הסעות אומנים


הסעות אומנים - לדרך !

לעיתים לא מבוטלות קורה שאתם צריכים תחבורה, אך התחבורה הציבורית לא עונה על דרישותיכם. אחרי הכול, אי אפשר להגיע לכל מקום בעזרת התחבורה הציבורית בלבד. האופציות שעומדות לפניכם הינן מוניות והרכב הפרטי- מה שיכול להיות יעיל אם אתם 3-4 אנשים, אבל כאשר מדובר על קבוצות גדולות- אין ספק שהזמנת הסעות היא הדרך הנכונה.


כל הדרך אל הבילוי

היעילות הגבוהה ביותר של הסעה היא, כאמור, כאשר מדובר בקבוצה גדולה. אבל ישנו יתרון גדול נוסף לעובדה שהנהג שיסיע אתכם הינו עובד שלכם: אינו מבלה אתכם. במקרים רבים אנשים היוצאים לבלות שותקים משקאות חריפים כחלק מהבילוי ולכן אינם כשירים לנהוג. גם אם ינהגו באחריות, והאל יודע שלא מספיק נוהגים כך, אומר הדבר שאחד החברים חייב להיות מחוץ לחגיגה ולשמור עצמו פיקח לנהיגה- אלא אם כן מזמינים הסעה.


עצימת העיניים

חוץ מנהיגה בשכרות, גם נהיגה בעייפות הינה גורם סיכון גבוה לתאונת דרכים. לכן, אם עבדתם והנכם עייפים, ובנוסף אתם קבוצה גדולה, הרי שהזמנת הסעה תעשה לכם רק טוב. דוגמא לאנשים כאלה הם ברמנים, רקדנים ואומנים אחרים הזקוקים להסעה. חברות מסוימות מתמחות בעשיית הסעות אומנים דווקא כיוון שמדובר על אוכלוסיה עם צרכים מסוימים מאד. לדוגמא: נגנים צריכים תא מטען גדול ועמיד- כיוון שהכלים שלהם צריכים להיות מובלים איתם.


למרחקים

הסעות אומנים מגיעות גם לאזורים מאחורי הקו הירוק ובמרחקים גדולים, לעיתים אפילו באותו יום. כך למשל מופע של זמר זה או אחר ביום העצמאות יכול להתחיל בקריות, לעבור בחיפה ולהגיע עד באר שבע עוד באותו לילה. והזמר הרי אינו הולך לבד- רקדנים, זמרי רקע, צוות טכני ועוד- כולם צריכים הסעות אומנים כדי להגיע אל היעד הבא במהירות ואמינות, ואם אפשר אפילו לנוח בדרך זה יהיה נפלא. האומן, אחרי הכול, מקבל כסף על היכולות שלו לבדר את הקהל ואומן עייף ולא מזמין- לא יבדר אף אחד. חשוב לדעת שאם ברצונכם להזמין הסעות אומנים עליכם לבדוק טוב את הרישיונות של החברה ואת המיניבוס או האוטובוס המשמש להסעה- אחרי הכול באמת כדאי שיהיה לכם נוח.
הצעת מחיר בקליק להסעות אומנים