ביטוח למשפחה

אבא אחראי - עם ביטוח למשפחה

בעידן המודרני, שלב ההתבגרות אולם מתחיל יותר ויותר מוקדם, אבל הוא גם נמשך יותר ויותר זמן. מחקרים מסוימים בפסיכולוגיה טוענים כי גיל ההתבגרות אצל הגבר נפרס עד גיל 35 ואילו אצל האישה עד גיל 30. אישית, אני מאמינה שאנחנו מפסיקים להיות ילדים רק כאשר אנחנו מביאים ילדים משלנו. פתאום, סדר העדיפויות משתנה, אתה חושב פעמיים לפני שאתה מבזבז, מתחיל לאכול ולבשל בריא יותר ובאופן כללי- לנהל אורח חיים נכון יותר.


הורה אחראי

אז מה הופך את ההורים להורים? מה מבדיל בניהם לבין הילדים? היכולת לחשוב קדימה. היכולת לדעת לקוות לטוב ביותר אבל להתכונן לגרוע ביותר. זה קורה בד"כ במפתיע- אתה מסתכל על הילד שלך ומתחיל לשאול את עצמך- מה יקרה אם מחר תחצה את הכביש לא נכון ותדרס? מה יקרה עם המשפחה שלך, עם הילדים שלך? דברים שחייבים לחשוב עליהם, בהחלט.


להתכסות היום

הביטוח נולד בדיוק ממחשבה זו - לשלם היום מעט, כדי שבמקרה הצורך תקבל כמה שצריך. כאשר מדובר על הבית, הרי ברור שישנם לא מעט סוגים של ביטוח למשפחה שעליך לשקול. חשוב לציין כי ביטוח נועד לאנשים שאין להם כסף, שהרי אם היה להם מיליונים- לא היו צריכים ביטוחים. אבל משלל הפוליסות שיכולות ומבטיחות להגן על המשפחה שלך, כדאי לבחור את סוגי ביטוח למשפחה שאתה חייב.


סדר החשיבות

ברגע שהפכת להורה, חשוב שתעשה כמה ביטוחים: קודם כל, ביטוח למשפחה חייב לכלול ביטוח חיים עבור שני ההורים, אפילו בסכום קטן. כך תוודא שהילדים שלך לא יישארו ללא דבר אם יקרה אסון. על אותו תקן כדאי לבטח את הדירה. חשוב מאד שתצטייד עוד בגיל צעיר בביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה וביטוח בריאות משלים. למה? תאר לעצמך מה יקרה לך ולמשפחה שלך ללא עבודה, בנכות קשה שלך או של בת זוגתך או בעת מחלה נוראית.


15 דקות התהילה

לעיתים מזומנות למדי שומעים או קוראים על אדם כזה או אחר המנסה לגייס תרומות בשביל השתלה או ניתוח, לפעמים מדובר ממש על תינוקות- אל תכנסו לסטטיסטיקה הזו. ביטוח בריאות למשפחתך וילדיך מינקות. חובה.