הסעות תלמידים


מדריך הסעות תלמידים:

לא נהג מונית - הסעות לילדים

יש לא מעט לעשות בתור אמא. את קמה מוקדם, מכינה סנדוויצ'ים לילדים, מכינה ארוחת בוקר ולוקחת אותם לגן, כדי לרוץ לעבודה. יודעת שבערב מחכים לך הבישולים, הכביסות ומה לא. ואז הילד היקר שלך גדל, הוא כבר לא בגן יותר ובית הספר, כך יצא, נמצא במרחק של יותר מקילומטר מהבית. מה לעשות? להיות נהג מונית, עם כל הרצון הטוב שלך – את לא רוצה. אבל הילד לא יכול הרי ללכת 35-40 דקות כל בוקר לבית ספר, נכון?


התארגנות

כמו בדברים רבים אחרים הנוגעים להורות, מהר מאד תגלי שאת לא לבד. בטוח יש בשכונה שלך מי שכבר נתקל בבעיה הזו ואת יכולה להיעזר בו כדי למצוא פתרון למה שמטריד אותך או להצטרף לפתרון שכבר יש לו. כך למשל מהר מאד תגלי שהורים בטח כבר ארגנו קבוצות "קאר-פול"- ז"א שכל יום אמא אחרת מסיעה קבוצה של כמה ילדים. ייתכן שיהיה בשבילך מקום ברוטציה הזו. פתרון נוסף, זמין ויעיל במיוחד כיום, הנו השכרה של שירותי נהג הסעות.


לשלם יותר ולנשום בשקט

הסעות בית ספר ואחרות לילדים הנם עסק רווחי, אל תטעי. לכן יהיו לך שלל אופציות העסקה: נהגים פרטיים, חברות קטנות וחברות ידועות וגדולות כגון אגד. אז נכון שבדרך כלל גודל החברה לא אומר שום דבר, אבל בהסעות זה כן משנה. לכי על חברה גדולה, ידועה, עם נהגים מורשים שעוברים סינונים קפדניים. אם הילד שלך קטן מאד יהיה יתרון גדול לסייעת לנסיעה, אבל לרב מסתדרים בלעדיה בגילאי בית ספר.


על הטוב ועל הרע

היתרון הגדול של הסעות הוא שמישהו אחר מתעסק בהסעת הילד שלך לבית הספר, החיסרון הגדול שלו- שאין לך שום דרך לדעת כי הילד שלך באמת הגיע לבית הספר חוץ מלטלפן לבית הספר עצמו. הנהגים לא דואגים לראות כי הילדים נכנסים ממש לתוך בית הספר ומורידים אותם כמעט תמיד במדרכה לצד המוסד, כך שאם הילד שלך החליט מסיבותיו הוא לא להיכנס דרך השער היום או שחלילה פותה ע"י מישהו ללכת עמו במקום- את תדעי מזה רק מאוחר מדי.


טיפים עבור הסעות תלמידים

  1. בחרו חברת הסעות אשר עומדת בתקנים המיוחדים שיצאו עבור הסעות תלמידים
  2. וודאו שבתי הספר בודקים את חברות ההסעה שהם עומדים בתקנים הדרושים
  3. על כל רכב שבו מסיעים תלמידים חייב להיות שלט בולט אשר מציין זאת
  4. רכב שבו מסיעים תלמידים חייב להיות חדיש ותקין. לרכב אסור להיות וותק של מעל ל10 שנים.


הסעות תלמידים – כדאי לדעת

  1. יש איסור עבור נהג הסעות תלמידים להתחיל בנסיעה כאשר לא כל התלמידים חגורים.
  2. אין זאת חובה שיהיה מבוגר אחראי אשר יפקח על התלמידים בזמן הנסיעה. יחד עם זאת, במידה ואין, התלמידים יצאו מההסעה רק מהדלת הקדמית בפיקוחו של הנהג.
  3. נהג הסעות תלמידים הוא נהג אשר יש לו חותמת רשאי להסיע ילדים ברישיון

הצעת מחיר בקליק להסעות תלמידים