כלל פנסיה

     

כלל פנסיה

שירותי כלל פנסיה

ביטוח מנהלים

כלל פנסיה

כלל פנסיה משתייכת למשפחת כלל ביטוח, הפועלת בישראל ובעולם כולו. כלל ביטוח מקיפה את תחומי הביטוח השונים בישראל, ונמנית עם החברות המובילות בכל נושאי הביטוח ומגוון שירותים נוספים. בתחום הביטוח מקיפה חברת כלל את כל שירותי הביטוח: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח בית עסק, ביטוח עסקי ייעודי וביטוח תאונות אישיות.

כלל פנסיה
מציעה שלל פתרונות של חיסכון לטווח הארוך, כולל קרנות פנסיה שונות, ביטוחי מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד. אצל היועצים של כלל פנסיה תמצאו את כל הפתרונות המתאימים לכם, המביאים בחשבון את השכר הנוכחי, מקום העבודה, אופי העיסוק ופרמטרים נוספים.

כלל פנסיה היא אחת מחטיבות הפנסיה הגדולות בישראל, ועם לקוחותיה נמנים מוסדות גדולים ולקוחות פרטיים מכל גווני האוכלוסייה בישראל.


שירותי כלל פנסיה

מגוון השירותים שמעניקה כלל פנסיה ללקוחותיה כוללים גם קופות פיצויים, ומוצרי ביטוח שונים הכוללים חיסכון לטווח ארוך, עבור שכירים ועצמאים. כלל פנסיה מודעת לצורך של אזרחי ישראל לחסוך לקראת גיל הפרישה, ומציעה תוכניות הפרשה לקרן פנסיה עבור חוסכים צעירים ומבוגרים, תוך ייעוץ מקצועי וליווי מתמיד.
כלל פנסיה מציעה שתי קרנות פנסיה עיקריות:

  • כלל פנסיה "מיטבית עתודות מקיפה חדשה"

  • כלל פנסיה "מיטבית עתודות כללית משלימה"

ביטוח מנהלים

ביטוחי המנהלים של כלל פנסיה וכלל ביטוח מעניקים גם חיסכון פנסיוני וגם שקט נפשי, המאפשר למבוטח זכויות פנסיוניות כשכיר, תוך גמישות רבה וניצול מקסימלי של הטבות המס המגיעות בחיסכון מסוג זה. קרנות ההשתלמות של כלל פנסיה הן למעשה מכשיר המאפשר חיסכון לטווח בינוני, שעל פי השינויים בשוק ההון הישראלי והחקיקה החדשה הוא פטור ממס. כלל פנסיה מציעה מגוון של חמש קרנות השתלמות, המתאימות למגוון של חוסכים. כדי להבין באיזו קרן השתלמות כדאי לך לחסוך, עומדים לרשותך היועצים של כלל פנסיה, שישמחו להעניק לך מידע, ולענות על כל שאלה.

המוצרים של כלל פנסיה מנוהלים בתבונה, על ידי אנשי מקצוע מעולים. כלל פנסיה היא חברה המבטיחה לך שקט נפשי ופתרונות לחיסכון לטווח ארוך ובינוני, כדי שתוכל להגיע לגיל הפרישה ולדעת שיש כלל פנסיה שדואגת לך. כדי לקבל את כל הכלים, את כל המידע ואת כל הנתונים על כלל פנסיה, על התשואות של כלל פנסיה ועוד, ניתן לפנות אל היועצים הפנסיוניים של כלל פנסיה, ולקבל את כל התשובות.