גדר במבוק

גדר במבוק ודי

עיצוב הבית והסביבה הטבעית של האדם יכולה לעשות עבורו את ההבדל שבין תחושת ביתיות לתחושה של "עוד דירה" - גם אם מדובר בבית משלכם ולא דירה שכורה. זה לא סוד כלל, לכן אנשים משקיעים כל כך בשיפוץ הראשוני הזה, אחרי קניית הדירה. אבל במציאות של היום, זוגות רבים לא מצליחים לגייס את הכסף לקניית הדירה ואם כבר גייסו את הסכום הדרוש - לא נשאר להם פרוטה לכל המסביב. אז הנה, כמה טיפים איך לעצב את הבית - בעלות נמוכה.


הסתירו מעין

דברים "מכוערים" או לא נעימים במיוחד לעין כמו מזגן רצפה גדול או סורגים ישנים שאי אפשר לחדש בקצת צבע, אפשר פשוט "להעלים מהעין". לא, מובן שלא תקנו מזגן חדש אם המזגן הנוכחי עובד, גם אם הוא מכוער - אבל אפשר לבנות סביבו מדף שיסתיר את הגוף שלו - מעץ או גבס. גם סורגים במרפסות קטנות שהייתם מתים להחליף לו רק היה לכם את כל הכסף שבעולם, אפשר פשוט להסתיר ע"י גדר במבוק מותאמת בגודל. נותן מראה טבעי ונקי והאמת- ברב המקרים אפילו יותר יפה מהתיקון שהייתם עושים.


הפרד ומשול

ההפרדה בין מקומות יכולה להיות משמעותית, למשל הפרדה בין שני אזורים במרפסת גדולה יכולה להסתיר פגמים ולשדרג לכם את המראה באופן ניכר. גם כאן גדר במבוק יכולה להיות שימושית במיוחד. אולם את הגדר יש להחליף לערך כל שלוש-ארבע שנים בגלל פגעי מזג האוויר, אם המרפסת לא מקורה - אבל המחיר שלה זול ויכול להוות לא רק פתרון ביניים אלא פתרון לטווח ארוך.


בדים

בימים עברו אנשים נטו להשתמש בבדים בעיצוב, הרבה יותר מאשר היום- שטיחי קיר ווילונות קישטו את הקירות באופן קבוע. גם אתם יכולים להשתמש בטרנד הזה - ווילון ארוך מאד על כל הקיר ולא רק על החלון עצמו - יכול להסתיר פגמים בקיר כמו חוסר אחידות השפכטל ומרקם מרגיז. אפילו כאן אפשר להיכנס לקונספט של העץ עד הסוף ולהצמיד לקיר אחד בסלון למשל, לוח של גדר במבוק, כדי ליצור טקסטורות מעניינות ומודרניות ולהכניס מצב רוח חדש ורענן לבית שלכם.