הידרותרפיה


מדריך טיפולי הידרותרפיה – ניקוי הגוף:
   

טיפולי הידרותרפיה

למה צריך את זה?

איך זה משפיע אלינו?

מה בכלל עושים שם?

אצל מי כדאי לטפל?

טיפולי הידרוקולוניק: כמה זה עולה?


טיפולי הידרותרפיה – ניקוי הגוף מרעלים

תחושת אי נוחות בבטן עלולה לשבש את אורח החיים התקין, ולגרום לירידה משמעותית באיכות החיים. בטן נפוחה, מלאה, מעידה על פעולת עיכול איטית ולעיתים אפילו על עצירות. לא תמיד התחושה הזו נובעת מתזונה לקויה ולא תמיד שינוי בתזונה יביא לפתרון מיידי. אך אם אתם רוצים שינוי בעל תוצאות שישפיע עליכם כבר בטווח הקצר, כדאי לכם לנסות את הלהיט שכבש את העולם בשנים האחרונות – טיפולי הידרוקולוניק.


טיפולי הידרוקולוניק: למה בכלל צריך את זה?

אורח החיים העמוס שלנו גורם לקיבה שלנו לעיתים "לזייף" במהלך עבודתה ולא לבצע את מלאכת העיכול עד תום. בכדי לעכל את המזון בגופנו צריכה הקיבה להוביל את המזון מהמעי הדק אל פי הטבעת ולעבור מסלול של לא פחות מששה מטרים.

בכדי לבצע את תהליך העיכול בצורה סדירה ומלאה זקוקה המערכת לכמות גדולה של דם, המתקבלת בדרך כלל רק בלילה במהלך השינה. כשאנחנו עמוסים בעבודה, לא מקפידים על שינה סדירה, טרודים במחשבות כאלה ואחרות, המוח שלנו מוביל את הדם לנקודות אחרות בגוף והפסולת המועברת בתהליך העיקול הופכת להיות קשה יותר, התהליך עצמו הופך איטי יותר ובגוף מצטברים רעלים.איך זה משפיע על אורח החיים שלנו?

תופעות הלוואי של תהליך עיכול לא תקין הן בראש ובראשונה כאבי בטן, נפיחות, הצטברות גזים בקיבה וברוב המקרים גם עצירות. מעבר לכך, עיכול שאינו תקין משפיע על כל אורח החיים שלנו. זה גורם לעצבנות, מתח, תחושת דריכות, כאבי ראש ותחושה כללית לא טובה. הרעלים הנשארים בגוף גורמים לעייפות רבה ובכך פוגעים באורח החיים התקין, משפיעים על מצב הרוח שלנו, החיוניות ולעיתים אף מובילים לדיכאונות. זאת הסיבה שבגללה חשוב וכדאי להיפטר מן הרעלים הללו כמה שיותר מהר.


טיפולי הידרוקולוניק: מה בכלל עושים שם?

טיפולי הידרוקולוניק נמצאו בשנים האחרונות כאחד הפתרונות היעילים לטיפול בניקוי הגוף מרעלים ו"חידוש" מערכת העיכול. מדובר בטיפולי שטיפה עדינה למעי הגס תוך החדרת זרם מים עדין לגוף דרך פי הטבעת. במילים אחרות מדובר בפעולה הדומה לחוקן, אך למעשה מדובר בפעולה עמוקה ואינטנסיבית יותר. כך שכבר מהטיפול הראשון תרגישו הקלה באופן מיידי והגוף שלכם יראה את השינוי כבר בהתחלה. תרגישו קלילים יותר, בעלי מצב רוח מרומם, התחושה הכללית תהיה טובה יותר ואפילו העור שלכם יראה טוב יותר וזוהר יותר.


טיפולי הידרוקולוניק: זה כואב?

לא מדובר בטיפול כואב, להיפך. על אף העובדה כי לכאורה מדובר בטיפול פולשני החודר אל מערכת העיכול, הרוב המוחלט של המטופלים יודע לספר כי מדובר בטיפול נעים למדי. זרם המים החמימים המוחדרים אל הגוף גורם למערכת העיכול להתחיל להתנקות ובמקביל תקבלו עיסוי בבטן. כך שאל חשש, לא מדובר בטיפול כואב, אלא בתהליך נעים ומרגיע.


טיפולי הידרוקולוניק: אצל מי כדאי לעשות?

בשל העובדה כי מדובר בהליך חצי פולשני, מומלץ לבצע את הפעולה אצל מומחים. לרוב מי שמעביר את הטיפול הוא רופא, אך לעיתים גם אחיות מוסמכות (שהוסמכו גם לעריכת טיפולי הידרוקולוניק) יוכלו לבצע את הטיפול. חשוב לבדוק איפה מתבצע הטיפול, מהי הסמכת המטפלים שעובדים שם. האם קיבלתם המלצות של מטופלים שכבר היו שם. אם אתם מגיעים בפעם הראשונה לטיפול, מומלץ להקדים. כדאי לבדוק את הלך הרוח בקליניקה. הטיפול אינו אמור לכאוב, כך שאם אתם שומעים צעקות בוקעות מהחדר אמורה להידלק אצלכם נורה אדומה.


כמה עולה טיפולי הידרותרפיה?

עלות הטיפולים משתנה בין מטפל למטפל ונעה בין 350 ל-450 ₪ לטיפול. לעיתים ימליץ המטפל על סדרת טיפולים בכדי לנקות את הגוף בצורה טובה יותר. בדרך כלל, כשמדובר בסדרת טיפולים, נהוג להוזיל את עלות הטיפול .

ט.ל.ח