מורי נהיגה אוטומט

       

מורה נהיגה אוטומט טוב                                                                     

בני נוער רבים רוצים ללמוד לנהוג על רכב. הסיבות לכך הן בדרך כלל רצון לעצמאות רבה יותר, ושאיפה לנוחות. הורים רבים חוששים מכך אך גם מבינים שחשוב לרכוש את המיומנות הזו בשלב כלשהו. אחרים מחכים עם העניין כמה שנים, מסיבות כלכליות, בגלל פחד להתחיל לנהוג, או בגלל תחושה שמערכת התחבורה הציבורית נוחה להם ומספקת אותם, כרגע. כמו כן לאחזקת רכב יש עלויות לא מועטות כיום, ורבים מנסים להימנע מכך.

 

כיום, קל יותר בהרבה ללמוד לנהוג על רכב. ישנם מורי נהיגה רבים, שעוזרים לרכוש את המיומנות הזאת במהירות ובקלות יחסית. פעם היה נדיר לשמוע על אדם שלומד על אוטומט- היו חושבים שהוא ודאי לא יכול להתמודד עם נהיגה על רכב שיש בו הילוכים. אלא שכעת, רוב התלמידים בבתי ספר לנהיגה מעדיפים את השיטה הזו. כמו כן, רוב המכוניות החדשות מיוצרות כך שניתן לנהוג בהן רק בצורה האוטומטית.

מורה נהיגה אוטומט מומלץ
לצעירים קל יותר לרוב למצוא מורה לנהיגה. הם מסתובבים בחברת בני גילם שלמדו או לומדים כעת אצל מורה נהיגה אוטומט, ויודעים להגיד האם כדאי ללמוד אצלו/ה. חשוב מאוד להבין שנהיגה היא אמנם דבר נפוץ שלא מצריך כשרון מיוחד, אבל ללא ספק יש חשיבות לאדם שעולים יחד איתו בפעם הראשונה על ההגה.

ישנם מורי נהיגה רבים. חלקם סבלניים מאוד, חלקם לוחצים יותר. יש לזכור שלכל אחד ואחת מאיתנו מתאים דבר אחר- חלק יעדיפו מורה שתקשיב להם ותעשה איתם הכל לאט לאט, אחרים רוצים 'דחיפה' מבחוץ ויעדיפו אדם שלא יאפשר להם להתמהמה יותר מדי. על כן, חשוב מאוד להתחיל ללמוד אבל לא להפסיק לבדוק.                                                                                                                                        

כאשר אתם הולכים לשיעור הראשון, בדקו מה הן התחושות שלכן לגבי מורה נהיגה אוטומט. האם היא/הוא נותנים לכם תחושת בטחון? האם ניתן לשאול אותם שאלות? האם יש לכם הרגשה שהם בעלי ניסיון ויודעים מה הם עושים, או שמדובר במורים בינוניים? במקרה ואתם חשים שאין התאמה, הרשו לעצמכם להחליף את המורה- הדבר יגרום לכם להצליח יותר, הן בשיעורים והן על הכביש אחר כך.כמה עולה שיעור נהיגה על רכב אוטומטי?

כמות שיעורים מחויבת על פי החוק: 28

מחיר לשיעור אחד עד 40 דקות: 80-120 ש"ח

הערה: המחיר עבור למידה על גיר ידני זולה ב 20 ש"ח פחות

מחיר מלא לקבלת הרישיון לנהיגה על רכב אוטומטי - 5000 ש"ח (בקירוב)

 

הצעת מחיר בקליק למורי נהיגה על רכב אוטומטי