אימון עסקי

אימון עסקי מקצועי

רבים מאיתנו מרגישים שמשהו בעסק שלנו 'לא דופק' כמו שהיינו רוצים. "הלוואי והעסק שלנו היה פועל כמו שחלמנו שהוא יפעל כאשר הקמנו אותו", אתם אומרים לעצמכם. "הלוואי והדברים היו רצים, מתגלגלים לכיוון הנכון- הכל היה כל כך הרבה יותר טוב". כל בעל או בעלת עסק נתקלים לא אחת במחשבות כאלו, אולם כאשר הן הופכות להיות תכופות מדי, ואתם חשים שיש בעיה רצינית בעסק שלהם, מומלץ לשקול אימון עסקי מקצועי.


מדוע העסק שלי לא עובד?

שאלה ראשונה שרצוי מאוד לשאול את עצמכם, היא מדוע בעצם אתם חשים שהעסק שלכם לא פועל כמו שצריך. האם ישנן יותר הוצאות מהכנסות? האם בסוף החודש אתם מוצאים את עצמכם דואגים ולחוצים? אולי קשה לכם להאציל סמכות ולהסביר לעובדים שלכם מה עליהם לעשות? או שאולי הבעיה היא איננה דווקא חוסר הצלחה, אלא שגרה משעממת, חוסר יצירתיות וחוסר מעוף. מפו את הבעיות עם עצמכם כדי לנסות ולהבין את המצב בצורה טובה יותר.


כיצד יעזור לכם אימון עסקי?

שנים לימדו אותנו בבתי הספר למנהל עסקים שיש דרך מסוימת לנהל עסק, ושאם נדבוק בה הכל יהיה בסדר. סכמות, טבלאות, מאמרים- הכל נשמע הגיוני ופשוט, על הנייר. אבל למען הדברים מורכבים בהרבה... רבים מגיעים לשטח ומתקשים להתמודד עם מורכבויות שהם מגלים בו- מורכבויות שלאו דווקא קשורות לתחום הניהול. כדי לנהל את העסק שלנו בצורה טובה, צריך להכיר קודם כל בנקודות החוזק שלנו, ובנקודות החולשה. עלינו לדעת במה אנחנו טובים ובמה פחות, מה יכול לקדם אותנו קדימה ומה עשוי להיות לנו למכשול.


"אבל אני מכיר/ה את עצמי הכי טוב"

בתהליך של אימון עסקי אנו לומדים להכיר את עצמנו טוב יותר. אנו מציבים לנו מטרות ומתקדמים אליהן, אך לא לבדנו. מובן שכולנו שואפים להצליח להתמודד עם בעיות בכוחות עצמנו עד כמה שניתן, אך הדברים אינם פשוטים כל כך, לרוב. פרספקטיבה חיצונית יכולה להקל עלינו מאוד- גם אם אנחנו חכמים, בעלי אינטיליגנציה רגשית גבוהה, ומודעים לעצמנו מאוד, המשפט "דברים שרואים משם לא רואים מכאן" נכון גם לגבינו.

הצעת מחיר בקליק לאימון עסקי