חלון קיפ

מדריך חלון קיפ נוח ונגיש

חלונות הם הדבר החשוב ביותר בבית שלנו, מלבד הקירות אולי. אחרי הכול, כולנו מכירים את החוויה של כניסה לחדר לא מאוורר והבנה שמשהו לא בסדר בחדר הזה- יש בו רק חלון אחד קטנטן וגבוה, או שאפילו אין בו חלונות כלל וכלל. במצב כזה אנו רוצים כבר לברוח מהחדר, רק כדי לשאוף קצת אויר צח. על כן, כאשר אנו עוברים לבית חדש, משפצים את הבית הקיים שלנו, או בונים לעצמנו את בית החלומות שחיכינו לו כל כך הרבה שנים, צריך להקפיד מאוד על בחירת חלונות.

חלונות הם ענף שלם ומלא עומק בתוך עולם העיצוב. רבים עוסקים בדקורציה של חלונות, וכמו כן בתכנון של חלונות שיהיו נוחים ומתאימים לבית עצמו. קחו לדוגמא בית גדול בעל שתי קומות. בבית כזה, בשביל לקבל אוורור איכותי וטוב, צריך להיות לנו מגוון של חלונות- החל מחלונות גדולים בקומת הקרקע אשר פונים לגינה, וכלה בחלונות קטנים בעליית הגג שתפקידם לאוורר אותה מעט.


חלון קיפ

דבר נוסף חשוב בחלונות הוא הנוחות. חשוב מאוד שיהיה לנו קל לפתוח את החלון- אנו לא צריכים להיאבק שעות על מנת לגרור אותו מצד לצד (כפי שקורה לעיתים עם חלונות הזזה גדולים). חשוב שפתיחת החלון תהיה קלה ונגישה. חלון קיפ עונה בדיוק לצורך הזה. זהו חלון מרובע, שנפתח על ידי לחיצה על הידית. כך משתחרר מנגנון הנעילה של החלון והוא נפתח כלפי מעלה. תוך כמה רגעים החדר יתמלא באוויר נעים ואתם תוכלו לנשום עמוק וליהנות.

אם החלטתם לבחור לביתכם חלון קיפ, חשוב לבדוק מבעוד מועד מה הן האפשרויות השונות בתחום. ישנן חברות רבות אשר עוסקות בעיצוב והתקנת חלונות, וכדאי לברר מהו הוא המגוון שכל חברה מציעה לכם. כמו כן מומלץ מאוד לערוך השוואת מחירים. לעיתים חלון שימצא חן בעיניכם יהיה יקר מאוד במקום אחד, אך במקום אחר יסכימו לתת לכם עליו הנחה. כמו כן רצוי לבדוק דגמים שונים של חלונות ולהתאים את החלון לבית שלכם, כך שיהיה יפה וימלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר.