עורך דין פלילי


טיפים עבור בחירת עורך דין פלילי:     

עורך דין פלילי

תחומי עיסוק עורך דין פלילי

משרד עורכי דין פלילי

עצות וטיפים

עורך דין פלילי

אם זומנת לחקירה משטרתית, הסתבכת או נעצרת ואתה מחפש עורך דין פלילי המקום המתאים לחפש עורכי דין פלילי הוא כאן באתר שירות 10. בחירת עורך דין פלילי הוא לא עניין של מה בכך ותעריף המחיר של כל עורך דין פלילי שונה ותלוי במוניטין של אותו פליליסט.
בחרנו עבורכם מספר עורכי דין פלילי שישמחו לתת מענה במספר רב של נושאים.ניתן לקבל מענה והצעות מחיר בנושאים הבאים בתחום משפט פלילי:

ביטול או מחיקת רישום פלילי. יעוץ לפני חקירה או בזמן מעצר פלילי השלב המאוד קריטי עוד לפני החקירה מאפשר הימנעות מ"צרות" בהמשך ומניעת שגיאות טקטיות מול הרשויות.

ייצוג משפטי פלילי בבתי המשפט תוך חתירה לזיכוי ,ביטול כתב אישום עוד לפני ניהול ההליך בתיק הפלילי, מניעת הרשעה פלילית המהווה קלון על כל מי שמורשע בפלילים וכדומה.

עבירות מין (חוק העונשין) או הטרדה מינית (חוק הטרדה מינית)

עבירות סמים

תקיפה, תקיפה בנסיבות אחרות, תקיפה חבלנית

עבירה פלילית בצבא –מניעת רישום פלילי באזרחות ופגיעה ביכולת החייל להשתלב באזרחות.

ערעור על הרשעה וערעור על עונש

בקשות חנינה הנושאות אופי פלילי

הסדרי טיעון בתחום פלילי

התחזות לאחר, הפרעה לשוטר, העלבת עובד ציבור

בטחון המדינה

עבירות שוד ובריונות

עבירות זנות

משחקים אסורים, קזינו והימורים

עבירות רצח ועבירות הריגה

עבירות שוחד

פריצה והתפרצות

עבירות הסגת גבול

עבירות זיוף

משרד עורכי דין פלילי

משרד פלילי המתמחה בתחום משפט פלילי היא עבודה קשה ולעיתים אף מסוכנת, כדי להיות עורך דין פלילי צריך עור של פיל וקודי התנהגות מסוימים שאינם מתאימים לכל אדם העוסק בתחום עריכת דין. עו"ד פלילי רבים מרגישים סיפוק רב בעבודתם ורואים בה סוג של שליחות למרות שזה קשה למתבונן מהצד להבין זאת . המשפט אשר מאפיין כל עורך דין פלילי מתחיל הוא: שהחשוד הוא בגדר חשוד או בחזקת נאשם עד שיוכח אחרת או כל אדם חף מפשע עד שהוכחה אשמתו !. בחרנו עבורכם עורך דין פלילי וגם משרד פלילי אשר ייתן מענה מתאים ומקצועי לכל העבירות המתוארות מעלה במחיר שווה לכל כיס.
עצות לבחירת עורך דין פלילי

כיצד נבחר עורך דין פלילי מתאים לפתרון בעייתך ?

במדינת ישראל כפי שכבר ציינו יש למעלה מארבים אלף עורכי דין ולכן בחירת עו"ד פלילי מתאים יכולה להיות מכרעת להצלחה או לכישלון ההליך המשפטי בטרם נקבל הכרעה הנה לפניכם מספר עצות שימושיות לגזור ולשמור.

יש לוודא כי עורך דין פלילי שאנחנו מתעדים לבחור יהיה בעל כל התעודות המתאימות בהתאם לחוק! ישנם אנשים אשר מציגים עצמם כעורכי דין אולם אין הם עורכי דין מוסמכים ויכולים לגרום לנזק רב ולהוצאות מיותרות לכן וודאו עם מולכם עו"ד פלילי מוסמך ע"י בקשת רישיון עו"ד.

בחירת
עורך דין המתמחה בתחום הפלילי. עורכי דין יכולים לטפל בכל תחום של עריכת דין פלילי, רשלנות רפואית, פשיטת רגל, מקרקעין, ביטוח, מיסוי ועוד אין איסור על עורך דין לייצג אדם בכל תחום אולם רצוי כי בחירת עו"ד תתבצע בהתאם למומחיותו, תחום ההתמחות בו עורך הדין צבר ניסיון ואין זה התיק הראשון השני או השלישי של אותו עורך דין. אין איסור לטפל בתיקים שאינם בתחום התמחותו של עורך הדין אבל עדיף עורך דין וותיק שלא יתגלח על חשבוננו.

קבלו רשימת ממליצים על אותו עורך דין פלילי בו אתם מתכוונים להעסיק או לבחור זו לא בושה ותמיד יכול לעזור לנו לגלות פרטים על עורך הדין בפרספקטיבה של זמן.

בהנחה ובחרנו משרד עורכי דין פלילי הרי שאז חשוב לדעת עוד בשלב הבחירה באותו משרד מי יהיה עורך הדין הפלילי שיטפל בתיק.
לעיתים הפגישה הראשונית נעשית עם שותף מתוך כוונה "לסגור עסקה" ולאחריה עובר הטיפול למתמחה במשרד או לשותף זוטר והטיפול בתיק מבחינה מקצועית יכול להסב לנו נזק או אמור להיות לא מטופל מבחינה מקצועית גבוה ולכן רצוי שנדע מראש מי אמור לטפל בנו לאחר בחירה במשרד.ברוב המקרים יש תעריף שונה לטיפול בתיק וזאת כתלות במי עורך הדין שיטפל פיזית בתיק שלנו.

סיכום שכר טרחת עורך דין משתנה ע"פ סוג ואופי התיק.בתיק אשר סיכום שכר טרחה יעשה לפי שעות נסו לקבל אומדן כמה זמן מעריך אותו עורך דין פלילי את שעות הטיפול בתיק וקבעו או נסו לקבוע סכום מקסימום לחיוב.

קשר עם עורך הדין ,כימיה טובה עם עורך דין חשובה מאוד לבחירה בעורך דין מסוים שכן הוכח כי כשיש אינטראקציה טובה בין עורך דין ללקוח תוצאות התיק טובות יותר.


לפני בחירת עו"ד רצוי לקבל מספר חוות דעת כמו ברפואה ארבעה רופאים שמונה דעות ולכן יש להיוועץ עם מספר עורכי דין פלילי כדי לקבל תמונה ריאלית לגבי סיכויי הצלחה בתיק.ייעוץ עם מספר עורכי דין יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי סכום שכר הטרחה אותו נצטרך לשלם וטוב לקבל מספר הצעות מחיר כדי לראות היכן אנחנו נופלים ובהנחה ובחרנו עו"ד מסוים הרי שזה יכול להוות כלי מיקוח להורדת שכר הטרחה.
 

קבל ייעוץ מהיר ובחינם מעורך דין פלילי