מורי נהיגה הילוכים

       

 

איפה מוצאים מורה נהיגה הילוכים

פעם, היינו רגילים לראות על הכביש רק מכוניות שעובדות על תיבת הילוכים. עם הזמן הדברים התשנו, וכיום אנו מוצאים יותר ויותר רכבים אוטומטיים. רוב הרכבים החדשים שמיוצרים מכווננים לשיטה זו, או לשתי השיטות. נדיר למצוא מכונית חדשה שפועלת אך ורק על הילוכים. עם זאת, ישנם כאלו שמעדיפים ללמוד לנהוג בדרך זו. עבורם מומלץ למצוא מורה נהיגה הילוכים טוב, שיעזור להם לרכוש את המיומנות בצורה יעילה ונעימה.

ישנו יתרון למי שלומדים נהיגה על הילוכים. הם יוכלו לנהוג בשתי השיטות, בעוד שחבריהם שידבקו במכוניות האוטומטיות לא יוכלו לנהוג על אוטו הילוכים. עבור מי שיודעים לנהוג באוטו הילוכים, נהיגה על אוטומט היא לרוב פשוטה וקלה. על כן, מורה נהיגה הילוכים יפתח לכם אופציה שלא תהיה לכם במידה ותבחרו באוטומט. חשוב לציין כי לימודי נהיגה על אוטו הילוכים נחשבת מעט קשה יותר מעל אוטומט, ורבים מתנסים בה ומחליטים שהיא מורכבת עבורם.

עבור צעירים רבים, אחד השיקולים באיזו שיטה ללמוד היא הרכב שיעמוד לרשותם אחר כך. רוב הצעירים קונים כיום (או מקבלים מההורים...) רכב ישן, מיד שנייה או שלישית, שלרוב עובד בשיטת ההילוכים. על כן, הם מעדיפים ללמוד בשיטה זו, כדאי לא למנוע מעצמם אחר כך לעלות על הכביש עם רכב מסוים.

ישנם רבים שהלכו בעבר אל מורה נהיגה הילוכים ומצאו שהשיטה הזו נוחה להם ומתאימה להם מאוד. הם מספרים שכך הם חשים נוח יותר על הכביש, ומאמינים שכך יש להם שליטה גדולה יותר ברכב. לעיתים, כאשר יש רכב שנוהגים עליו כמה אנשים בעלי העדפות שונות (בני משפחה, בני זוג), עושים 'פשרה' ורוכשים רכב שיכול לנוע בשתי הצורות.

כדי למצוא מורה נהיגה הילוכים יש לבקש המלצות ממכרים או לצלצל לבית ספר ללימודי נהיגה ולשאול לגבי האפשרויות הקיימות שם. רבים מן המורים מתמחים בשתי הצורות, וישמחו ללמד אתכם בדרך המועדפת עליכם. חשוב לברר מראש מה הוא מחיר של שיעור והאם למורה יש ניסיון. תוכלו גם להתייעץ איתו/ה ולשמוע האם כדאי לכם לבחור ברכב הילוכים או אוטומט.כמה עולה להוציא רישיון נהיגה על רכב הילוכים ?

כמות שיעורים המחויבת בחוק: 28

זמן שיעור נהיגה ממוצע: 45 דקות

מחיר לשיעור בודד: 80-120 ש"ח

מחיר מלא להשלמת כל התהליך 4500 - 4000 ש"ח


 

הצעת מחיר בקליק למורי נהיגה הילוכים