פרסום בגוגל

מדריך ppc, גוגל אדוורדס

מהו פרסום בגוגל אדוורדס?

מודעות גוגל אדוורדס אלו הן הודעות ממומנות המופיעות במקומות גלויים במנועי החיפוש שמטרתן לקדם אתרי אינטרנט או דפי נחיתה שונים ולהביא להגדלה בכמות החשיפות והכניסות אל אתרי אינטרנט שונים, מתוך כוונה להגדיל מכירות. הפרסום באמצעות גוגל אדוורדס נראה פשוט למראית עין. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על פרסום במודעות גוגל אדוורדס.


מודעות גוגל אדוורדס – איפה רואים אותן?

מודעות גוגל אדוורדס מופיעות במספר מוקדים ברחבי האינטרנט. המקום האידיאלי בהן נמצאות מודעות גוגל אדוורדס אלו הן דפי תוצאות מילות החיפוש. המודעות הנמצאות בחלקו העליון של הדף ובדרך כלל צבועות בצבע צהוב אלו הן מודעות ממומנות בעלות עדיפות גבוהה המכוונות את הגולש ישירות אל דפים מסויימים.

ישנן מודעות הנמצאות בשולי הדף גם מימין וגם משמאל. אלו הן מודעות שתפקידן למשוך את הגולש לאתרים מסויימים, אך גם באינטרנט כמו בחיים להון ושלטון יש השפעה. מי שמשלם יותר מופיע במקום בולט יותר.

המקום השלישי בו תמצאו מודעות גוגל אדוורדס אלו הם אתרי האינטרנט השונים. לגוגל יש הסכם עם לא מעט אתרי אינטרנט. חברת גוגל מציעה לבעלי האתרים דילים אטרקטיביים עבור פרסום מודעות גוגל אדוורדס באתר שלהם. כל הקלקה על מודעות גוגל אדוורדס באתרי האינטרנט מניבה לבעל האתר רווחים הנאמדים בדרך כלל בעשרות אגורות.


מודעות גוגל אדוורדס – איפה קונים אותן?

בכדי לקנות מודעות גוגל אדוורדס יש שתי שיטות. האחת היא הקלקת המילים "פרסם בגוגל" במנועי החיפוש. בדרך כלל התוצאה הראשונה תוביל אתכם ישירות אל דף קניית מודעות פרסום.

האופציה השניה והזולה יותר לרכישת מודעות גוגל אדוורדס היא באמצעות חברת מדיה המתמחה בקידום אתרים. בדרך כלל זו תהיה גם האפשרות המשתלמת יותר לקניית מודעות גוגל אדוורדס מהסיבה הפשוטה שחברת המדיה תוכל להשיג מחיר משתלם יותר עבור קמפיין אפקטיבי ומוצלח יותר.


מה המחיר של מודעות גוגל אדוורדס?

כמה שיותר. חברת גוגל יודעת לתפור לכל לקוח קמפיין לפי התקציב שיש ברשותו. תוכלו לקנות הקלקות על מודעות גוגל אדוורדס המבוססות על מילות מפתח בהתאם לתקציב שיש ברשותכם. נשמע אידיאלי ופשוט לא? לא כל כך! מחיר מילות המפתח נקבע על פי הביקוש שלהן ולעיתים הקלקה אחת על מילות מפתח בשעות מסויימות יכולה לעלות בין עשרות למאות שקלים.

אנשי מדיה המתמחים בפרסום באמצעות מודעות גוגל אדוורדס יוכלו לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם במנועי החיפוש, לשנות את הקמפיין מספר פעמים במהלך היום ולהשיג עבורכם מחיר אטרקטיבי עבור קמפיין מוצלח יותר.

גופים גדולים המפרסמים באמצעות מודעות גוגל אדוורדס באופן תמידי יכולים להשקיע אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים בחודש.


כמה מודעות גוגל אדוורדס כדאי לקנות?

גם כאן כמות המודעות נקבעת על פי המחיר. ככל שהתקציב שלכם גבוה יותר כך כמות מודעות גוגל אדוורדס שתקבלו עבור פרסום האתר שלכם תהיה גדולה יותר. חשוב לזכור כי כשמדובר במודעות גוגל אדוורדס האיכות קובעת הרבה יותר מהכמות. לעיתים הקלקה על מודעה בעמוד שאינו רלוונטי למילות החיפוש עלולה להיות סתמית. חשוב להביא כמה שיותר גולשים איכותיים שבאמת מעוניינים במה שאתם מעוניינים למכור במסגרת הפרסום שלכם.

האם כדאי להיעזר באנשי מקצוע כדי לפרסם באמצעות גוגל אדוורדס? כפי שלא הייתם מעלים על דעתכם להגיש דוח מס הכנסה לעסק שלכם ללא רואה חשבון או לעמוד למשפט ללא ייצוג על ידי עורך דין, כך לא תרצו לפרסם באמצעות גוגל אדוורדס ללא אנשי מדיה. כשמדובר על פרסום בגוגל כדאי מאוד להיעזר באנשי מקצוע. אלו ישיגו עבורכם מחיר אטרקטיבי וינהלו את הקמפיין שלכם בצורה שתניב את התוצאות הגבוהות ביותר במסגרת התקציב שלכם.

הצעת מחיר בקליק עבור פרסום בגוגל