ראשיקטלוג מוצריםוידיאודרושים

רשת מכבסות וניקוי יבש סוקלין

הבגד עושה את האדם, את זה כולנו כבר יודעים. אבל לא משנה איפה תקנו את הבגדים ולא משנה כמה תשלמו עליהם. מה שבאמת חשוב הוא התחזוקה השוטפת של הבגד.

בגד נקי ומגוהץ ישפיע על ההופעה שלכם. הפרטים הקטנים הם הכי חשובים. נסו ולא תאמינו עד כמה גדול ההבדל.

פרטים נוספים08-6444469
שעות פעילותא, ד 8:00-16:00
ב, ה 8:00-16:30
ג, ו 8:00-18:00
ערי שירותבאר שבע
באר שבע : סניף עיר עתיקה, סניף פארק אופיר
כתובתהחלוץ 43 באר שבע

בקש הצעת מחיר

בקר באתר הבית: רשת מכבסות סוקלין

סוקלין - כדי להראות טוב !

מראה מוקפד מעיד על סמכותיות ולא רק. אנשים שמקפידים על לבוש נקי ומגוהץ משדרים כלפי חוץ ביטחון. העובדה זו ניכרת גם בחיים האישיים שלנו וגם בקריירה. אנשים שיודעים להתלבש זוכים להערכה גבוהה יותר מצד הסובבים אותם. אנחנו רואים את ההבדלים כבר בצבא, וזה ממשיך גם לחיינו האישיים.


אתם מוזמנים לנסות זאת בעצמכם ולראות את ההבדל. אצלנו ברשת SO-CLEAN תקבלו את הבגדים שלכם מכובסים, מגוהצים וארוזים כאילו רכשתם אותם ממש עכשיו.


SO CLEAN – כי למי יש זמן..

אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שהרושם הראשוני משפיע מאוד על החיים שלנו, אז כדאי לקחת בחשבון שמראה מוקפד ומדוקדק חשוב מאוד להצלחה. לא לכל אחד יש זמן להשקיע בכיבוס וגיהוץ הבגדים בצורה הטובה ביותר, ואחרי הכל מדובר בהשקעה לא קטנה של זמן ומאמץ.

כדי להגיע לתוצאה גבוהה של בגדים נקיים, מקופלים ומגוהצים, כל מה שנותר לכם לעשות הוא לקחת שקית גדולה, להכניס אליה את כל הכבסים ולהגיע אלינו. בתוך ארבעים ושמונה שעות תקבלו את הכביסה שלכם חזרה, ריחנית ומתוקתקת. הסובבים אתכם ישימו לב להבדל באופן מיידי.

תתחילו להתרגל לשאלות כמו "מה עשית? את נראית מעולה"SO CLEAN - בשביל מה שלא נכנס למכונה

לא תמיד אנו נזקקים לשירותי מכבסה רק בשביל בגדים. כמה פעמים הסתכלתם על הספה בסלון או על השטיח וחשבתם לעצמכם כמה נחמד היה אם הייתם יכולים לכבס אותם לפחות פעם אחת. אצלנו ב- SO-CLEAN זה אפשרי!

במכבסת SO-CLEAN אנחנו לא מכבסים רק בגדים. תוכלו להביא אלינו שטיחים, ריפודים, וילונות וכל דבר שעשוי מבד או אריג. אנחנו נדאג להחזיר לכם את הכל נקי ומצוחצח.SO CLEAN – אפשר גם ביבש

בגדים יקרים כמו מעילים שמלות או חליפות יקרות, אינם ניתנים לניקוי בכביסה רגילה. לנו ב-SO-CLEAN יש שיטה ייחודית לניקוי ללא מים. אתם יכולים לתת לנו בראש שקט גם את הבגדים העדינים ביותר. אנחנו נדאג להחזיר לכם אותם כחדשים.


SO CLEAN – כי אי אפשר לסמוך על כולם

מכבסות הן עסק בלתי קבוע, שיכול להשתנות באופן בלתי עקבי. לא פעם יוצא לנו לראות מכבסות נפתחות או נסגרות. מכבסת SO-CLEAN שוכנת בבאר שבע כבר משנת 1988 ומעניקה שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים. מי שמכיר אותנו יודע כי אנחנו עושים הכל כדי להעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. מועדון הלקוחות שלנו מכיל מאות לקוחות מרוצים הנהנים ממבצעים ייחודיים ובלעדיים.


SO CLEAN – כי זה הכי משתלם

בסופו של דבר, הנוסחא "זמן שווה כסף" מוכיחה את עצמה גם כאן. אם אתם גרים בבאר שבע והסביבה, בהחלט זכיתם. במקום להשקיע זמן ומאמץ מיותר, תנו לנו לעשות את העבודה הקשה בשבילכם. אחרי שתנסו פעם אחת, לא תבינו איך יכולתם להסתדר בלעדינו.


 

צור קשר - מכבסת סוקלין