ראשימוצריםוידיאודרושים
מבצעים

אוורור רמת גן

מחפשים חברת אוורור מקצועית ואמינה ? אוורור רמת גן מומחים באוורור,
יעוץ והתאמת פתרונות אוורור – משנת 1976.

בית מסחר לשואבי אוויר, וונטות, מפוחים, מאווררים בייתיים ותעשייתיים,
מסכי אוויר, מפוחים לגגות רעפים וציוד נלווה לאוורור.

מפיץ מורשה וונטה הוותיק בארץ !  , מייצר מפוחים לפי הזמנה או
דרישת יועצי מיזוג אוויר ואוורור ומפיץ ממיטב היצרנים בעולם.

פרטים נוספים03-7525012
ערי שירותרמת גן
שירות משלוחים בכל הארץ
כתובתזבוטינסקי 115

בקש הצעת מחיר

בקרו באתר הבית: אוורור רמת גן

 


פרופיל חברה:

בבית העסק צוות מיומן ומנוסה אשר נותן יעוץ מיקצועי ומדוייק לטובת הלקוח ובהתאם לנתונים בשטח.

אוורור רמת גן הינו בית העסק הראשון בארץ אשר נותן שירות מיקצועי ויעוץ פרטני ללקוחות פרטיים תוך שילוב עם עבודות חוץ גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות בתעשייה.וונטות ביתיות

מפוחי צינור ציריים

וונטות תעשייתיות

מפוחי PVC

וונטת טורבו

וונטות לחלון

מפוחים בתא אקוסטי

מפוחי צינור צנטריפוגליים

מאווררי ארגז

מסכי אוויר

מפוחים לגגות רעפים

מפוחי לחץ גבוה 

גרילים ליניקה

מפוחים דו פלאנג'ים 

מפוחי גג תעשייתיים 

צנרת שרשורית

 תריסים אל חוזרים

פיות סטייל בית מלון

שסתומים אל חוזרים

דבק כסף / כסף בד

בקרים, מפסקים למנועים

מאווררים בייתיים ותעשייתיים

רשתות הגנה

אביזרי פחחות


 

וונטות בייתיות

סוג של מפוח / אלמנט יניקה צירי / אקסיאלי המיועד להוציא אוויר מחדרים קטנים באופן מהיר יחסי וברמת רעש נמוכה יחסית. מיועד לפליטה אל החלל הפתוח או לתעלות קצרות מאוד (עד 1 מטר). את הציוד הזה ניתן לפגוש בדר"כ באוורור שרותים, מקלחות, חדרי ארונות, מרתפים עליות גג, משרדים וכיו"ב.


וונטות טורבו

סוג של מפוח / אלמנט יניקה צנטרפוגלי המיועד להוציא אוויר מחדרים קטנים באופן מהיר יחסי וברמת רעש נמוכה יחסית. מיועד לפליטה אל צינור בדר"כ– מיועד לייצר לחץ גבוה לאורך התעלה מבלי לאבד בספיקת האוויר. את הציוד הזה ניתן לפגוש בדר"כ באוורור שרותים, מקלחות, חדרי ארונות, מרתפים עליות גג, משרדים וכיו"ב שאין להם קיר חיצוני / חדרים "כלואים" בתוך בתים, משרדים, תוספות בנייה וכיו"ב.


וונטות חלון

סוג של מפוח / אלמנט יניקה צירי / אקסיאלי המיועד להוציא אוויר מחדרים קטנים באופן מהיר יחסי וברמת רעש נמוכה יחסית. מיועד לפליטה אל החלל הפתוח – התקנה בדר"כ ע"ג זכוכית או פרספקס או עץ. את הציוד הזה ניתן לפגוש בדר"כ באוורור שרותים, מקלחות, חדרי ארונות, מרתפים עליות גג, משרדים וכיו"ב והוא מתאפיין ברמות רעש נמוכות.


מפוחי צינור צנטריפוגליים

מפוח אשר מותקן ע"ג צינור – לאורכו ומשמש כהמשך לצינור. יונק מצד אחד ופולט מצד שני.המפוח צינור הצנטריפוגלי מיועד לייצר לחץ גבוה יחסית לאורך הצינור (בניגוד לצירי אשר מייצר פחות לחץ אך שקט יותר).


מפוחי צינור ציריים

מפוח אשר מותקן ע"ג צינור – לאורכו ומשמש כהמשך לצינור. יונק מצד אחד ופולט מצד שני.המפוח צינור הצירי מיועד לייצר לחץ נמוך יחסית לאורך הצינור (בניגוד לצנטרפוגלי אשר מייצר יותר לחץ אך שקט פחות).


מפוחים צנטריפוגליים

כפות קדימה – מפוח צנטריפוגלי עם כפות נטויות קדימה בעל להבים רבים המוטים קדימה עם כוון הסיבוב של המאיץ ומיועדים ליניקה של אוויר נקי בדר"כ.

כפות אחורה - מפוח צנטריפוגלי עם כפות נטויות אחורה בעל להבים מועטים המוטים אחורה נגד כוון הסיבוב של המאיץ ומיועדים ליניקה של אוויר מזוהם, אבק, לחות, שומנים בדר"כ.


מפוחים צנטריפוגליים לחץ גבוהה

כפות רדיאליות – מפוח צנטריפוגלי עם כפות רדיאליות הנצבים לציר המאיץ ומיועדים לבניית ספיקת אוויר עם לחץ גבוה במיוחד ומיועדים להעביר חלקיקים גדולים, אבק סמיך מאוד ולחות גבוהה במיוחד.


מפוחים צנטריפוגליים מ PVC

מפוחים עם כפות קדימה, אחורה או רדיאליות אך עשויים מ PVC ופוליפרופילן ובדר"כ מאיץ ובית המאיץ מיועד לחומרים קורוזיביים , כימיקליים ולחות גבוהה במיוחד גם לסביבה באזורים ימיים.


מפוחים בתאים אקוסטיים

מפוח צנטריפוגלי בתא אקוסטי יכול להיות עם כפות קדימה, אחורה, רדיאליות ומיועד לאפליקציות שבהם נדרשת רמת רעש נמוכה במיוחד. במקרים קיצוניים יותר אף נהוג להוסיף משתיקי קול המחוברים לפתחי היניקה והפליטה של המפוח.


מפוחים לגגות רעפים

מפוח צירי עם מנוע רוטור חיצוני המיועד להוציא את הצתברות החום הכלוא בחלל גג הרעפים – אל האטמוספרה ובכך להוריד את הטמפרטורה בקומה שמתחת לגג הרעפים ובבית בכלל באופן מיידי ומשמעותי.


מפוחי גג תעשייתיים

צנטריפוגליים או ציריים, כפות קדימה, אחורה או רדיאליות. מתוכננים במבנה המאפשר להתקינם בצורה אופקית על מישור הגג או על תושבות הנמצאות בקצה תעלות אנכיות המגיעות אל הגג או באוויר החופשי במפעלים ובסככות.  תכנון המבנה של מפוחים אלו כוללים מיתקונים להגנה אבסולוטית מפני חדירת גשמים.


מסכי אוויר

מסך אוויר הינו אלמנט יניקה טנגנציאלי אשר יוצר מיסוך אוויר בלחץ גבוה מאוד וככה עוש/ה הפרדה בין עסק ממוגז לסביבת חוץ, מיזוג האוויר לא "בורח" החוצה, בית העסק יכול להרשות לעצמו להיות עם דלת פתוחה המזמינה את הלקוח מהחום הגדול אל הפנים הקריר והנעים.


מפוחים דו פלאנג'ים

סוג של מפוח / אלמנט יניקה צירי / אקסיאלי . המפוח בצורת שרוול עגול הכולל בשתי הקצוות פלאנג'ים (עוגנים) עגולים ומאפשר התקנתו בקו תעלות הספקה או יניקה של אוויר.


מאווררי ארגז

מאוורר ארגז הוא מאוורר רב עוצמה המיועד לתעשייה, חקלאות, אולמות אירועין וכיו"ב. הוא מתאפיין בספיקת אוויר גבוהה מאוד. מגיע כמבנה מסגרת עם רשת הגנה וניתן לקבל גם עם תריס אחורי אלחוזר נגד גשם ומעופפים הנפתח אוטמאטי ע"י הרוח.


גרילים ליניקה

כאשר יונקים מתוך חדר / חלל – לא משאירים חור בגלל המראה ונגד הגנה של חפצים, ידיים ויו"ב ולסיטואציה הזו מייצרים גריל יניקה פנימי דקורטיבי הן למראה, הן להגנה על המשתמש והן להגנה על ציוד היניקה.


תריסים אל חוזרים

תריס אל חוזר מיועד להתקנה מחוץ למערכת אוורור. הגנה נגד גשם, נגד מעופפים והגנה על ציוד האוורור.


פיות יניקה סטייל בית מלון

אלמנט יניקת אוויר דקורטיבי בתוך החדר עצמו עגול, מתכתי, מתכוונן אשר בד"כ אביזר זה מופיע בתאי בתי מלון. כאשר יונקים מתוך חדר / חלל – לא משאירים חור בגלל המראה ונגד הגנה של חפצים, ידיים ויו"ב ולסיטואציה הזו מייצרים גריל יניקה פנימי דקורטיבי הן למראה, הן להגנה על המשתמש והן להגנה על ציוד היניקה.


צנרת שרשורית

צינור שרשורי גמיש אלומיניום למערכות אוורור, ללא בידוד עם תקן ת"י 5689 כולל דרישות תקן אש 10001 חלק 1היתר 41773. התעלה חסינת אש לחלוטין דרגת סיווג אש V.4.3. ליבה חלקה להקטנת חיכוך ופותרת בעיות התקנה עם צנרת קשיחה מברזל או מפלסטיק.


דבק כסף / כסף בד

דבק המיועד לתיקון קרעים בצינור קיים כתוצאה מעבודה לא זהירה או אטימה סופית בין אלמנט היניקה לצינור השרשורי , הקשיח וכיו"ב.


בקרים, ווסתים, מפסקים למנועים

בקרים, ווסתים, מפסקים למנועים תדר למנועים ולא זרם !!! – מיועדים לטובת שליטה על כמות האוויר ומפלס הרעש של ציוד אוורור. מיועד לכלח מערכת אוורור או וונטה או מפוח.


שסתומים אל חוזרים

שסתום אחורי אל חוזר (מתכתי בד"כ) מיועד להתקנה לאורך תעלה או בחלק האחורי של אלמנט היניקה ומיועד שלא יהיו ריחות או אוויר חוזר אל החדר אותו אנו מאווררים לדוגמא במערכת יניקה שבה משולבים מס' תאי שירותים או במערכת יניקה המשלבת יניקה גם ממטבח וגם מתא שירותים על אותו הצינור פליטה.


רשתות הגנה

רשתות הגנה לצד החיצוני של אלמנט היניקה. מיועד למנוע פגיעת ידיים ואיברים והגנה מפני ציפורים ויתר בעלי חיים סקרניים (חתולים, יונים וכיו"ב) .


אביזרי פחחות

אביזרי פחחות כחומרי עזר למערכות אוורור כגון : כיפות סיניות נגד גשם וציפורים, מעבר פח קוניים, אביזרי קצה עם רשתות הגנה, צינורות פח , מחברי פח, אפ סילוניים וכיו"ב.


מאוורריי בוקסר

מאווררים המיועדים לעבודה רציפה ללא הפסקה לאורך שנים בתנאי חום קשים יחסית כגון ארונות תקשורת, ארונות חשמל וכיו"ב.


מאווררים

האח הגדול והלא מפותח של מיזוג האוויר אך למאווררים יש יתרונות ... נעימים בחלקים מסוימים של השנה יותר ממזגן ... זולים בהרבה יותר ממזגן ותפעול מזגן ... הגב לא נתפס ... עלות מאוד זולה בתעשייה ומאוד אפקטיבית במיוחד במדינות חמות כמו בארצנו האהובה הלו היא מדינת ישראל ! למאווררים יש סוגים רבים והם מיועדים לייצר משב רוח מרענן בחלל ולתת תחושה נעימה למשתמש.


הידעת ?

המאוורר הראשון שנתגלה אי פעם התגלה בהודו והוא מוערך משנת כ 500 שנה לפני הספירה – שמו היה punkah על שם המשרתים שהיו מושכים חבלים של המאוורר שהיו מניעים בד התלוי על התקרה.


מערפילי אוויר

מערפל אוויר הינו מאוורר המשלב את זריקת האוויר עם משאבת מים אשר מרסקת את טיפות המים ונורות ע"י המאוורר למרחקים ככה שהאווירה שנוצרת הינה אוירה צוננת ונעימה מאוד. מיועד לבתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים, שימוש תעשייתי וכיו"ב.

  

 

 

קבל הצעת מחיר מהירה למוצרי אוורור