משתלות

משתלות לפרחים ותבלינים

מי מאיתנו לא מכירים את הצורך לחדש מדי פעם דבר מה בבית? לא משנה אם מדובר בתמונה יפה שקנינו במכירת יד שנייה, בשטיח אחר במקום זה שיש לנו כבר כמה שנים טובות בסלון, או בסט כלים חדש למטבח. שינוי תמיד גורם לתחושה טובה ונעימה. אלא שישנם שינויים קטנים בבית שמתרגלים אליהם אחרי זמן מה, (גם אם מרוצים מהם מאוד) כמו חפצים או רהיטים, ויש כאלו שלא מפסיקים להפתיע ולחדש. אדנית פרחים חדשה, או עציץ יפה, שייכים לזן השני- פריטים שנמצאים בבית שלנו ואנו רואים אותם גדלים, מתפתחים, משתנים ועושים לנו טוב על הלב כל יום מחדש.


עציץ קטן - שינוי גדול

קשה להאמין איזה הבדל עושים אדנית פרחים או עציץ עם קקטוס בסלון שלכם... מדובר בפריט שמכניס לבית חיות, צבעוניות, ותחושה נעימה של טיפוח והשקעה. למי מכם שחוששים שישכחו לטפל בחברים החדשים שלהם- אל דאגה. תוכלו לבחור מבעוד מועד בצמחים שמיועדים לכאלו שלא יזכרו בשום אופן להשקות כל יום. כמו כן תוכלו לקנות לעצמכם שלל תבלינים איכותיים. חובבי התה ייהנו לקטוף מדי בוקר לימונית ונענע ולחלוט אותם במים חמים.


משתלות לקניית פרחים

את כל מבוקשכם תוכלו למצוא במשתלה איכותית. בדקו מראש אילו משתלות ישנן באזור מגוריכם וסעו לאחת שמציעה לכם מגוון צמחים רב ואיכותי (רבות מהמשתלות נמצאות מחוץ לעיר, במושבים או בקיבוצים, ותוכלו להפוך את הנסיעה אליהן לבילוי משפחתי משותף). חשוב מאוד להתייעץ עם צוות המקום, במיוחד אם אינכם בעלי ניסיון רב בגידול צמחים. נסו לברר האם צמח מסוים שמצא חן בעיניכם יכול לגדול בקיץ, האם שני הפרחים היפים שאתם רואים יסתדרו באדנית יחד, והאם הקקטוס המרהיב שמונח מול עיניכם יכול לשרוד בעציץ קטן.

משתלות רבות מעוצבות בצורה נוחה ומושקעת כך שהביקור בהן יכול להפוך לחוויה נעימה. אין כמו טיול נעים לאורך שבילי צמחים ועצים ארוכים, גם אם בסופו של דבר אתם קונים רק פרח קטנטן... ילדים רבים ייהנו לבקר במשתלה- לרוץ בה, למצוא פרחים מיוחדים ובסופו של דבר אפילו לקבל עציץ לטיפולם הבלעדי.

הצעת מחיר בקליק ממשתלות