נישות גבס

נישות גבס - ארון ללא ארון

בשנים האחרונות הטרנד של עיצוב בגבס בתוך הבית נמצא בכל מקום. בישראל מאד מקובל להשתמש בבניות גבס כדי ליצור ספסלים, מזנוני טלוויזיה ואפילו ארונות ספרים שלמים. לבנייה בגבס יש קלות, מראה מיוחד וגם מחיר יחסית מעניין- מה שהופך אותה בהחלט לטרנד משתלם ומקסים בד בבד. אישית, אני חייבת להודות שלא כל הנוצץ זהב הוא- וכדאי לעשות נישות גבס שבאמת ירשימו אותי, צריך להשתדל במיוחד.


ארונות עם דלתות

אולי זה בגלל שרואים אותם בכל בית ואולי פשוט בגלל שאני חובבת גדולה של ארונות סגורים בדלתות, אני מבין אלה שלא מתחברים לכל סוג של נישות גבס, שנעשה במטרה לנצל את המקום והכסף שלכם באופן יותר איכותי. בניות גבס שנסגרות עם דלתות זכוכית לעומת זאת, הוא משהו שאיני יכולה לעמוד בפניו.


מחיר ואיכות

בנייה של נישות גבס היא בנייה חכמה- שהרי מדובר על חוזק אפילו גבוה יותר מאשר מדף או ארון רגיל וכמובן שישנה האפשרות להתאים את המידות והעיצוב של הנישות בדיוק לפי הטעם שלכם. לדוגמא: אפשר לעשות נישה צרה וארוכה על מנת לאחסן בה כד עם פרחים - דבר שאי אפשר היה לעשות בתוך ארון. יחידות הגבס גם נראות קלות יותר ומקטינות חלל פחות מאשר יחידות דומות מעץ, אולי בגלל ההשתלבות המושלמת שלהן עם הקיר ואולי פשוט כי ככה זה.


חסרונות

ובכל זאת, גם כאשר מדובר על גבס- ישנם חסרונות. הדבר הראשון הוא הקושי לנקות את הנישות מאבק. גם אם צובעים את הנישות בצבע איכותי, קורה לא אחת שישנו קושי להסיר את כל האבק מהמדפים וישנו צורך בסוג של מפה - דבר שאינו בעייתי כשלעצמו, בתנאי שאתם אוהבים מפות כמובן. עוד חסרון בולט מאד של בניית ריהוט בגבס, היא חוסר היכולת להזיז את הרהיט. הדבר הזה יכול להיות חסרון קטלני מאד לאנשים שאוהבים להתחדש ולחדש כל עונה.


אז לבנות או לא?

לשאלה האם בכל זאת ללכת על בניה של מבנה גבס אין תשובה חד משמעית. תבדקו את הבעד והנגד ותתאימו את ההחלטה לאופי ולצרכים שלכם.

הצעת מחיר בקליק לנישות גבס