יבוא רכב


מדריך: יבוא רכב


יבוא רכב

התאמה לפי מידות

רכישה מרחוק

יבוא רכב - להתפאר ולחסוך בו זמנית

הרכב הוא כבר מזמן לא מכונה על ארבע גלגלים שלוקחת אותנו מנקודה א' ל-ב'. במקרים רבים מדובר על יופי, סטייל ואפילו לא מעט אגו. אבל גם אם הרכב שלכם לא עונה על צרכי האגו שלכם בגלל היוקרתיות, יכול להיות שהוא רכב ירוק יותר מאחרים ובשל כך אתם מאוהבים בו. מה שלא תהיה הסיבה להשקעתכם ברכב שלכם, מאז שנות העשרים המוקדמות שלכם לא רק הימצאותו של הרכב חשובה לכם, אלא גם טיבו. יותר ויותר אנשים בודקים את האופציה של יבוא רכב מחו"ל כאלטרנטיבה זולה ונוחה יותר לרכישת רכב בארץ.


אז למה לא מהבית?

הסיבות לרכישת רכב מחו"ל הנן רבות. גם ברכישת רכב יד שנייה וגם ברכישת רכב חדש- מדובר על פערי מחירים משמעותיים מאד. אם תקציב הרכב בו אתם מעוניינים תוכלו לרכוש רכב מפואר ומתקדם יותר בחו"ל, אפילו אם לוקחים בחשבון את המיסוי ועלויות היבוא השוטפות. אולם מדובר על המתנה (הרי לייבא את הרכב לוקח זמן ארוך יותר מאשר לסגור עסקה אצל מוכר הרכבים בעיר) אך בד"כ ההמתנה כדאית.


התאמה לפי מידות

אז למי מתאים יבוא רכב מחו"ל? לכל מי שמעוניין ברכב פאר שלא נמכר בארץ, לכל מי שמעוניין לחסוך במחיר הרכב ובעל סבלנות, לכל מי שמעוניין ברכב יד שנייה או ראשונה ובעיקר למעוניינים ברכבים ירוקים (שהמיסוי שלהם זול יותר מאשר המיסוי על יבוא רכבים אחרים). את תהליך הייבוא האישי אפשר לעשות לבד, אבל זה מסורבל למדי וכולל שעות רבות של התעסקות בבירוקרטיה ואישורים, או דרך חברת יבוא רכב באופן אישי ואלה לא שונים בתחושה מחברות מכירת רכב אחרות בארץ. כך שמבחינתך אין הרבה הבדל.


רכישה מרחוק

בעת רכישה של רכב יד שנייה, בין אם באופן עצמאי דרך רשת האינטרנט ובין אם דרך חברה המתמחה בנושאי יבוא רכב באופן אישי, יש קושי אחד גדול: אינך רואה את הרכב. אתה צריך להסתמך על תמונות, לפעמים נדירות סרטונים קצרים, והסבר של מוכר הרכב על המכונית שלו. את השיקול האם הסיכון כדאי או לא, תעשו בעצמכם.קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם עבור יבוא רכב