מספרה לכלבים


טיפים עבור בחירת מספרה לכלבים: 

 

 

 

מציאת מספרה לכלבים

איכות התספורת

היחס לכלבים

תספורת לכלבים, כמה עולה?
מציאת מספרה לכלבים

הכלב שלכם חמוד ויפה. יש לו עיניים חומות וגדולות, הוא מכשכש בזנב שלו כל פעם שאתם יוצאים איתו לטיול, וכשאתם הולכים לישון הוא מלקק אתכם עד שאתם נרדמים. אבל יש בעיה אחת- בכל פעם שאתם מלטפים אותו היד שלכם מתמלאת גושי פרווה... השיער שלו נושר בכל רחבי הבית, וככל שמזג האוויר מתחמם נראה שהוא סובל יותר. נראה שהגיע הזמן לקחת אותו לקבל תספורת מקצועית. המאמר הבא ייתן כמה עצות בנוגע לבחירת מספרה לכלבים.

רבים מנסים לספר את הכלב שלהם בבית ונתקלים בקשיים. לא תמיד הכלב מתלהב מרעיון התספורת, ולעיתים עבודה לא מקצועית נראית רע מאוד. על כן, רצוי לפנות לאנשי מקצוע שיעשו את המלאכה עבורכם. בשנים האחרון נפוצו מספרות רבות לכלבים, מתוך הבנה שכלבים מסופרים הם כלבים שמרגישים טוב יותר ונוח יותר. בבואכם לבחור מקום בו הכלב (או הכלבה) שלכם יסתפרו, יש כמה פרמטרים שכדאי לחשוב עליהם.איכות התספורת

בבואכם לחפש מספרה לכלבים, חשוב לבדוק כי מדובר במקום מקצועי שמעסיק אנשים שיש להם ניסיון בתחום. אל תתפשרו על איכות בינונית בשום פנים ואופן. גם אם אינכם מחפשים מעצבי על שיעשו לכלב שלכם מוהק, סביר להניח שאתם מעדיפים להסתובב עם כלב ששערות ראשו גזורות באופן שווה...


היחס לכלבים

הדבר החשוב ביותר הוא היחס שניתן לכלבים במספרה. כפי שלא היה עולה בדעתכם ללכת לספר ששמעתם שהוא אגרסיבי ולא נעים, כך חשוב להפקיד את הכלב שלכם בידי ספר או ספרית שהם אוהבי כלבים אמיתיים. הדבר יהפוך את החוויה לנעימה בהרבה ויחסוך מהכלב שלכם 'טראומת תספורת'. כמו בכל תחום, רצוי להיוועץ בחברים בעלי כלבים שיוכלו להפנות אתכם למקום מומלץ שהם ביקרו בו בעצמם.


תספורת לכלבים, כמה עולה?

לא כל מספרה לכלבים שגובה מלקוחותיה מחירים גבוהים היא בהכרח מספרה איכותית. נסו לברר מה הם התעריפים מראש, ולהשוות אותם לאופציות נוספות שקיימות בשוק. גם בתחום של תספורות לכלבים יהיו 'מעצבי שיער' שיציעו לכם לספר את הכלב בצורה מיוחדת ואופנתית- חשבו היטב האם אתם (והכלב שלכם) מעוניינים בכך, והאם ההוצאה מצדיקה את עצמה.


תספורת בסיסית לכלב דל פרווה.................................................................150-250 ש"ח

תספורת לכלב בעל פרווה ארוכה.................................................................200-300 ש"ח

תספורת לכלב + עיצוב מראה ייחודי.............................................................300-500 ש"ח

 

הצעת מחיר בקליק למספרה לכלבים