תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות - לא אישיות

יש הטוענים כי 80% מהתאונות הקטלניות קורות בביתנו, במקום שאנו אמורים להרגיש הכי בטוח. לא מדובר בד"כ בדברים ברורים כמו הזנחה של חוטי חשמל חשופים או דליפה של צינור גז, אלא דווקא בדברים אותם כמעט ואי אפשר למנוע- החלקה באמבטיה, נפילה מחלון או כוויה חמורה משמן בעת בישול. החיים מזמנים לנו לא מעט הזדמנויות להיפצע ולהיפגע קשות- אז איך מתכוננים לזה.


לכולם בכל גיל

את החובה לעשות ביטוח תאונות אישיות לכל הורה אין צורך לפרט יותר מדי- ברור הרי שאם תפצע, תהפוך מוגבל או תאבד את הפרנסה שלך בגלל תאונה (אגב, לא משנה היכן היא תתרחש כמובן)- הדבר יכול למוטט את המשק הביתי שלך מבחינה כלכלית ולהיות הרה אסון לילדיך ובת זוגך. אבל האם חשבת על ביטוח תאונות אישיות לילדים? מוזר ככל שיראה- תחשבו לרגע על מצב בו הילד שלכם נכווה חלילה בפניו בעת הבישול שלכם. הרי אתם הם אלה שתצטרכו לשבת עמו שעות ארוכות בבתי חולים ובדיקות- מי ישלם על זה?


מעט רגישות

כאשר מדובר על הילדים שלנו ואסונות ותאונות במשפט אחד, אנשים נוטים להסגר ולא להתמודד. המחשבה כי משהו רע עלול לקרות ליקר לנו מכל בלתי נסבלת. אבל העולם אינו ורוד כולו ויש צורך לחשוב גם על הצד הפרקטי של העניין, כדי שמצבים קשים יישארו קשים בלבד ולא יהפכו לשוברים. משפחות רבות המתמודדות עם מחלה ממושכת של ילד או התמודדות עם ילד לאחר תאונה הדורשת תשומת לב יספרו לכם שהצד הכלכלי מעכיר מאד את היחסים בין בני המשפחה ומעלה את רמת הדאגה עוד מעבר למה שהמצב הרגיש גם ככה דורש.


היום שאחרי מחר

כאמור, הדרך היעילה ביותר לדאוג לכך שלא תישארו חסרי הכנסה באם חלילה תצטרכו לטפל באחד הילדים שלכם לאחר תאונה, היא לבטח אותו בביטוח תאונות אישיות. ביטוח זה לרב נותן פיצוי, חד פעמי או חודשי- בהתאם להסכם הפוליסה- עבור איבוד היכולת שלכם לעבוד ובכך מבטח את הפניות הנפשית והפיזית שלכם להיות לצד ילדכם בעת החלמתו. הלוואי ולעולם לא תצטרכו לפדות את הביטוח, כמובן.