עורך דין מקרקעין

מדריך עורך דין מקרקעין

מעוניין ברכישת דירה ? רוצה להשכיר דירה ?צריך לרשום הערת אזהרה בטאבו ? האם אתה רוצה להקטין את החשיפה לתרמית ואתה מחפש עורך דין העוסק בנושאי מקרקעין ונדל"ן המקום המתאים לחפש עורך דין מקרקעין העוסק בתחום מקרקעין הוא כאן באתר שירות 10. בחירת עורך דין בתחום מקרקעין ו נדל"ן הוא לא עניין של מה בכך ועלול להסב לנו נזק בל יתואר, חשוב כי נבחר עורך דין מקרקעין מנוסה שיגן עלינו מפני שגיאות שיסבו לנו נזק שלעיתים לא ניתן לתיקון. בחרנו עבורכם מספר עורכי דין מקרקעין שישמחו לתת מענה בתחום נדל"ן ומקרקעין.


מהו מקרקעין או נדל"ן?

בכל שלב בחיים בו אנו נמצאים אנו נדרשים לסוגיית המגורים בהם נשהה בין עם בשכירות ובין עם באמצעות של רכישת דירת מגורים. סוגיית המגורים יכולה לעיתים להיות סבוכה וחשופה כתוצאה מסכומי הכסף הגדולים המעורבים לתרמיות או בעיות נוספות אחרות בהם סוגיות בירוקרטיות כגון טאבו הערת אזהרה וכדומה. תחום גדול במשפטים עוסק בסוגיית מקרקעין ונדל"ן אולם לא רק נושא רכישת דירה נמצא בו.


להלן חלק מהנושאים אשר שייכים לתחום נדל"ן ומקרקעין בהם ניתן לקבל מענה והצעות מחיר:

תכנון ובנייה- הפקעת רכוש, שימוש חורג, טיפול בהתנגדויות, היתרי בניה, כתבי אישום

רישום מקרקעין, טאבו –כל מי שקונה או מוכר דירה זקוק לרישום במקרקעין בלשכות רישום מקרקעין,זאת כדי להוציא נסח טאבו המאשר בעלות על הנכס.

הסכמי שכירות או חוזה שכירות בהשכרת דירת מגורים או בשכירת דירת מגורים-שוכר או משכיר, דייר מוגן...


מכירת דירה

רכישת דירה מקבלן או רכישת דירה יד שנייה

מס שבח מקרקעין,הסכם מקרקעין

תוספת בניה, בניה על גג ,מרפסות

אגרות בניה, היטל השבחה לרשויות המקומיות

ליקויי בניה כשדירה נמסרת ע"י קבלן ובדק בית

רישום הערת אזהרה בלשכת רישום המקרקעין (טאבו)

רישום בניין משותף

ייעוץ לוועד הבית

 

עצות לבחירת עורך דין מקרקעין

כיצד נבחר עורך דין העוסק בנדל"ן או מקרקעין מתאים לפתרון בעייתך ?במדינת ישראל יש למעלה מארבעים אלף עורכי דין ולכן בחירת עורך דין מקרקעין מתאים או העוסק בתחום מקרקעין יכולה להיות השפעה מכרעת להצלחה או לכישלון ההליך המשפטי, בטרם נקבל הכרעה הנה לפניכם מספר עצות שימושיות לגזור ולשמור.

יש לוודא כי עורך דין מקרקעין שאנחנו מתעדים לבחור יהיה בעל כל התעודות המתאימות בהתאם לחוק! ישנם אנשים אשר מציגים עצמם כעורכי דין אולם אין הם עורכי דין מוסמכים ויכולים לגרום לנזק רב ולהוצאות מיותרות לכן וודאו עם מולכם עורך דין מוסמך ע"י בקשת רישיון עו"ד.

בחירת עורך דין המתמחה בתחום נדל"ן או מקרקעין. עורכי דין יכולים לטפל בכל תחום של עריכת דין פלילי, רשלנות רפואית, פשיטת רגל, מקרקעין, ביטוח, מיסוי ועוד, אין איסור על עורך דין לייצג אדם בכל תחום אולם רצוי כי בחירת עו"ד תתבצע בהתאם למומחיותו, תחום ההתמחות בו עורך הדין צבר ניסיון ואין זה התיק הראשון השני או השלישי של אותו עורך דין. אין איסור לטפל בתיקים שאינם בתחום התמחותו של עורך הדין אבל עדיף עורך דין וותיק שלא יתגלח על חשבוננו עורך דין העוסק במקרקעין בקיא בתחומו יכול למנוע מאיתנו מפח נפש גדול.

קבלו רשימת ממליצים על אותו עורך דין העוסק בנדל"ן או מקרקעין בו אתם מתכוונים לבחור זו לא בושה ותמיד יכול לעזור לנו לגלות פרטים נוספים על עורך הדין .

בהנחה ובחרנו משרד עורכי דין מקרקעין הרי שאז חשוב לדעת עוד בשלב הבחירה באותו משרד מי יהיה עורך הדין שיטפל בתיק. לעיתים הפגישה הראשונית נעשית עם שותף מתוך כוונה "לסגור עסקה" ולאחריה עובר הטיפול למתמחה במשרד או לשותף זוטר והטיפול בתיק מבחינה מקצועית יכול להסב לנו נזק או אמור להיות לא מטופל מבחינה מקצועית גבוה ולכן רצוי שנדע מראש מי אמור לטפל בנו לאחר בחירה במשרד. ברוב המקרים יש תעריף שונה לטיפול בתיק וזאת כתלות במי עורך הדין שיטפל פיזית בתיק שלנו.


כמה עולה שכר טרחת עורך דין מקרקעין?

סיכום שכר טרחת עורך דין משתנה ע"פ סוג ואופי התיק.בתיק אשר סיכום שכר טרחה יעשה לפי שעות נסו לקבל אומדן כמה זמן מעריך עורך דין מקרקעין את שעות הטיפול בתיק וקבעו או נסו לקבוע סכום מקסימום לחיוב. יתכן גם מסלול של אחוזים תלוי בתיק.

קשר עם עורך הדין ,כימיה טובה עם עורך דין חשובה מאוד לבחירה בעורך דין מסוים שכן הוכח כי כשיש אינטראקציה טובה בין עורך דין ללקוח תוצאות התיק טובות יותר.

פסקי דין ב מקרקעין לוקחים זמן רב ולכן יש להתאזר בסבלנות כמו גם להיות גמישים ולהתפשר מחוץ לבתי המשפט עם סכום הפיצוי מקובל עלינו עורך דין טוב ידע להגיע להסכמי פשרה טובים אז וודאו שיש אחד כזה לידכם.

לפני בחירת עו"ד רצוי לקבל מספר חוות דעת כמו ברפואה ארבעה רופאים שמונה דעות ולכן יש להיוועץ עם מספר עורכי דין העוסקים ב מקרקעין או נדל"ן כדי לקבל תמונה ריאלית לגבי סיכויי הצלחה בתיק. ייעוץ עם מספר עורכי דין יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי סכום שכר הטרחה אותו נצטרך לשלם וטוב לקבל מספר הצעות מחיר כדי לראות היכן אנחנו נופלים ובהנחה ובחרנו עו"ד מסוים הרי שזה יכול להוות כלי מיקוח להורדת שכר הטרחה.

הצעת מחיר בקליק לעורך דין מקרקעין