קיר מסך

קיר מסך לבנייני משרדים

האם חלפתם בזמן האחרון באחד מן הרחובות הגדולים של תל אביב או הרצלייה? סביר להניח שהבחנתם בבנייני המשרדים הגדולים של חברות ההייטק ושל מרכזים עסקיים נוספים. בשנים האחרונות נפוץ מאוד סגנון הבנייה של המקומות הללו בצורה כזו שהם נראים שקופים. מדובר בעצם על קירות שלמים שבנויים כך שהם עשויים חלונות-חלונות, וכך נוצר קיר זכוכית, לרוב בגווני כחול. קיר זה קרוי קיר מסך.

היתרון הגדול של קיר מסך הוא המראה האלגנטי שהוא יוצר. הביטו על בניינים מן הסוג הזה- הם יוצרים אצלנו תחושה של דבר מתוחכם, מתקדם, דבר מיוחד ויוקרתי. מי שרוצים לשפץ/להקים מחדש את בניין המשרדים שלהם ולהפוך אותו לאטרקטיבי ויפה יותר, ימצאו שהפתרון של קיר שקוף עונה על כל צרכיהם. ישנם סוגים שונים של קירות מסך וחשוב לבחור את זה המתאים לכם. ככלל, קירות מסך עשויים משילוב של אלומיניום וזכוכית, אך ניתן להוסיף חומרים נוספים.


בדקו דוגמאות של בניינים קיימים

אם אתם אכן מתעניינים באופציה של קיר כזה עבור העסק שלכם, כדאי להסתכל בדוגמאות של בניינים קיימים. תוכלו להביט תחילה בתמונות שישנן באינטרנט ואחר כך לנסוע לאזור שיש בו דגמים שונים של קירות מסוג זה ולהתבונן בהם. אמנם הוזכרו תל אביב והרצלייה כמקומות שיש בהם ריכוז גדול של משרדים כאלו, אך ודאי תוכלו למצוא בקרבת מקום מגוריכם בניינים נוספים שתוכלו לבחון. הביטו בבניינים השונים- האם החלונות כהים מדי לדעתכם? האם אתם אוהבים את האפקט שנוצר? האם הוא קר בעיניכם או שהוא מזמין ומושך?

זכרו כי קיימים שילובים שונים וודאי תצליחו למצוא דבר מה שימצא חן בעיניכם. ניתן להזמין קיר מסך עם חלונות ארוכים ורחבים או קצרים וצרים, או חלונות בעלי שקיפות גבוהה יותר ונמוכה יותר. אפשר לצרף אלמנטים של אלומיניום, עץ ושל חומרים נוספים לקיר שלכם- הכול תלוי בטעמכם ובעיצוב שתבחרו בסופו של דבר. כמו כן זכרו כי העובדה שבחרתם בקיר מסוג זה אינה אומרת שכל הבניין צריך להיות עשוי ממנו- תוכלו להחליט שרק אחד מצדי הבניין ייראה כך.