דלתות כניסה

דלתות כניסה – העיצוב מתחיל מפתח הבית

לאדם המחפש דלת כניסה לבית חדש או מתכוון להחליף דלת קיימת, מחכה התלבטות קשה ביותר, יש מספר גדול ביותר של דלתות כניסה, משוריינות, בטוחות ויחד עם זאת, מעוצבות בצורה מדהימה. אין מי שלא ימצא את הדלת אותה הוא מחפש עבור הכניסה לבית.

דלתות כניסה של היום הן דלתות משוריינות העשויות מפלדת אל חלד. בנוסף, יש להן בריחים ארוכים אשר נכנסים עמוק לתוך המשקוף – מכל צד, כולל הרצפה. לדלתות מנעולים חזקים ביותר, וכל אלה מקנים לדלתות הכניסה איכות גבוהה מבחינת הביטחון שהן מקנות.


דלתות כניסה צבועות ומעוצבות

יחד עם הביטחון, דלתות הכניסה גם מעוצבות בעיצובים עכשוויים ועדכניים, החל מעיצוב קלאסי ופשוט, עד עיצוב יוקרתי ומעניין. דלתות כניסה מגיעות בצבעים רבים, תודות לטכנולוגיה המאפשרת את צביעתה של הפלדה – הן של הדלת והן של המשקוף המגיע איתה, צביעה בתנור שמאפשרת לצבע לחדור לאט לאט פנימה אל תוך הדלת, ולהיטמע בה. הצבע עמיד שנים ארוכות, והדלת אינה מושפעת מפגעי מזג האוויר: גשם, קור, חום, לחות ועוד.

פרט לצבעים הייחודיים, יש אפשרות לגוון את הדלתות גם עם שילוב של חלונות: חלונות זכוכית משוריינת אשר משתבצים בתוך הדלת, כריבועים גדולים, מלבן צר וארוך, עיגולים קטנים ועוד. כך, כל דלת נראית שונה מהדלתות האחרות.

בעיצוב דלתות כניסה חשוב מאוד להתחשב בעיצוב הבית כולו. הדלת היא הפריט הראשון של הבית, והיא מרמזת על המתגוררים בו. לאחר שהדלת נפתחת, היא חלק מהבית, וחשוב שהעיצוב שלה ישתלב עם עיצוב הבית, ולא יהיה מנוגד לו, אלא משלים.


קניית דלת כניסה

לפני יציאה לקניית דלת כניסה, מומלץ להיכנס באינטרנט למספר אתרים, להתרשם מהדלתות, ולחשוב על כיוון מתאים, כך השיטוט בין החנויות יהיה יעיל יותר. בנוסף, כדאי לקנות דלת כניסה אצל יצרן אשר עובד על פי התקן הישראלי (אפשר לבקש לראות תעודה), ונותן תעודת אחריות מתאימה. כדאי גם לברר מראש את אופי השירות שנותן הסוחר ללקוח. הקנייה היא חד פעמית, אבל השירות נמשך שנים ארוכות, והוא חשוב ומשמעותי ביותר.