מורי נהיגה אופנועים

מורי נהיגה אופנועים מומלצים

אין כמו מורה טוב, אומרים, וצודקים. לא משנה אם מדובר במתמטיקה, בנהיגה, בהיסטוריה או בתנ"ך, התחושה שיש אתכם מישהו שעוזר לכם להתגבר על קשיים ולהוציא את המרב מעצמכם, היא תחושה טובה וחיובית. גם כאשר אתם מחפשים מורי נהיגה אופנועים, חשוב לוודא מראש שמדובר במקצוענים אמיתיים. את ההבדל מרגישים מיד- על הכביש.

רבים חשים פחד לעלות על אופנוע בפעם הראשונה, ואין ספק שהתאונות הרבות שאנו שומעים עליהן ומעורב בהן אופנוע מגבירות את החשש מכך. בדיוק לשם כך, כדאי לומר למי שבוחרים ללמוד כיצד לנהוג על אופנוע, (ולא משנה אם מדובר בקל או בכבד) שחשוב מאוד שאת התהליך ילוו מורי נהיגה אופנועים, שילמדו אותם להיות זהירים ולדעת כיצד לצאת מכל מיני מצבים. שיעור טוב כולל גם תרגולים רבים ומשמעותיים, שיעזרו לתלמיד/ה להפנים מה עושים בכל סיטואציה.


בתי ספר לנהיגה על אופנועים

תוכלו ליצור קשר עם בתי ספר לנהיגה או לצלצל באופן עצמאי אל מורי נהיגה אופנועים ששמעתם עליהם. תמיד מומלץ לשמוע המלצה על בעל מקצוע לפני שלוקחים את שירותיו- הדבר נכון גם בתחום זה. נסו לשאול חברים ומכרים האם יש מקום או מורה שהם ממליצים עליו במיוחד. מקומות רבים יתנו לנו הנחה באם אתם חיילים או סטודנטים, וכמו כן יעניקו לכם שיעור ניסיון במחיר מוזל או בחינם. רצוי לשאול על האפשרות גם אם לא מציינים אותה בצורה בולטת.


למי זה מתאים?

לא כל אופנוע מתאים לכל גיל. בני 18 לא יוכלו להוציא רישיון על אופנוע כבד במיוחד, ויצטרכו להסתפק בכזה של 125 סמ"ק. כמו כן ישנן הקלות רבות ללומדים נהיגה על אופנוע, אך הן חלות רק על מי שיש להם רישיון לרכב כבר שלוש שנים. כדאי לבדוק מראש מה הם המחירים, לא רק של השיעורים אלא גם של האופנוע שודאי תרצו לרכוש לעצמכם אחר כך. בדיקה של פרטים אלו מראש והגעה למורה טוב ורציני עשויה לעזור לכם מאוד אחר כך- גם לצלוח את השיעורים ביתר קלות וגם לפעול בצורה נכונה על הכביש, שלעיתים קרובות אינו מקום פשוט ונח עבור אופנוענים.