בניית גגות

בניית גגות ע"י מקצוענים

כל אדם המחפש דירה לקנייה עובר תהליך דומה - הוא מחליט על צרכיו, על תקציבו ויוצא לדרך. יהיו דברים שהוא מוכן לסבול ואחרים שאינו מוכן. חלק מאתנו בחיים לא יסכימו לחיות בלי מעלית, בעיקר בקומה השלישית והרביעית. אחרים לא יסכימו לחיות בקומה הראשונה- שידועה בתור קומה אהובה על חרקים ויש מי שיוותר על המחייה בקומה האחרונה בבניין.


קרוב לשמיים

לקומה האחרונה בבניין המגורים ישנם יתרונות רבים דווקא, אם חושבים על בניין בין 10-11 קומות - הנוף בד"כ משגע והאמת היא שהמולת הרחוב רחוקה מכם כמו שאינה קיימת כלל. עם זאת, ידוע לכל כי פגעי מזג האוויר מורגשים עד מאד בקומה העליונה והגג עצמו צריך תחזוק שוטף, דבר שלא תצטרך לדאוג לו למשל אם אתה גר רק קומה אחת מתחת. בקיץ, הדירה שלך תהיה חמה יותר מדירות אחרות בבניין ובחורף, אם לא דאגת לתחזוק טוב של זיפות, ייתכן ותסבול מרטיבות ודליפות - שיכולים גם לתת אותות של מגפת פטרת בכל הקירות.


אל בהלה

נשמע מפחיד נכון? אז איך בכל זאת אנשים חיים בפנטהאוזים ודירות קומה אחרונה מבלי בעיות? ע"י בניית גגות איכותיים. בסך הכל, אם הקבלן שלכם דאג לבנות את הגג באופן איכותי- גג עבה מספיק, יציב מספיק ומבודד מספיק- אזי הדברים שדיברנו עליהם ימוזערו או אפילו ייעלמו כליל. אבל אל דאגה, גם אם גג הבניין שלכם לא נבנה באופן טוב למדי, תמיד אפשר להזמין מומחה בניית גגות ולראות מה אופציות השיקום, תיקון ושדרוג שיכול המומחה להציע לכם.


שלי או של כולנו

לגבי השאלה הנצחית של מי הבעיה אם הגג דולף - של הבניין כולו או רק שלך, כדייר בקומה העליונה, יש תשובה חד משמעית: גג מוזנח הוא בעיה של כל הבניין. מה שנוזל היום בקומה האחרונה יגיע עד מהרה גם לקומה שמתחת ובסופו של דבר יעשה נזקים לבניין כולו - בכך יוריד את איכות החיים של הדיירים וערך הדירות למכירה עתידית. לכן, למרות שעלות בניית גגות אינה דבר זול, כאשר לוקחים את התקציב מוועד הבית ומחלקים את הנטל בין כולם, זה לא כ"כ נורא.

הצעת מחיר בקליק לבניית גגות