מחסום חניה

מחסום חניה והעולם וורוד

אחד התסכולים הגדולים של נהגי ישראל באזורי המרכז הינה מציאת חניה. אזורים מרכזיים בערים, דווקא אותם אזורים שבאים לעשות בהם את כל הסידורים החשובים: קניות, ביקורים בקופת חולים וכו', חסרים לעיתים קרובות את השירות הבסיסי של החנייה ויכולים להפוך את היום שלכם לארוך יותר, מייגע יותר ובעיקר עצבני יותר. אבל מה קורה כשאין לכם חניה מתחת לבית?


שעה בחיפושים

אם חשבתם שזה קשה ומעצבן להגיע לים ולהסתובב 25 דקות מינימום בחיפוש אחר חניה, נסו לחפש חנייה באזורי מחייה עמוסים אחרי יום עבודה מפרך. לפני מספר שנים גרנו באזורי הצפיפות של עיר גדולה במרכז ולא הייתה חנייה לבניין. היו ימים שבעלי היקר היה יוצא מהעבודה ב-16:00 ונוסע הביתה את הרבע שעה הקבועה שלו ואז מוצא חנייה רק בשעה 17:30. אפילו אם נתעלם מהעצבים והדלק הרב מאד שמתבזבז ועושה נזקיו לשכבת האוויר שאנו נושמים ולכיס של משפחתי - הרי ששעה וחצי של סיבובים מיותרים בכביש יכולים לעיתים לא מבוטלות להיגמר בתאונה.


חנייה בטאבו

הדבר שמעלה לכם את ערך הדירה לאין שיעור, בעיקר בערי המרכז, הינה חניה בטאבו. חנייה קבועה מתחת לבית, שאתה יודע שהינה שלך. מה שלא יהיה במקום אליו אתה נוסע, לפחות אתה יודע בוודאות שבחזרה הביתה לא תפטרל שעות בניסיון למצוא חניה. הבעיה מתחילה כאשר החניות לא מסומנות ושכנים מתחילים לחנות כאוות נפשם ולחסום חניות פנויות וגדלה עוד יותר כאשר אין מחסום חנייה וכך כל עובר אורח מהרחוב יכול לנצל את השטח של החנייה שלכם לצרכיו.


מחסום חניה

מחסום חניה הנו הפתרון המתבקש לבעיה הזו וכיום, לא מדובר על תענוג יקר במיוחד או מסורבל. אחרי הכל - כמעט לכל בניין בעל חניות בטאבו או אפילו בניין בעל חניון קטן משלו - יש כיום מחסום חניה משלו. מחסומי החנייה האלקטרונים נוחים מאד למשתמש וישנם הרבה דרכים לתפעל אותם- החל מהשלט המסורתי ששומרים ברכב ועד לשירות של שליטה במחסום ע"י הפלאפון. גם מחסומים ישנים, שנבנו עוד לפני עידן הסמארטפונים, אפשר לשדרג לתפעול פלאפוני - רק תשאלו את המפעיל של המחסום.