טכנאי תנורים

טכנאי תנורים - עשה טובה לעולם - תקן

בעולם בו המודעות לסביבה הולכת וגדלה וההבנה כי עשינו מספר לא קטן של טעויות גדולות מאד בכל הנוגע להתנהלות התעשייה בעולם אינה בגדר השערה בלבד- הגיע הזמן לדבר על עוד דרכים להיטיב עם הטבע. כבר שמעתם וודאי על המכוניות ההיברידיות, על רכישה ירוקה יותר של מוצרי בסיס ואפילו על מחזור- אבל כמה מזה באמת אתם מיישמים? והאם הזמנת טכנאי תנורים והעדפת תיקון תנורים ישנים על קניית חדש תורמת לאיכות הסביבה?


ירוק וקשה

ישנן דרכים רבות להגיע לחיים בעלי מודעות סביבתית גדולה יותר אך חלק מהם מקשים מאד על קיומנו היום יומי. תינוק משתמש בכ- 6,000 טיטולים חד פעמיים עד גמילתו, לדוגמא, וכל טיטול יתפרק במשך 500 שנה! אין פלא שכ- 4% מכלל הזבל בישראל הנם הטיטולים. עם זאת, מה החלופה? הטיטולים האקולוגיים יקרים לעין שיעור ולגדל תינוק אינו עסק זול גם ככה, ואילו הטיטולים הרב פעמיים הנם טרחה גדולה מאד.


לשנות בגדול במעשים קטנים

אבל לא כל דבר הקשור למודעות סביבתית חייב להקשות על חיינו. אפשר לרכוש מוצרים מרוכזים יותר, למשל מרכך מרוכז, ובכך לחסוך את היצור של המיכלים הגדולים יותר. אפשר גם להשקיע עוד שקל או שניים ולקנות מוצרים מתכלים כגון נייר אפייה, שקיות סנדוויץ' ושקיות פח. בנוסף כמובן, ישנו המחזור. בתחילה אולי זו טרחה להחזיק בבית עוד פח לפלסטיק ולנייר אבל מתרגלים מהר- מניסיון. כל מה שנשאר עכשיו הוא למצוא את פח מחזור הפלסטיק והנייר הקרוב לביתכם (ואלה בד"כ לא רחוקים) ולבנות הרגל חדש.


אל תתחדשו - תחדשו!

עוד דרך פשוטה למחזר גם עוזרת לכם לחסוך כסף. כאשר התנור הישן שלכם מתקלקל, אל תמהרו לקנות חדש. הזמנת טכנאי תנורים מומחה יכול לעלות לכם הרבה פחות. בנוסף, תיקון תנורים ושאר מכשירי חשמל ביתיים מקטינה את כמות הפסולת שלנו ואפילו במקרה של תיקון תנורים רציני, תחליפו רק חלק מהמרכיבים שלו ולא את כולם. אגב לא חייבים להזמין טכנאי תנורים הביתה- חנויות תיקון מתמחות יגבו מכם אפילו פחות ואולי אפילו ימצאו שימוש לחלקים הישנים של תנורכם.