אימון קבוצתי

אימון קבוצתי

המשרד שלכם מצליח לא רע. ההכנסות טובות, הדברים מתנהלים בצורה תקינה, ובסך הכול אין על מה להתלונן. אבל בכל זאת, משהו חסר לכם. אתם מרגישים שאפשר לעשות יותר. להיות יצירתיים יותר, להצליח יותר. אתם הולכים טרודים לישון- מה חסר לעובדים אצלי במשרד? מה ייתן להם אנרגיות? יום כיף בצפון? בונוס על שבוע עבודה טוב? אתם מכנסים אותם לשיחה, מנסים לתת להם מוטיווציה, אבל מרגישים שהפתרון לא נמצא אצלכם בידיים. לעיתים, גורם חיצוני שיעשה תהליך עם העובדים שלכם יכול להיות המפתח לעבודה טובה ויעילה יותר.


למה כדאי לבחור בשיטה זו?

תהליך כזה נקרא אימון קבוצתי. אפשר להשתמש בו לא רק במקרים בהם אתם מרגישים שיש מה לשפר, אלא גם כאשר העסק שלכם באמת נמצא בצרות וצריך לתת לעובדים כוחות להמשיך באופן דחוף, כי כל רגע הוא קריטי. תהליך כזה אפשר לעשות לא רק עם עובדים בחברה, אלא גם עם בני משפחה, חברים בעלי מטרה משותפת, ובשלל מקרים נוספים.


"אבל אני אגיד להם בדיוק את אותו הדבר"

מה ההבדל ביני לבית מאמנת שתגיע לעשות אימון קבוצתי, אתם שואלים את עצמכם?

הרי היא לא מכירה את העובדים ולא יודעת מה צריך להגיד להם. ואכן, לכם יש פלוס גדול- אתם מכירים את העובדים שלכם. לעיתים כאן בדיוק טמונה הבעיה. מאמן או מאמת מקצועיים יגיעו בלי ידיעה מוקדמת, כאשר כל מה שהם יעבדו איתו היא התרשמות ראשונית, נטולת ציפייה מוקדמת. בעוד שלכם יש אינטרס אישי מובהק בתהליך, המאמנת תגיע נקייה מרגשות, וכך תוכל לעשות עבודה עמוקה.

מלבד זאת, כאשר פונים לתהליך של אימון קבוצתי, חשוב מאוד לנסות לבחור מאמן או מאמנת בעלי ניסיון. חשוב לקבל המלצות, ואפילו להיפגש עם המאמנים פעם או פעמיים לפני שהם יתחילו תהליך עם העובדים שלכם. תהליך של אימון קבוצתי יכול להימשך תקופה קצרה או ארוכה, ויכול להיות אפילו חד פעמי- הכול תלוי ברצונכם ובתפיסה של אנשי המקצוע שתעבדו מולם. יהיו מי שיאמינו בהתערבות קצרה לפתרון משבר, בעוד שאחרים יגרסו שרק תהליך ארוך ורציני יוכל להוביל לתוצאות של ממש.
 

הצעת מחיר בקליק לאימון קבוצתי