עורך דין לתעבורה

טיפים עורך דין לתעבורה

מחפש עורך דין לענייני תעבורה? נתפסת נוהג בשכרות? נפצעת ב- תאונת דרכים ? צולמת ע"י מצלמת מהירות?


ניתן לקבל מענה והצעות מחיר בנושאים הבאים בתחום דיני תעבורה:

ייצוג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה
טיפול בכתבי אישום כתוצאה מ- תאונות דרכים
טיפול בעבירות תנועה וכתבי אישום ב- דוחות משטרה, עבירות מהירות, עבירות שכרות
טיפול ב- פסילות רשיון נהיגה
טיפול בנושא רישיון נהיגה מול משרד הרישוי


מציאת עורך דין לתעבורה מתאים

את רשימת עורכי דין ניתן למצוא באתר הלשכה אולם בהנחה ואינכם מכירים עורך דין או משרד עורכי דין תוכלו להשאיר פרטים באתר ותקבלו ייעוץ ראשוני ע"י המומחים שבחרנו עבורכם במגוון התחומים הקיים בתחום עריכת דין. שכר עורכי דין משתנה בין עורך דין אחד לעמיתו אולם באתר בחרנו עבורכם את מיטב עורכי הדין המנוסים וה"לא מיוחצנים" וגם משרד עורכי דין המתמחה במספר תחומים מהם תוכלו לקבל שירות ברמה גבוהה ובמחיר סביר לתנאי השוק.


עצות לבחירת עורך דין לתעבורה

כיצד נבחר עורך דין מתאים לפתרון בעייתך ?

במדינת ישראל יש למעלה מארבעים אלף עורכי דין ולכן בחירת עו"ד מתאים יכולה להיות מכרעת להצלחה או לכישלון ההליך המשפטי בטרם נקבל הכרעה הנה לפניכם מספר עצות שימושיות לגזור ולשמור.

יש לוודא כי עורך דין שאנחנו מתעדים לבחור יהיה בעל כל התעודות המתאימות בהתאם לחוק! ישנם אנשים אשר מציגים עצמם כעורכי דין אולם אין הם עורכי דין מוסמכים ויכולים לגרום לנזק רב ולהוצאות מיותרות לכן וודאו עם מולכם עו"ד מוסמך ע"י בקשת רישיון עו"ד.

בחירת עורך דין המתמחה בתחום התיק שלכם. עורכי דין יכולים לטפל בכל תחום של עריכת דין תעבורה, פלילי, רשלנות רפואית, פשיטת רגל, מקרקעין, ביטוח, מיסוי ועוד אין איסור על עורך דין לייצג אדם בכל תחום אולם רצוי כי בחירת עו"ד תתבצע בהתאם למומחיותו,תחום ההתמחות בו עורך הדין צבר ניסיון ואין זה התיק הראשון השני או השלישי של אותו עורך דין.

אין איסור לטפל בתיקים שאינם בתחום התמחותו של עורך הדין אבל עדיף עורך דין וותיק שלא יתגלח על חשבוננו.

קבלו רשימת ממליצים על אותו עורך דין בו אתם מתכוונים להעסיק או לבחור זו לא בושה ותמיד יכול לעזור לנו לגלות פרטים על עורך הדין בפרספקטיבה של זמן.

בהנחה ובחרנו משרד עורכי דין הרי שאז חשוב לדעת עוד בשלב הבחירה באותו משרד מי יהיה עורך הדין שיטפל בתיק. לעיתים הפגישה הראשונית נעשית עם שותף מתוך כוונה "לסגור עסקה" ולאחריה עובר הטיפול למתמחה במשרד או לשותף זוטר והטיפול בתיק מבחינה מקצועית יכול להסב לנו נזק או אמור להיות לא מטופל מבחינה מקצועית גבוה ולכן רצוי שנדע מראש מי אמור לטפל בנו לאחר בחירה במשרד. ברוב המקרים יש תעריף שונה לטיפול בתיק וזאת כתלות במי עורך הדין שיטפל פיזית בתיק שלנו.

סיכום שכר טרחת עורך דין משתנה ע"פ סוג ואופי התיק. ישנם מספר דרכים לקבוע את שכר הטרחה בהם שכר לפי שעה שנקבע לפי מוניטין וותק עורך הדין או כאחוז מסכום הפיצוי אשר יפסק בתיק (מקובל בנזיקין). בתיק אשר סיכום שכר טרחה יעשה לפי שעות נסו לקבל אומדן כמה זמן מעריך אותו עורך דין את שעות הטיפול בתיק וקבעו או נסו לקבוע סכום מקסימום לחיוב.

קשר עם עורך הדין ,כימיה טובה עם עורך דין חשובה מאוד לבחירה בעורך דין מסוים שכן הוכח כי כשיש אינטראקציה טובה בין עורך דין ללקוח תוצאות התיק טובות יותר.

לפני בחירת עו"ד רצוי לקבל מספר חוות דעת כמו ברפואה ארבעה רופאים שמונה דעות ולכן יש להיוועץ עם מספר עורכי דין כדי לקבל תמונה ריאלית לגבי סיכויי הצלחה בתיק. ייעוץ עם מספר עורכי דין יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי סכום שכר הטרחה אותו נצטרך לשלם וטוב לקבל מספר הצעות מחיר כדי לראות היכן אנחנו נופלים ובהנחה ובחרנו עו"ד מסוים הרי שזה יכול להוות כלי מיקוח להורדת שכר הטרחה.

קבל ייעוץ מהיר ובחינם לעורך דין המתמחה בתעבורה