת וג'טים
• תיקון קצרים ומערכות חשמל
• התקנת מסנני חול לנקיון המיםבקרו באתר הבית: דני ג'קוזיחייג לטלפון 072-2706386 או מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם האפשרי