עורך דין רשלנות רפואית

מהי רשלנות רפואית?

האם נפגעת עקב רשלנות רפואית ? האם אתה רוצה לממש את זכויותיך הרפואיות ואתה מחפש עורך דין העוסק בתביעות רשלנות רפואית המקום המתאים לחפש עורכי דין העוסק בתביעות רשלנות רפואית הוא כאן באתר שירות 10. בחירת עורך דין בתחום רשלנות רפואית הוא לא עניין של מה בכך ותעריף המחיר של כל עורך דין נזקי גוף שונה ותלוי במוניטין ובוותק.

בחרנו עבורכם מספר עורכי דין שישמחו לתת מענה בתחום רשלנות רפואית.

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעות חריגות כמו נזק גוף עד נכות ולעיתים רחוקות אף מוות כתוצאה מטיפול רשלני מצד רופאים הבא לידי ביטוי באבחון לקוי באיתור מחלה באבחון מאוחר, בטיפול לקוי הבא לידי ביטוי לדוגמא בעת ביצוע ניתוחים פלסטיים, רשלנות רפואית במהלך לידה וכדומה לצערנו התופעה מוכרת כבר שנים אולם בשנים האחרונות גברה המודעות לנושא של רשלנות רפואית. התיישנות תביעות רשלנות רפואית ע"פ דיני נזיקין חלה לאחר 7 שנים .


השלבים בהוכחת רשלנות רפואית בתביעה משפטית :

התובע צריך להוכיח כי הרופא או המוסד הרפואי שנגדו נטענת טענת רשלנות רפואית חב והפר כלפי התובע את חובת זהירות.

התובע צריך להוכיח כי נגרמה נכות נפשית או פיזית.

התובע צריך להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין הנכות הנפשית או הפיזית לבין הפרת חובת
הזהירות של הרופא או המוסד הרפואי שנגדו נטענת רשלנות רפואית.

התובע צריך להחזיק חוות דעת של מומחים רלוונטית אותה יהיה עליו להציג בניהול התביעה בגין רשלנות רפואית. חוות דעת זו צריכה לקבוע כי הייתה רשלנות רפואית בטיפול הרפואי אותו קיבל התובע ללא חוות דעת רפואית סיכויי ההצלחה בתביעת רשלנות רפואית מאוד נמוכים.לעיתים ממנה בית המשפט עד מומחה (רופא מומחה מטעמו) אולם לא קל לקבל חוות דעת רפואית נגד רופא או מוסד שכן כל רופא יכול למצוא את עצמו באותה בעיה בעתיד וכמובן שלא ישמח שיעידו כנגדו-עורך דין רשלנות רפואית וותיק ובעל ניסיון יוכל לאתר בנקל מומחה מתאים למתן חו"ד רפואית.

על מנת שהתובע יוכל לקבל חו"ד ממומחה רפואי יש צורך באיסוף הניירת מהגופים שנתנו את הטיפול הרשלני , החוק מחייב מוסד רפואי לספק את צילום התיק הרפואי בכפוף לויתור סודיות מטעם התובע.

 

ניתן לקבל מענה והצעות מחיר בנושאים הבאים וגם באחרים בתחום נזיקין ורשלנות רפואית:

רשלנות רפואית - ניתוחים כללי

רשלנות רפואית - אבחון לקוי ואבחון מאוחר

רשלנות רפואית בזמן לידה - הריון

רשלנות רפואית- ניתוחים פלסטיים קוסמטיים

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

רשלנות רפואית בצבא

 

עצות לבחירת עורך דין רשלנות רפואית

כיצד נבחר עורך דין העוסק ברשלנות רפואית מתאים לפתרון בעייתך ?במדינת ישראל יש למעלה מארבעים אלף עורכי דין ולכן בחירת עו"ד נזיקין מתאים או העוסק בתחום רשלנות רפואית יכולה להיות השפעה מכרעת להצלחה או לכישלון ההליך המשפטי, בטרם נקבל הכרעה הנה לפניכם מספר עצות שימושיות לגזור ולשמור.

יש לוודא כי עורך דין נזיקין שאנחנו מתעדים לבחור יהיה בעל כל התעודות המתאימות בהתאם לחוק! ישנם אנשים אשר מציגים עצמם כעורכי דין אולם אין הם עורכי דין מוסמכים ויכולים לגרום לנזק רב ולהוצאות מיותרות לכן וודאו עם מולכם עורך דין מוסמך ע"י בקשת רישיון עו"ד.

בחירת עורך דין המתמחה בתחום רשלנות רפואית או נזיקין. עורכי דין יכולים לטפל בכל תחום של עריכת דין פלילי, רשלנות רפואית,פשיטת רגל, מקרקעין, ביטוח, מיסוי ועוד, אין איסור על עורך דין לייצג אדם בכל תחום אולם רצוי כי בחירת עו"ד תתבצע בהתאם למומחיותו, תחום ההתמחות בו עורך הדין צבר ניסיון ואין זה התיק הראשון השני או השלישי של אותו עורך דין. אין איסור לטפל בתיקים שאינם בתחום התמחותו של עורך הדין אבל עדיף עורך דין וותיק שלא יתגלח על חשבוננו עורך דין העוסק בנזיקין חייב בידע משפטי ואף בידע רפואי שלא כמו עורכי דין אחרים שאינם נזקקים לידע רפואי זה ומכאן חשיבות בחירת עו"ד רשלנות רפואית שזוהי מומחיותו אל אף שאין הוא רופא כמובן.

קבלו רשימת ממליצים על אותו עורך דין העוסק ברשלנות רפואית ו נזיקין בו אתם מתכוונים לבחור זו לא בושה ותמיד יכול לעזור לנו לגלות פרטים נוספים על עורך הדין .

בהנחה ובחרנו משרד עורכי דין העוסק ברשלנות רפואית או נזיקין הרי שאז חשוב לדעת עוד בשלב הבחירה באותו משרד מי יהיה עורך הדין שיטפל בתיק. לעיתים הפגישה הראשונית נעשית עם שותף מתוך כוונה "לסגור עסקה" ולאחריה עובר הטיפול למתמחה במשרד או לשותף זוטר והטיפול בתיק מבחינה מקצועית יכול להסב לנו נזק או אמור להיות לא מטופל מבחינה מקצועית גבוה ולכן רצוי שנדע מראש מי אמור לטפל בנו לאחר בחירה במשרד. ברוב המקרים יש תעריף שונה לטיפול בתיק וזאת כתלות במי עורך הדין שיטפל פיזית בתיק שלנו.

סיכום שכר טרחת עורך דין משתנה ע"פ סוג ואופי התיק.בתיק אשר סיכום שכר טרחה יעשה לפי שעות נסו לקבל אומדן כמה זמן מעריך עורך דין פלילי את שעות הטיפול בתיק וקבעו או נסו לקבוע סכום מקסימום לחיוב לרוב מקובל לסגור ב תביעות רשלנות רפואית אחוז מסכום הפיצוי, נסו להוריד אחוז זה למינימום האפשרי.

קשר עם עורך הדין, כימיה טובה עם עורך דין חשובה מאוד לבחירה בעורך דין מסוים שכן הוכח כי כשיש אינטראקציה טובה בין עורך דין ללקוח תוצאות התיק טובות יותר.

פסקי דין רשלנות רפואית לוקחים זמן רב ולכן יש להתאזר בסבלנות כמו גם להיות גמישים ולהתפשר מחוץ לבתי המשפט עם סכום הפיצוי מקובל עלינו עורך דין טוב ידע להגיע להסכמי פשרה טובים אז וודאו שיש אחד כזה לידכם.

לפני בחירת עו"ד רצוי לקבל מספר חוות דעת כמו ברפואה ארבעה רופאים שמונה דעות ולכן יש להיוועץ עם מספר עורכי דין העוסקים ברשלנות רפואית כדי לקבל תמונה ריאלית לגבי סיכויי הצלחה בתיק.ייעוץ עם מספר עורכי דין יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי סכום שכר הטרחה אותו נצטרך לשלם וטוב לקבל מספר הצעות מחיר כדי לראות היכן אנחנו נופלים ובהנחה ובחרנו עו"ד מסוים הרי שזה יכול להוות כלי מיקוח להורדת שכר הטרחה.

קבל ייעוץ מהיר ובחינם מעורך דין המומחה לרשלנות רפואית