גדר מפלסטיק

גדר מפלסטיק - הבחוץ שבפנים

חומר הפלא הזה, פלסטיק, יש לו אין ספור שימושים. הוא נמצא במטבח שלנו, בסלון, בגינה ובחצר - בשלל מוצרים וחפצים שבלעדיהם חיינו היו יכולים להיות קשים למדי. נכון הדבר שבשנים האחרונות, בגלל הבנות גדולות יותר בהתנהלות האקולוגית של כדור הארץ - הפופולאריות שלו דעכה דרמטית - שהרי הנו חומר שלא מתפרק בקלות ואפילו תהליך הייצור שלו לעיתים מזיק לשכבת האוזון, אבל בדומה לדלק, טרם נמצאה אלטרנטיבה אפקטיבית לחומר הגמיש הקסום.


גמיש חזק

היופי הגדול ביותר של הפלסטיק היא קלות הנשיאה שלו, קלות הניקיון שלו וגם, היכולת שלו להיות גמיש מחד וחזק ובולם זעזועים יחסית איכותי - מאידך. מפתיע ככל שיהיה גדר מפלסטיק למשל הוא משהו שמשמש לא רק בתוך הבית אלא גם לבחוץ, לשמירה מפני פלישת השכנים ועיכוב הכלב שלך מחיסול וחפירת בורות במקום כל הפרחים בשכונה ובבתי השכנים.


פורים מוקדם

לפלסטיק יכולת מופלאה להתחפש. היא יכולה להיראות, בשלל גימוריה השונים, כמעט ככל חומר אחר - ובכך לחסוך לכם לעיתים קרובות הרבה כסף כתחליף לדבר האמיתי. לדוגמא: לאנשים שלא מעוניינים בתחזוק שוטף של גדרות עץ- הדורשות צביעה קבועה (לכל הפחות) כדי לעצור תהליכי התפרקות העץ, ריקבון וחוסר עמידות בפני מזג אוויר (חורפי בעיקר) יכולים להזמין גדר מפלסטיק הנראית כמו עץ ממש, לפחות מרחוק. לעיתים קרובות, איכות הפלסטיק כל כך גבוהה שרק בעת מישוש הגדר אפשר להבין שהינה עשויה פלסטיק.


אין אנד אאוט

גדר מפלסטיק הינה גם אופציה מושלמת לשימוש בתוך הבית ולא רק בחצר. לעיתים קרובות למדי אנו מעוניינים בתיחום אזור מסוים עם גדר נמוכה, בעיקר כאמצעי בטיחות לילדים, וגדרות פלסטיק הינן הפתרון המושלם: קל לניקוי, חזק מספיק לעמוד איתן מול ניסיונות הילד לבצע הברחה עצמית אל מעבר לגדר ובעיקר בטיחותית הרבה יותר מהעץ או המתכת. המתכת יכולה להתחמם בשמש, להיות כבדה מדי ולכן בעלת פוטנציאל לפציעה באם תיפול הגדר (דברים קורים, אתם יודעים) שלא כמו נפילת הפלסטיק הקל משקל. גדרות מעץ אחרי זמן רב מתחילים להוציא שבבים, שיכולים להיות מסוכנים באופן קטלני ממש לאזורי העיניים והפה של הילד.